Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 13 минути , mamaivy каза:

Я кажете пак,канселираните билети от тези по  минус 4 евро ли бяха,че току-що напазарувах една безплатна Братислава за август за цялото семейство?Не че нещо,ама вече се чудя какво още да купя...:lol:

За кой дати и от коя търсачка?

Връзка към коментар
преди 3 минути , Diana Alexandrova каза:

Само с Виза Дебит може, не става с Кредит, сега гледах

Плащам с всякакви видове карти. Мани какво пише на price details, като стигнеш до payment и чукнеш на fees ще видиш, че няма никакви :))) 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Loverboy каза:

Плащам с всякакви видове карти. Мани какво пише на price details, като стигнеш до payment и чукнеш на fees ще видиш, че няма никакви :))) 

През момондо ли минаваш, или директно в оподото?

Връзка към коментар
В момента, Diana Alexandrova каза:

През момондо ли минаваш, или директно в оподото?

Директно. Пак казвам, попълни си всичко, стигни до плащане и като си въвеждаш картата чукни на fees и ще видиш, че няма такива. 

Връзка към коментар

И аз замазах:yahoo:,но благодарение на @Георги Матеев,много ти благодаря:).Прекрасен човек и не само той ,а и всички във форума:dancing: .Малко,че купи билети на мен за Брюксел и Братислава ама купи и на мойте родители.Много съм щастлив от този black friday:yahoo:.Моля,ако мислите,че написаното  не е за тук го преместете.:)

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 9
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

През momondo.co.uk и opodo.co.uk излизат добри цени за Лондон(LGW) -> Рейкявик(KEF) - norwegian

Около 45е двупосочен в периода януари-март.

Редактирано от lub4oo
Връзка към коментар

И на мен. Вчера също мина 1 час докато успях през един от линковете, днес не иска и не иска. Нищо не мога да взема, всичко е х2, не знам какво да направя повече.

Връзка към коментар

Вчера се опитвах да платя през оподото един полет, който беше 30 евро двупосочен, днес през юк-оподото вече е 62 паунда, разликата не е малка, но пък е до Прага и мисля, че за там ниски цени едва ли има.

Връзка към коментар

Баси каръка съм. За 3.08 momondo.it  -> edreams ми дава цена от0.99€ за Братислава обаче не ми приема вече Дебитната виза. За същата дата opodo.uk ми дава цена 23.82€ Вчера купих билет за 7.09 за 0.32GBP При следващия опит да купя билет цената вече бе по скъпа от тази на wizz. Днес всичко се повтаря. А ми трябват минимум два билета. Това май не е за тук а за темата с оплакванията.

Връзка към коментар

Update: 

 

Относно имейла на opodo да си чакам потвърждението - дойде. Сега имам два билета за един и същи полет на едно и също име. От Ryanair единственото, което предлагат, е да ми сменят нещо по полета, но не и да го канселират. Притеснява ме на бординга какво ще стане като има два пъти един и същи човек... 

 

Съвети?

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
преди 1 минута , Костов каза:

Баси каръка съм. За 3.08 momondo.it  -> edreams ми дава цена от0.99€ за Братислава обаче не ми приема вече Дебитната виза. За същата дата opodo.uk ми дава цена 23.82€ Вчера купих билет за 7.09 за 0.32GBP При следващия опит да купя билет цената вече бе по скъпа от тази на wizz. Днес всичко се повтаря. А ми трябват минимум два билета. Това май не е за тук а за темата с оплакванията.

И на мен така - за Братислава намерих едноевров билет, но картата си ползвах за билет до Милано и сега вече не я приема. Явно се минава само по веднъж...Има го риска да се окажете с един евтин и един скъп билет за връщане - ако ви устройва това - ОК, но ако не, по-добре не купувайте само за идеята...

Връзка към коментар

Бергамо - Порто на 23.03.2018 за 1 евро. Две резервации - едната през momondo.it-opodo.it , другата през momondo.it-edreams.it.

Само с Виза Дебит. При смяна към пейпал цената се увеличава.

Има връщане на 26.03.18 пак за 1 евро до Малпенса. Лошо че ми даде, че картата е достигнала лимита си. Опитах с друга Виза (неизползвана нито вчера, нито днес) пак същия резултат.

Ако видите друг вариант, моля споделете.

 

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Костов каза:

Баси каръка съм. За 3.08 momondo.it  -> edreams ми дава цена от0.99€ за Братислава обаче не ми приема вече Дебитната виза. За същата дата opodo.uk ми дава цена 23.82€ Вчера купих билет за 7.09 за 0.32GBP При следващия опит да купя билет цената вече бе по скъпа от тази на wizz. Днес всичко се повтаря. А ми трябват минимум два билета. Това май не е за тук а за темата с оплакванията.

Пробвай през kayak.it и след това edreams. Аз преди малко взех един билет Братислава - София за 1 евро през kayak->edreams и за втория билет ми каза, че вечесъм ползвала картата. След това пробвах momondo -> edreams и пак за 1 евро и мина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пфу, записах се и аз с 3 билета до Амстердам и обратно 08-11 юни. Цените варираха от 0.99 до 5 евро през италианските сайтове и 10-11 паунда през английското момондо. Доволен съм. :) 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

На мен през kayak.it-opodo или edreams ми начислява някаква такса и билетите от 1 евро стават на 7 евро. Още не знам дали ще мине картата през тях, че им се чудя на тез 7 евро :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.