Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Да попитам и аз: Къде в opodo.co.uk се указва с каква карта ще паща човек и има ли това отношение към цената която излиза? От вчера пробвах какво ли не - смяна на браузър, смяна на компютър, доставчик на интернет и винаги ми излиза цена по-висока отколкото цената на авиокомпанията. Преимер за 24 септ. София - Братислава цена Wizzair 19,99 лв. цена opodo.co.uk £ 16 . 92 :mad:

Връзка към коментар
преди 3 минути , Ivan Ivanich каза:

Да попитам и аз: Къде в opodo.co.uk се указва с каква карта ще паща човек и има ли това отношение към цената която излиза? От вчера пробвах какво ли не - смяна на браузър, смяна на компютър, доставчик на интернет и винаги ми излиза цена по-висока отколкото цената на авиокомпанията. Преимер за 24 септ. София - Братислава цена Wizzair 19,99 лв. цена opodo.co.uk £ 16 . 92 :mad:

Директно през Opodo uk - дава отрицателна цена и може да се плати с Пейпал. 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivan Ivanich каза:

Да попитам и аз: Къде в opodo.co.uk се указва с каква карта ще паща човек и има ли това отношение към цената която излиза? От вчера пробвах какво ли не - смяна на браузър, смяна на компютър, доставчик на интернет и винаги ми излиза цена по-висока отколкото цената на авиокомпанията. Преимер за 24 септ. София - Братислава цена Wizzair 19,99 лв. цена opodo.co.uk £ 16 . 92 :mad:

Не знам защо е така,но при мен цената е съвсем друга

3344.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Diana Alexandrova каза:

Тва оподо май си пуска каквито иска цени, и който се хване- хване.... 

Е да де, но два дни си играя и нищо сносно да не излезе ... Или бъркам някъде тотално или съм най-голямия кърък :(

Връзка към коментар

Ами аз почти  проспах купона. Късно снощи след парти видях какво се случва тук и успях по тази схема да взема три билета за Катаня, съответно 0,34£ първия, 5,02£ втория и 5,40£ третия. Връщането обаче се закучи. Днес вече схемата не работи за моите дати и най- ниската цена, която успях да докарам беше директно през сайта на Уиз еър с членство - 33 евро. Не че се оплаквам де, ще ходя в Сицилия  и то с две много любими приятелки :) , които още не знаят какво им мисля. Ще ги изненадам за Коледа. 

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , chandni каза:

И за кои дати? От София ли?

4 еднопосочни с една Visa electron - дати 18-22 Април , всеки по 2,30 паунда, от София да :)

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

През кои сайтове стигаш до Visa electron.

Писах по горе - momondo.co.uk - opodo.co.uk . Е не е за празниците, но на гости на приятел, който живее там :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, elateq каза:

По въпроса с промяна на резервацията от възрастен на дете при wizz. Позвъних на неимпулсният им телефон и след около 2 минути, всичко беше сменено по две резервации. След 10 минути в профила си вече имах места (безплатни) за единия възрастен и дете.

Как успя резервации през оподо да си ги прикачиш към профила?

Връзка към коментар
преди 3 минути , edbloom каза:

Писах по горе - momondo.co.uk - opodo.co.uk . Е не е за празниците, но на гости на приятел, който живее там :)

При мене не излиза нито такава цена, нито ми дава плащане с Виза Електрон. Затова и попитах отново. :)

преди 4 минути , chandni каза:

 

 

 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

При мене не излиза нито такава цена, нито ми дава плащане с Виза Електрон. Затова и попитах отново. :)

 

Преди 5 мин ги взех, сега гледам София - Нюрнберг 4-7 Май по 0 евро пак по същата схема, ама се чудя нещо, много Германия ще ми дойде :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , Таньо каза:

При мене не излиза нито такава цена, нито ми дава плащане с Виза Електрон. Затова и попитах отново. :)

 

С Виза - кредитна е 2,39 паунда.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

P.S. - София - Нюрнберг е пълно цяло лято - Петък - Понеделник за 0 евро, пардон 0,30 паунда :) - Поправям се, за отиване, връщането - не .

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, mamaivy каза:

Направо през оподо.Почти целият август е без пари.

Благодаря ти , успях за "уредя"семейството и аз  :D :D :D  
Само,че през едриймс...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.