Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 1 минута , Loverboy каза:

Отстъпката е 17 евро/паунда и ако билетът е 16.99 излиза безплатен. Ако е 20.00, ще излезе 2/3 паунда. 

Това е по-правилното.Аз имах предвид 30 евра двупосочно,но ако единия полет е над 17 както отбелязваш то няма как да се върже безплатно :)

Връзка към коментар
В момента, christuff каза:

Това е по-правилното.Аз имах предвид 30 евра двупосочно,но ако единия полет е над 17 както отбелязваш то няма как да се върже безплатно

Именно, ако са два еднопосочни по 14.99, те ще са безплатни. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Loverboy каза:

Вижте сайта на Уиз и се ориентирайте по него. Ако там е 19.99 лева - 100% ще е безплатен през оподо. 

Чудесно, но на мен ми излизат по £ 16 . 82 . На компютър съм.

Връзка към коментар
На 27.11.2017 г. в 0:02, Loverboy каза:

Именно, ако са два еднопосочни по 14.99, те ще са безплатни. 

В последния час това не важи при мен, цените се изравниха или станаха по-високи от сайтовете на превозвачите.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

В последния час това не важи при мен, цените се изравниха или станаха по-високи от сайтовете на превозвачите. Ако имате @christuff конкретни дати, за които важи - моля, дайте ги.

За коя дестинация?

Връзка към коментар
преди 1 минута , christuff каза:

За коя дестинация?

CRL  --- SOF  21.01.

SOF - BGY  - януари и февруари не ми излиза нито една дата. Чистих кеш и т.н. , смених браузър - дава по-високи цени от номиналните.

Ако излиза при теб първата дата с добра цена може ли да постнеш линк?

Връзка към коментар

София Барселона Гранада   27.01   около 15 лв  Райън и Вуелинг

Малага Брюксел София        31.01   около 15 лв  Райън и Райън

 

За 30 лв тотал мисля е добре. Алхамбра ми е мечта отдавна.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

И на мен не ми излилзаха никакви нули до преди час, то не бяха браузъри, то не бяха кукита. Тъкмо да троша компа и нещата станаха с простичко отваряне на нов инкогнито джам! 

 

Сега нещата се оправиха и аз си имам и Братислава за септември и Шарлероа за януари за по 0 :)

После от Шарлероа една Тулуза, но гадовете и в двете посоки след третия билет ми вдигаха цената с 3 паунда и трябваше на четвъртия пътник да се набутам зловещо с по 3.07 ГБП на посока. ;)

Та за статистиката: купени общо 24 билета за 6,14 паунда! Кожодери!

Редактирано от Пламен
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Приключи всичко май, сега излизат по-скъпи спрямо купени направо от Уиз, примерно до Брюксел 10,22 евро без диксаунт, срещу 16 лири от оподо..

Поне през линковете, с които излизаше, вече не излиза нищо от немско ИП.

Аз накупих разни неща, сега ще мисля, кои да изпозлвам..

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Според мен трябва малко да се успокоят нещата и ще се поавят отнови някакви цени добри просто тия два дена системата се претовари и побърка..само аз имам по 10 мейла от неуспелни плащания още толкова ме подканват да довърша резервацията и толкова за платени хахха 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.