Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 22 минути , Petkan каза:

Хахаха, намерих си билет Бургас - София за 2 евро....... със спирка в Мемингем, за вурстче с бира :yahoo:

Да купувам ли? 

Само ако намериш връщането до София ... със спирка в Италия, за паста с Кианти :biggrin:

P.S. Ха-ха, каква телепатия, едновременно сме писали :biggrin:

преди 1 час, edbloom каза:

Да клъвнах без да гледам :) Освен сега да търся за някъде другаде от Нюрнберг и да направя друга отсечка преди София :)

Има Берлин-София на прилични цени 

...............................

Оф, трета нощ си лягам в 2 часа, айде наслука с билетите, аз вече спирам, щото ако продължа да купувам ще е само от лакомия вече :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

И аз взех евтини София Братислава, ама може ли някой да ми каже как да сменя на децата билетите да са детски - някой го беше правил по телефон, ама темата набъбна много и не намирам къде беше поста на колегата...плийз!

Връзка към коментар

Някой получавал ли е такъв мейл и какво трябва да означава? Сдобих се с два билета по 0.99 евро, виждам си резервациите, но малко по-късно и за двете ми изпратиха това:

.
Abbiamo notato che hai provato a prenotare un volo su Opodo.it. Se hai riscontrato un eventuale problema tecnico e desideri segnalarlo, contatta i nostri agenti di viaggio chiamando l'892 888 (dal Lunedî al Venerdî dalle ore 09:00 alle ore 18:00, costo chiamata € 1,82 IVA Incl./minuto, 36 cent. scatto alla risposta per chiamate da rete fissa; € 2,49 IVA incl./minuto, 18 cent. scatto alla risposta per chiamate da rete mobile; servizio riservato a maggiorenni; costo massimo chiamata € 15 ) o contatta il nostro servizio clienti al www.opodo.it/faq.
Se invece desideri COMPLETA LA TUA PRENOTAZIONE
.
SE HAI GIA’ COMPLETATO LA TUA PRENOTAZIONE, O SE NON DESIDERI COMPLETARLA, PER FAVORE IGNORA QUESTA EMAIL.
Madrid  - Bruxelles
.
smFR Partenza: Adolfo Suárez Madrid - Barajas - 2018-02-28 - 06:35 
Arrivo: Brussels S Charleroi - 2018-02-28 - 09:00
Compagnia: Ryanair 
Adulto(i): 1
Bambino(i): 0
Neonato(i): 0
.
Importo Totale = €0.99
.
Complete your booking
Връзка към коментар
Преди 1 час, edbloom каза:

Еее бих си рекорда, 4 еднопосочни билета до Неапол и обратно с една Visa electron, през momondo.co.uk - opodo.co.uk за 30 цента на билет. 

 

Кой месец е това?

преди 14 минути , samuraika каза:

И аз взех евтини София Братислава

 

За кой месец?

 

Охх на мен целия август ми дава 18-23 GBP

Връзка към коментар
преди 19 минути , samuraika каза:

И аз взех евтини София Братислава, ама може ли някой да ми каже как да сменя на децата билетите да са детски - някой го беше правил по телефон, ама темата набъбна много и не намирам къде беше поста на колегата...плийз!

Това е телефона, на който да се обадиш: 

024928367

Ако не случиш на служител, звъниш пак. :) 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Забелязвате ли на какви цени ви издават билетите самите авиокомпании?

Примерно Трансавия ми издате три билета на една и съща цена (0,44 евро),а за тях съм платил различни цени от различни сайтове и с различно плащане,което ме води на мисъл,че толкова ги продават на посредниците от където вземам :blink:

Връзка към коментар

Като търсите през момондо, давате ли преди самото търсене предпочитам метод на плащане, за да ви покаже тънките цени. Аз разцъках няколко от последно обсъжданите дестинации и нищо. Сега може и да няма оферти де, ама да попитам...

Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

 

Кой месец е това?

 

За кой месец?

 

Охх на мен целия август ми дава 18-23 GBP

От edreams.co.uk с много упорито задаване на различни дати и в крайна сметка 1.8 до 3.8 - само два дена, ама то на Братислава й стигат си мисля...Плащане - през пей пал като първите билети бяха по 0.75 а по едно време станаха по 0.87.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Mary каза:

Това е телефона, на който да се обадиш: 

024928367

Ако не случиш на служител, звъниш пак. :) 

Много благодаря безценна спасителко в ръжта!

Не поствам само да спамя, но да подчертая - ако не ви свърши работа един служител, звънете пак, както е казала Мери. Че мен първата кака ме прати за зелен хайвер и добре че послушах съвета й и просто звъннах отново. Двете деца ми ги прикачиха и им смениха статута от възрастен на детски.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, Ivko каза:

Забелязвате ли на какви цени ви издават билетите самите авиокомпании?


:blink:

Получих фактури от Уиз за два билета по 17.99€. Купени са за не повече от 2.50лв общо. Фактури от Оподо и Идриймс нямам. 

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар
преди 5 часа, Ivko каза:

Забелязвате ли на какви цени ви издават билетите самите авиокомпании?

Примерно Трансавия ми издате три билета на една и съща цена (0,44 евро),а за тях съм платил различни цени от различни сайтове и с различно плащане,което ме води на мисъл,че толкова ги продават на посредниците от където вземам :blink:

На Трансавиа им е малко подвеждащ мейла, който изпращат. Действително пише, че платената сума е някакви си евроцентове, но, ако провериш резервацията в сайта им, ще видиш реалната цена, която агенцията е заплатила и последните 4 цифри на картата, с която е платено.

 

Онзи ден билет на Уиз купен за 3-4 паунда е бил заплатен от агенцията на по-висока цена от тази в самия сайт. В разбивката на цената фигурира някаква такса, която не съм виждал, когато буквам директно с тях.

 

Малко е мълга, но вярвам, че е по-важно какво излиза от нашите карти, а не от тези на агенциите. :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, samuraika каза:

От edreams.co.uk с много упорито задаване на различни дати и в крайна сметка 1.8 до 3.8 - само два дена, ама то на Братислава й стигат си мисля..

Ами може и до Виена да се иде :) има по 5 евро автобуси

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Как да свържа резервациите от тук с полети на Wizz  в акаунта си там?Намира ми резервациите, но не ги свързва с акаунта и после пак трябва да ги търся.Иначе на Ryan полетите като ги търсиш направо те пита и там е лесно.

Връзка към коментар
преди 4 минути , christuff каза:

Как да свържа резервациите от тук с полети на Wizz  в акаунта си там?Намира ми резервациите, но не ги свързва с акаунта и после пак трябва да ги търся.Иначе на Ryan полетите като ги търсиш направо те пита и там е лесно.

Никак.

Връзка към коментар

Изчакването по моята резервация стигна до тук: 

We regret to inform you that your booking has not been confirmed after submitting your request to Wizz Air.

No charges will be collected from Wizz Air for this requested booking and any charge debited by Opodo will be refunded

Аз естествено се опитах да им обясня че е тяхна грешка и си настоявам за билета, но не вярвам да ми се получи. В тази връзка търся билет София-Братислава за 16.09 и моля за помощ, че намирам цени по-високи от авиокомпанията.

п.с малко съм разочарована, че за първи път се възползвам от безплатните билети и се случи този малшанс :(

Връзка към коментар
преди 3 минути , Vyara каза:

Изчакването по моята резервация стигна до тук: 

We regret to inform you that your booking has not been confirmed after submitting your request to Wizz Air.

No charges will be collected from Wizz Air for this requested booking and any charge debited by Opodo will be refunded

Аз естествено се опитах да им обясня че е тяхна грешка и си настоявам за билета, но не вярвам да ми се получи. В тази връзка търся билет София-Братислава за 16.09 и моля за помощ, че намирам цени по-високи от авиокомпанията.

п.с малко съм разочарована, че за първи път се възползвам от безплатните билети и се случи този малшанс :(

kayak.it излиза 13 евро. Незнам колко е на сайта.... ако ти свърши работа....

Връзка към коментар
преди 26 минути , christuff каза:

Как да свържа резервациите от тук с полети на Wizz  в акаунта си там?Намира ми резервациите, но не ги свързва с акаунта и после пак трябва да ги търся.Иначе на Ryan полетите като ги търсиш направо те пита и там е лесно.

преди 25 минути , funny каза:

И аз не успях

Няма как. При Wizz билетите, закупени чрез посредник, не могат да се присъединят към акаунта ви - те са присъединени към акаунта на посрединика. Съответно ако се стигне до връщане на пари, ще ги получи последният. Можете единствено преди полета с потвърждението и името на пътуващия да се чекирате безплатно онлайн.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , chandni каза:

Няма как. При Wizz билетите, закупени чрез посредник, не могат да се присъединят към акаунта ви - те са присъединени към акаунта на посрединика. Съответно ако се стигне до връщане на пари, ще ги получи последният. Можете единствено преди полета с потвърждението и името на пътуващия да се чекирате безплатно онлайн.

 

Да, явно е така, но защото при Раян много лесно ги вкарваш в акаунта си и реших че и Уиз имат тази опция

Връзка към коментар
В момента, funny каза:

Да, явно е така, но защото при Раян много лесно ги вкарваш в акаунта си и реших че и Уиз имат тази опция

Въпрос на политика. Миналата година с AirAsia билети, закупени чрез rumbo, ми ги добавиха в чата им, след 1-часово чакане, но на @T.E.Lawrence му отказаха категорично. При Раян е направено да може, при Wizz - да не може.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , chandni каза:

Въпрос на политика. Миналата година с AirAsia билети, закупени чрез rumbo, ми ги добавиха в чата им, след 1-часово чакане, но на @T.E.Lawrence му отказаха категорично. При Раян е направено да може, при Wizz - да не може.

И на мен на AirAsia ми отказаха и си ми обясниха, че това си им е политика за да промотират директни резервации. Предполагам - при Уиз е същото.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.