Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Може ли по някакъв идиотски начин да прее*а нещо с промоцийките? Или да обяснявам че имам билети през оподо (btw в мейлите пише цана 17,99ЕУР) с объркани възрастен/дете и да искам да обединят всички билети в една резервация или има нещо по-удачно което да искам?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Ники Петров каза:

Урааа... Сицилия,Атина и Братислава за около 20 лева тотал за 3-ма човека! Не мога да опиша радостта си :)

Моята равносметка - 

 

Берлин 10.03-13.03 двама

Брюксел 27.04-30.04 двама

Рим 06.04-10.04 двама

Рим 26-29.01 един :D 

Редактирано от Loverboy
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , КолЮ каза:

Може ли по някакъв идиотски начин да прее*а нещо с промоцийките? Или да обяснявам че имам билети през оподо (btw в мейлите пише цана 17,99ЕУР) с объркани възрастен/дете и да искам да обединят всички билети в една резервация или има нещо по-удачно което да искам?

Изчакай. Има време за много варианти. Нека шумотевицата попремине - ако има проблеми ще се разбере и ще мислим по-късно.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
В момента, Таньо каза:

Изчакай. Има време за много варианти. Нека шумотевицата отшуми - ако има проблеми ще се разбере и ще мислим по-късно.

Според мен проблем с Ryan, както казах, няма да има. Единствено може да има с оподо нещо да си изтеглят парите. Представяте ли си утре се будим с -300 паунда по картите :D 

Връзка към коментар
преди 52 минути , christuff каза:

Ако на някой му се ходи безплатно до Порто директно от оподо

София-Брюксел 20,01 - безплатен

Брюксел-Порто 20.01- безплатен

Порто-Брюксел 24,01 - безплатен

Брюксел-София 24,01 безплатен

 

 

С кой сайт ?

 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Таньо каза:

Изчакай. Има време за много варианти. Нека шумотевицата попремине - ако има проблеми ще се разбере и ще мислим по-късно.

Може би в главата ми се преплита информацията от темите за уиз и райън, но нямаше ли 24 часов срок след резервацията, в който подобни промени се правеха безплатно

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Остана ли някакъв улов или всичката риба приспахте? :) 

Ако имаш набелязани дестинации, кажи за къде искаш - намират се много дати.

Лично за мене най-добро е попадението на @Георги Матеевза България еър до Варна.

Почти през цялото лято излизат двупосочни цени за около 16 паунда, двупосочно за двама през momondo.co.uk ----- opodo.uk

Купуват се единични, еднопосочни билети билети- става с Виза Електрон, Дебит, пей-пал ...

Престой от три до ..... много дни, включително полети петък сутрин и връщане неделя вечер.

 

Наслука! :)

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
Преди 1 час, christuff каза:

Ако на някой му се ходи безплатно до Порто директно от оподо

София-Брюксел 20,01 - безплатен

Брюксел-Порто 20.01- безплатен

Порто-Брюксел 24,01 - безплатен

Брюксел-София 24,01 безплатен

 

 

На мен Софиа - Брюксел  ми излиза 16 евро за 20.01 ?!?! :(

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Трябва ли да имам регистрация в opodo.co.uk  за да ми излизат цените които Вие получавате или аз съм най-голямия карък, че от 1 час сменям дати, браузъри и в крайна сметка излизат цени понякога и по-високи отколкото на сайта на авиокомпанията?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivan Ivanich каза:

Трябва ли да имам регистрация в opodo.co.uk  за да ми излизат цените които Вие получавате или аз съм най-голямия карък, че от 1 час сменям дати, браузъри и в крайна сметка излизат цени понякога и по-високи отколкото на сайта на авиокомпанията?

Ставаме 2-ма ! 

Връзка към коментар
преди 4 минути , reinamarsela каза:

На мен Софиа - Брюксел  ми излиза 16 евро за 20.01 ?!?! :(

Все още е безплатно-цък

Не е нужна резервция

Има възможност да вържете с безплатни полети от Порто до Лисабон и обратно :) 

Редактирано от christuff
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivan Ivanich каза:

Трябва ли да имам регистрация в opodo.co.uk  за да ми излизат цените които Вие получавате или аз съм най-голямия карък, че от 1 час сменям дати, браузъри и в крайна сметка излизат цени понякога и по-високи отколкото на сайта на авиокомпанията?

Ами не, моят полет до Катания ми беше сефтето, виж после за плащането използвах съществуващ профил в пейпал.

 Преди малко излизаше SOF-ATH зa 0,32 GBP

Връзка към коментар

Отнесох и 2 билета до Севиля. На практика безплатни. 15 градуса е януари там, стягам се за плаж :dancing:

 

25 Jan, thu // Wizz Air & Ryanair
SOF 12:20 - BGY 13:25
BGY 17:00 - SVQ 19:40

 

28 Jan, sun // Ryanair
SVQ 07:00 - FKB 09:35
FKB 13:10 - SOF 16:30

  • Харесвам 3
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 14 минути , КолЮ каза:

Може би в главата ми се преплита информацията от темите за уиз и райън, но нямаше ли 24 часов срок след резервацията, в който подобни промени се правеха безплатно

Райън  - 24 часа през чата, Уиз - на безплатния телефон, когато искаш. На платения срещу един лев на минута - също, когато искаш.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Отнесох и 2 билета до Севиля. На практика безплатни. 15 градуса е януари там, стягам се за плаж :dancing:

 

25 Jan, thu // Wizz Air & Ryanair
SOF 12:20 - BGY 13:25
BGY 17:00 - SVQ 19:40

 

28 Jan, sun // Ryanair
SVQ 07:00 - FKB 09:35
FKB 13:10 - SOF 16:30

Жестока работа! Кажи кое летище е BGY :)

 

Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

Интересно ми е дали само от България сме схванали тия пътечки или и от другаде се купува в момента?

Важно ли ти е? Утре ще ти кажа, че сега нямам време - пазарувам... :)

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.