Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Rainy каза:

Ти нали нямаше да пазаруваш повече? :lol:

Излъгах. И окото ми не мигна даже :lol:

преди 2 минути , babuger каза:

Изглежда се набутах с два билета Братислава-София по 12 евро  24.09.18 momondo.co.uk----opodo

Мечтая си всичките ни "набутвания" да са все в тоя диапазон :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , babuger каза:

Дайте оферти за Португалия 

Отваряш azair.eu или kiwi.com, чукваш Португалия to anywhere и намираш цена до 16.99 - това ще ти е безплатно през Opodo. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , babuger каза:

Дайте оферти за Португалия 

 

В момента, Loverboy каза:

Отваряш azair.eu или kiwi.com, чукваш Португалия to anywhere и намираш цена до 16.99 - това ще ти е безплатно през Opodo. 

20.01-24.01 до порто през брюксел бвха безплатни вчера с пейпал

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Костов каза:

Братислава за 3.08 ми излиза на 23.82GBP :angry: А точно за тази дата ми трябва билет. 

Хора, сверявайте на сайта на Wizz ! Или в azair :smile3:
image.png.d65c299ea460bc91c4a8eaff9456da65.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да кажа, купих три билета за CIA-SOF (два) и един за SOF-CIA и за последния ми поиска рожденна дата на човека, след което ми прати следното :

 

И не ми прати потвърдителен имейл. 

 

Някой от вас беше казал, че е получил това и след това са му канселирали резервацията?

Screen Shot 2017-11-27 at 21.22.16.png

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ledda каза:

Отново работи системата. Momondo.it>opodo.It (edearms.it). Купих Бургас- Милано (04-11.07.18) за 10.67€ (в сайта 33.39€) с дебитна виза на Уникредит. Втори път не ми я прие. Платих с paypal след това , но 19 евро.

Благодаря!

Много благодаря.Успях да купя за 1 евро до Рим с Алиталия,дето тази сутрин ми отказаха през kayak.it. Купих с използвана веднъж в колумбийския Jetcost ,виртуална карта Виза ЦКБ .Връщането ще е с Wizz,които много хитро днес преведоха кредита на намалението.Ще пътувам за пръв и сигурно последен път с Алиталия (нали вървят към фалит)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

update: реших да не чакам потвърждение от оподо за последния полет и резервирах през momondo-edreams същия полет. Този път не ми поиска рожденна дата, но нарочно сбърках една буква, която сега ще оправя директно в сайта на Ryanair. 

 

Дали има опция сега да канселирам онова през оподо? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Айде и аз намазах последния билет тъй дълго чакан Амстердам-София
kayak.it--->opodo.it пак ми изкара цена 1 евро тръгнах,но не ми прие нито една от двете чисто нови неизползвани карти виза дебит и се наложи да платя с пейпал 15 евро срещу 32 евро в сайта.

Не исках да правя повече опити,че от вчера с идеята да мина тънко се прецаквах :mad:;)

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 2 минути , tch каза:

Нали така или иначе е безплатно 

Не е. Плащам по 8 евро на полет, четири полета. Купих ги, защото са в топ сезон (август), а в момента в сайта на Ryanair са по 25.99, така че за мен е оферта по 8 евро. 

 

И не знам какво ще стане ако имам две резервации на едно и също име за един и същи полет. 

Връзка към коментар

Я кажете пак,канселираните билети от тези по  минус 4 евро ли бяха,че току-що напазарувах една безплатна Братислава за август за цялото семейство?Не че нещо,ама вече се чудя какво още да купя...:lol:

Връзка към коментар

И аз взех един билет Братислава - София 24.09.18 за 1.45euro.

Piratinviaggio.it/Edreams.it. Сега търся за София-Братислава 21.09.18, но нещо няма оферти,

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Дънди
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.