Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Някой да е пазарувал Уиз билети през eDreams.pt тия дни? За пръв път купувам билети на Уиз, поличих потвърждение от тях, както и от eDreams за резервацията, но никъде не виждам номера на билетите. Дали ги пращат отделно?

Връзка към коментар

Някой да е пазарувал Уиз билети през eDreams.pt тия дни? За пръв път купувам билети на Уиз, поличих потвърждение от тях, както и от eDreams за резервацията, но никъде не виждам номера на билетите. Дали ги пращат отделно?

Уизз нямат номера на билетите, вместо тях PNR това ти  е повече от достатъчно. 

Аз чакам от сутринта да ми изпратят номера на билети за други АК пък да видим. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Уизз нямат номера на билетите, вместо тях PNR това ти  е повече от достатъчно. 

Аз чакам от сутринта да ми изпратят номера на билети за други АК пък да видим. 

 

Егати  :huh:

Връзка към коментар

Ако не виждате отстъпка за даден полет през jetcost.pt->edreams.pt (примерно уиз), потърсете за друг, които да изкара най-евтина цена с edreams, отворете го, кликнете на картинката на edreams горе ляво и потърсете този, който ви интересува.

 

Така виждам цени София - Дубай - София, през Септември, от 45 евро.

 

Работи!

 

post-735-0-56067900-1436714625_thumb.png

 

44,48 vs 223,91! :) Добро попадение! ;)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Как заобикаляш допълнителната такса от 7/9 €? Не ми дава да продължа, ако не дам някоя от двете отметки..

 

Никак, става към 55-56 евро, но по-големият проблем при мен е, че нямам Diners, а с всички останали карти даваше нещо като  +22 евро. Което пък в общото плащане незнайно как се калкулираше до към 120 евро тотал. :( Шашава работа! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уизз нямат номера на билетите, вместо тях PNR това ти  е повече от достатъчно. 

Аз чакам от сутринта да ми изпратят номера на билети за други АК пък да видим. 

 

Днес получих и официална фактура от Уиз за резервацията. Платена 75е, на фактурата 130е. Сладко :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Получава се,вчера купих билет Солун-Санторини-Солун за другата седмица за15 евро.Билетите Атина -Санторини-Атина  бяха

0 евро и не може да се купят,но ако добавиш застраховка No Problem за 5 евро става.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ако отстъпките в португалския едриймс ви се струват недостатъчни, може да си пробвате късмета и да изкарате допълнителен код за намаление:

http://www.edreams.pt/voucher/

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Здравейте, до снощи през jetcost.fr/rumbo.fr даваше отстъпки с маестро, но днес ми изчезнаха...някой друг пробвал ли е ? Благодаря предварително !

Да,вече отстъпката е с Visa Vueling,но предполагам,че до другата седмица ще я сменят .

Връзка към коментар

Аз преди половин час купих билети от там с Маестро.

 

Зани , и при мен до преди час даваше отстъпки с  Маестро, но  докато въведа данните на всички пътници, и цената се смени , както и картата за отстъпка ....за съжаление нямам  Dinners ;) а с visa electron не дава същата отстъпка ....

Връзка към коментар

мдааа, купонът с jetcost.fr -> rumbo.fr май току-що приключи :unsure: , докато се помайвах и изпуснах   да си взема каквото бях намислил :banghead:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.