Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 10 минути , Diana Alexandrova каза:

От кой сайт ти канселираха резервацията? Вероятно голям ужас е настанал днес, като са видяли какво се е случило през уикенда... Дали няма да има масови канселирания?

kayak.it-opodo

То не беше резервация с PNR,а само казаха  след 12 часа,че не могат да издадат билета.

После през колумбийския сайт Jetcost ми даде цена 11 евро(много добра),но само въртеше при плащане и се отказах

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Loverboy каза:

Няма шанс с издаден билет да канселират. Единствено нещо ако оподо ни пусне някакъв чардж на картата...

Напротив - издаден билет могат да канселират, но няма как да ти чарджат картата. На какво основание и с каква сума ще я чарджат? 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , Фичо каза:

Напротив - издаден билет могат да канселират, но няма как да ти чарджат картата. На какво основание и с каква сума ще я чарджат? 

 

Може и да си прав :)

 

Усещам, че няма да ни прецакат, след като ние сме ги прецакали тях, де :D Звездите ми го говорят. 

 

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

 Опитах се да си взема билет през jetcost колумбия пробвах през разлини компютри и IP и с две карти едната виза дебит на ДСК другата виртуална на ЦКБ не ползвани до сега и при двата случая ми дава онзи червен надпис:

 

Цитат

Ya realizaste la cantidad máxima de reservas permitidas para esta tarjeta. Para terminar con el proceso de compra actual, elige otra tarjeta y... ¡Despega!

 демек  "Вече сте направили максималния брой разрешени резервации за тази карта. За да завършите текущия процес на закупуване, изберете друга карта...

 

Някой беше ли се справил с този проблем или и там са резнали вече плащанията даже и с Виза дебит

Връзка към коментар

Един от билетите ми го кенсълна Раян на основание, че не е бил платен в срок! А аз съвестно си го платих -4.33 GBP с Пейпал, но явно Оподото са направили някоя магария. 

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев

По въпроса с промяна на резервацията от възрастен на дете при wizz. Позвъних на неимпулсният им телефон и след около 2 минути, всичко беше сменено по две резервации. След 10 минути в профила си вече имах места (безплатни) за единия възрастен и дете.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Пламен каза:

Един от билетите ми го кенсълна Раян на основание, че не е бил платен в срок! А аз съвестно си го платих -4.33 GBP с Пейпал, но явно Оподото са направили някоя магария. 

 

Ами, нали някой писа тук, че дори не си е въвеждал данните за Пейпал и пак минавало. Да не би да е нещо във връзка с това? Можеш ли да ни покажеш скрийншот на мейла, с който са го канселирали, да се опитваме да разгадаем? 

Връзка към коментар

Ами да, всъщност цената беше отрицателна минус 4,33. Пак да кажа, че не ми е проблем, но е добре да не се букват хотели поне още ден-два.

 

 

Ето мейла:

Dear Customer

Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined

As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.

Your DECLINED reference number is: ХХХХХХ

PASSENGERS

1. Хххххх Ххххх


To rebook please visit www.ryanair.com

Yours sincerely

Ryanair Customer Service

 

 

Връзка към коментар
преди 7 минути , tch каза:

От цялата работа как успяхте да направите толкова много резервации, имате много карти и ги въртите през различните сайтове, докато ги "блокират ли"?

Нямаше ограничение. Аз платих всичко с 1 карта.

Връзка към коментар
преди 6 минути , tch каза:

От цялата работа как успяхте да направите толкова много резервации, имате много карти и ги въртите през различните сайтове, докато ги "блокират ли"?

opodo-то  позволяваше многократно плащане с една и съща карта, а и с paypal 

Връзка към коментар

Отново работи системата. Momondo.it>opodo.It (edearms.it). Купих Бургас- Милано (04-11.07.18) за 10.67€ (в сайта 33.39€) с дебитна виза на Уникредит. Втори път не ми я прие. Платих с paypal след това , но 19 евро.

Благодаря!

Редактирано от Ledda
  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , Loverboy каза:

Ами, нали някой писа тук, че дори не си е въвеждал данните за Пейпал и пак минавало.

Как не си въвеждаш данни,кои данни?

Аз взех три билета през пайпал и си вкарвах нейма и паса и после плащах?

Поне всички билети са ми с цена на стойност 1 и над 1 евро и за сега нямам лоши мейли :blink: , а вече минаха 24 часа и имам издадени билети от авиокомпаниите

Връзка към коментар

Английското Opodo отново отвъртя кранчето. Току-що успешно закупени и издадени 2 билета, платени с Paypal. Нападай, народе, Cyber Monday е :)

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 54 минути , Пламен каза:

Ами да, всъщност цената беше отрицателна минус 4,33. Пак да кажа, че не ми е проблем, но е добре да не се букват хотели поне още ден-два.

 

 

Ето мейла:

Dear Customer

Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined

As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.

Your DECLINED reference number is: ХХХХХХ

PASSENGERS

1. Хххххх Ххххх


To rebook please visit www.ryanair.com

Yours sincerely

Ryanair Customer Service

 

 

Основният въпрос е имал ли си вече издаден билет с получен потвърдителен имейл и PNR от Ryan, като билетът е отменен в последствие. Или си имал само непотвърдена резервация, която е отменена поради "неплащане"? Като първото ми се струва доста невероятно...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , Георги Матеев каза:

Английското Opodo отново отвъртя кранчето. Току-що успешно закупени и издадени 2 билета, платени с Paypal. Нападай, народе, Cyber Monday е :)

Ти нали нямаше да пазаруваш повече? :lol:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.