Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , samuraika каза:

На мен ми иска 4 паунда :rtfm:

Aз София - Нюремберг го намирам на 0 паунда, но връщането е 40-50 паунда... :O

Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

Aз София - Нюремберг го намирам на 0 паунда, но връщането е 40-50 паунда... :O

Да клъвнах без да гледам :) Освен сега да търся за някъде другаде от Нюрнберг и да направя друга отсечка преди София :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , lyusi каза:

Ами аз почти  проспах купона. Късно снощи след парти видях какво се случва тук и успях по тази схема да взема три билета за Катаня, съответно 0,34£ първия, 5,02£ втория и 5,40£ третия. Връщането обаче се закучи. Днес вече схемата не работи за моите дати и най- ниската цена, която успях да докарам беше директно през сайта на Уиз еър с членство - 33 евро. Не че се оплаквам де, ще ходя в Сицилия  и то с две много любими приятелки :) , които още не знаят какво им мисля. Ще ги изненадам за Коледа. 

Снощи успях да купя 4 билета до САТ всичките по 0,32gbp. За 27.09 и подобно на теб нямам обратната посока... Дали ще паднат цените на саита на уиз? Има почти година до тогава и мисля да изчакам

Връзка към коментар
преди 4 минути , edbloom каза:

Да клъвнах без да гледам :) Освен сега да търся за някъде другаде от Нюрнберг и да направя друга отсечка преди София :)

Аз тази година си хванах автобуса от Нюрнберг до Франкфурт и се върнах оттам с Wizz.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 24 минути , КолЮ каза:

Как успя резервации през оподо да си ги прикачиш към профила?

Не съм си ги прикачвала. След като си вляза в профила цъкам на резервации и от там на предстоящи такива. След като избера намери резервация си изписвам кода на билета и фамилията и ми се появява.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пак да попитам - Имате ли някакви по-специфични настройки на браузъра, че Ви излизат тези цени? При мен цената е над цената на авиокомпанията и няма нищо общо с това което показвате, че намирате. Пробвах opodo, kayak, momondo, абе всичко което посочихте и нищо.

Връзка към коментар

Моите дати са още по-късно- през октомври, но понеже глася пътуването като  коледен подарък за приятелките ми, реших да стрелям сега и с връщането.  Нямам идея дали ще паднат цените, има шанс да се случи, но като си вързан с конкретни дати намирането на добра цена е по- сложно. 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Ivan Ivanich каза:

Пак да попитам - Имате ли някакви по-специфични настройки на браузъра, че Ви излизат тези цени? При мен цената е над цената на авиокомпанията и няма нищо общо с това което показвате, че намирате. Пробвах opodo, kayak, momondo, абе всичко което посочихте и нищо.

Опитай BGY ---- SOF за 25.01.2018 г. еднопосочно търсене, за един човек през momondo.co.uk - opodo.co.uk

Направи скрийншоти на резултата в първия сайт и после от втория и ги прикачи към поста си, за да видя.

И при мене днес не излизат много цени, ама чак пък нищо ...:O

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 9 минути , КолЮ каза:

Снощи успях да купя 4 билета до САТ всичките по 0,32gbp. За 27.09 и подобно на теб нямам обратната посока... Дали ще паднат цените на саита на уиз? Има почти година до тогава и мисля да изчакам

И ние сме с 2 бр. за 27.09- единия за 0,34 GBP, втория за 0,75 GBP. Засега ще изчакам, има доста време, а и още се колебая за броя на дните.

Връзка към коментар

София - Братислава 17.06. - 22.06. през momondo.co.uk и opodo.uk с кредитна - 4 билета за без пари. Благодаря на всички споделящи!

 

За съпоставка:

 

5a1c8fa02ecf0_Screenshot-28_11_2017.0_19_45.png.9b3e9fb3874073f9e10f05553a76fd2f.png

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , Таньо каза:

Опитай BGY ---- SOF за 25.01.2018 г. еднопосочно търсене, за един човек през momondo.co.uk - opodo.co.uk

Направи скрийншоти на резултата в първия сайт и после от втория и ги прикачи към поста си, за да видя.

И при мене днес не излизат много цени, ама чак пък нищо ...:O

Уф тук се закачих на 1 паунд на тази цена я даде на eDreams, няма въобще оферта от opodo.co.uk. Проблема е, че при eDreams от коментарите една карта минава само веднъж, поне така се коментираше назад в темата.

Забравих да благодаря. Може би грешката ми е че търсих през momondo.it

Редактирано от Ivan Ivanich
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivan Ivanich каза:

Уф тук се закачих на 1 паунд на тази цена я даде на eDreams, няма въобще оферта от opodo.co.uk. Проблема е, че при eDreams от коментарите една карта минава само веднъж, поне така се коментираше назад в темата.

Забравих да благодаря. Може би грешката ми е че търсих през momondo.it

на няколко пъти писах че в едриймс дава безплатни и за едно евро.... Минават всякакви карти, НЕ само по веднъж Давай!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , Ivan Ivanich каза:

Уф тук се закачих на 1 паунд на тази цена я даде на eDreams, няма въобще оферта от opodo.co.uk. Проблема е, че при eDreams от коментарите една карта минава само веднъж, поне така се коментираше назад в темата.

Забравих да благодаря. Може би грешката ми е че търсих през momondo.it

Опитай после датите на @rik4o - поста преди твоя. :)

Връзка към коментар
преди 4 минути , reinamarsela каза:

на няколко пъти писах че в едриймс дава безплатни и за едно евро.... Минават всякакви карти, НЕ само по веднъж Давай!

От коя версия на кой сайт стигаш до коя версия на едриймс. Какви карти минаха при теб и кога - днес или предните дни.:)

Връзка към коментар
преди 16 минути , Таньо каза:

От коя версия на кой сайт стигаш до коя версия на едриймс. Какви карти минаха при теб и кога - днес или предните дни.:)

Edreams.co.uk

Купих 6 билета 1-5 .08 София - Братислава  и обратно..."плащах" с маестро и виза електрон.. 

Смених карта защото не знаех

 Дали имам 0.75 £ в маестрото хахаахаа 

Днес ги купих преди час -час и половина

 

Редактирано от reinamarsela
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Еее бих си рекорда, 4 еднопосочни билета до Неапол и обратно с една Visa electron, през momondo.co.uk - opodo.co.uk за 30 цента на билет. 

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

взех директно през opodo.co.uk /с пейпал/ два билета за Базел - 09.06.18 -  0 лв, но сигурно и за други дати ще стане, гледам, че целия месец е с ниски цени при Уиз, само че не ме устройва връщане чак във вторник /предпочитам в понеделник/ и честно казано ще се надявам на някаква промяна в разписанието

 

иначе връзките от там са предимно с Easyjet и имаше 2-3 по-интересни на относително малки цени - Фуертевентура, Майорка, Cagliari

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
В момента, Petkan каза:

Хахаха, намерих си билет Бургас - София за 2 евро....... със спирка в Мемингем, за вурстче с бира :yahoo:

Да купувам ли? 

Май ще е по бързо, отколкото с автобус директно :)

Връзка към коментар

Ами горе-долу :)

11:15 Bourgas BOJ 17:10 Sofia SOF 5:55 h / 1 change

 

Мъка ми е за варналии дето се набутват с билети за по 5-6 паунда :biggrin:

Редактирано от Petkan
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Дънди
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.