Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Ivko каза:

Интересно ми е дали само от България сме схванали тия пътечки или и от другаде се купува в момента :)

 

И аз това се чудех ..., айде ние тук колко да сме...
ама поляци и руснаци ако са го надушли - яко им дупе на Оподо

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

Интересно ми е дали само от България сме схванали тия пътечки или и от другаде се купува в момента?
:)

Със сигурност и от Англия имаше много сериозни намаления - от £48 на EUR18 за Лондон - София (Ryanair), например, имаше и други чудни цени - мернах ги, докато търсех моите маршрути, но нулеви цени оттук много трудно се получават. Просто ценообразуването е различно, както и таксите на летищата са много различни... Възможно е да е имало през седмицата, но не съм търсила. Намаления големи имаше категорично - и най-сериозните бяха през италианските сайтове. Голяма мъка беше с този италиански :) 

Връзка към коментар

На мен през различни компютри, браузъри и телефон дори не ми дава нищо подобно. Дори цени от 19лв в Уиза с дискаунт ми ги показва по 20 паунда или евро. От линка по-горе за безплатния София-Брюксел също не става.

Днес накупих по 1 евро няколко, може да е за това. Утре рано сутринта ще пробвам от работа с немското ИП.

Връзка към коментар

Ето и моята равносметка

От София

До Катания - 0 ,76 GBP

До Атина- 0 ,76 GBP

До Братислава,Порто (с включен отскок до Лисабон),Будапеща,Берлин - тук всичко безплатно(Някъде съм взимал освен за нас и допълнително  за коледни подаръци на приятели)  :)

 

От Варна

До Ларнака - 0 ,76 GBP

 

  • Харесвам 4
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , Alexander каза:

На мен през различни компютри, браузъри и телефон дори не ми дава нищо подобно. Дори цени от 19лв в Уиза с дискаунт ми ги показва по 20 паунда или евро. От линка по-горе за безплатния София-Брюксел също не става.

Днес накупих по 1 евро няколко, може да е за това. Утре рано сутринта ще пробвам от работа с немското ИП.

От линка за София- Брюксел , горе с дясно на съобщения ти праща писъмце , което те препраща на е дриимс.... там излиза отрицателната цена.....

Връзка към коментар
преди 1 минута , reinamarsela каза:

От линка за София- Брюксел , горе с дясно на съобщения ти праща писъмце , което те препраща на е дриимс.... там излиза отрицателната цена.....

Странно,на мен отрицателната цена излиза направо в opodo. 

Връзка към коментар

При търсене в opodo.co.uk еднопосочен билет, за един човек с цена 19.99 лв. на сайта на авиокомпанията ми излиза £ 17 . 06 - смених няколко браузъра, трих всичко за което се сетх и нищо... Къде бъркам ? Ако имате идей - споделете, ще Ви бъда много благодарен.

Връзка към коментар
преди 5 минути , christuff каза:

Ето и моята равносметка

От София

До Катания - 0 ,76 GBP

До Атина- 0 ,76 GBP

До Братислава,Порто (с включен отскок до Лисабон),Будапеща,Берлин - тук всичко безплатно(Някъде съм взимал освен за нас и допълнително  за коледни подаръци на приятели)  :)

 

От Варна

До Ларнака - 0 ,76 GBP

 

Това все през оподо или първо през момондо?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivan Ivanich каза:

При търсене в opodo.co.uk еднопосочен билет, за един човек с цена 19.99 лв. на сайта на авиокомпанията ми излиза £ 17 . 06 - смених няколко браузъра, трих всичко за което се сетх и нищо... Къде бъркам ? Ако имате идей - споделете, ще Ви бъда много благодарен.

пробвай да изчистиш кеша. и трябва да е от компютър. от телефон не става

Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivan Ivanich каза:

При търсене в opodo.co.uk еднопосочен билет, за един човек с цена 19.99 лв. на сайта на авиокомпанията ми излиза £ 17 . 06 - смених няколко браузъра, трих всичко за което се сетх и нищо... Къде бъркам ? Ако имате идей - споделете, ще Ви бъда много благодарен.

Моята идея е, че сайта е под товар на търсения и плащания. Мои търсения на ниски цени не излязат вече или излязоха с много високи цени. Вариантите са: или се търси непрекъснато докато излезе търсената цена, или се изчаква за няколко часа се проверява регулярно през някакъв период. 

Утре ще е ясно дали това продължава ли е приключило.

Връзка към коментар
преди 3 минути , КолЮ каза:

Това все през оподо или първо през момондо?

 В началото се мъчих с момондо и препратка към оподо.Мисля само за Атина и Катания купих така.После след като някой писа за пазаруване направо през оподо и аз пробвах и след като работеше при мен ,всичко друго резервирах направо от тях.

Връзка към коментар
В момента, christuff каза:

 В началото се мъчих с момондо и препратка към оподо.Мисля само за Атина и Катания купих така.После след като някой писа за пазаруване направо през оподо и аз пробвах и след като работеше при мен ,всичко друго резервирах направо от тях.

Да, става но не за всичко. Трябва да се търси и през момондо.

Връзка към коментар

Имам притеснителна новина - утре е Cyber Monday и промоциите ще продължат. Ужас, какво ще правим?! Мисля, че не мога да понеса повече... :blackeye: (да бе да, лъжа като дърт циганин и мога да понеса още много :lol:)

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 3 минути , christuff каза:

 В началото се мъчих с момондо и препратка към оподо.Мисля само за Атина и Катания купих така.После след като някой писа за пазаруване направо през оподо и аз пробвах и след като работеше при мен ,всичко друго резервирах направо от тях.

дотук намирам нулеви цени (или 32 пенса) но само от София към Катания, Атина и Братислава. Някакви идеи за "промо" връщане?

Връзка към коментар
преди 4 минути , КолЮ каза:

дотук намирам нулеви цени (или 32 пенса) но само от София към Катания, Атина и Братислава. Някакви идеи за "промо" връщане?

Търсете на azair примерно двупосочни до избраната дестинация на добри цени(обикнвено тези под 30евра излизат безплатно-с нулеви цени в оподо) .След като намерите хубав двупосочен , търсете в оподо първо в едната посока за един човек и после и в другата посока пак така.

Редактирано от christuff
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , КолЮ каза:

дотук намирам нулеви цени (или 32 пенса) но само от София към Катания, Атина и Братислава. Някакви идеи за "промо" връщане?

Братислава има двупосочни 0 лева през септември и октомври 

Връзка към коментар
преди 1 минута , christuff каза:

Търсете на azair примерно двупосочни до избраната дестинация на добри цени(обикнвено тези под 30евра излизат безплатно в оподо) .След като намерите хубав двупосочен , търсете в оподо първо в едната посока за един човек и после и в другата посока пак така.

Отстъпката е 17 евро/паунда и ако билетът е 16.99 излиза безплатен. Ако е 20.00, ще излезе 2/3 паунда. 

 

Според мен уикенда няма кой знае колко хора на работа в оподо да контролират нещата и за тва системата пуска всичко. По мои предположения, на базата на коментарите тука, офертата е трябяало да бъде с Маестро и Виза дебит, но в крайна сметка приема всичко живо, при това го прави многократно. 

 

Дали утре като се събудят със сметка -3-4000 паунда няма да се усетят хаха

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.