Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

При последните ми търсения директно през rumbo.es, за полети на Wizz и Ryan ми дава само по 3 евро отстъпка (на посока), независимо от дестинацията и цената на полета. Ще провери ли някой как е при него? До преди два дни ми даваше по 10 евро отстъпка.

И при мен е същото.Wizz и Ryan са с по 6 евро отстъпка за двупосочен билет,а за полети с Aegean отстъпката е 21 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз като Зани искам да помоля, соф-фмм /29.07-19.08/ edreams.es ми го сваля до 35 евра (от 55). Някой ако има възможност и желание, може ли да провери дали може да се бутне още малко? 

Връзка към мнение

С днешната отстъпка на уиз провери ли директно ?

 

110 лв. нормална цена без отстъпки, директно от сайта; 62 лв. при ДК и отстъпка пак през сайта; 35е през едреамс.ес 

Връзка към мнение

През румбо .ес сутринта към 7 ч. даваше 3 евро отстъпка. После около 10ч. купих с отстъпка 10евро. Устрои ме цената, защото купих през Уиз 2 билета с ДК, а този излезе колкото ДК, но без 20%. Не смея да чакам повече, защото е края на август си е скъпо. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Двуцветко

Днешна резервация, с Маестро пейпас на ПИБ, всичко нормално. Билет (PNR & e-tkt) и смс пристигнаха две минути след резервацията. 31 евро спестени (в сравнение с цената на официален сайт на авиокомпанията) и 21евро по-надолу от трип.бг примерно.

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Опитвам се за направя резервация за Прага  с Bulgaria Air 15-18 октомври през jetcost.es, но срещам трудности. Първоначално излиза цена от 272 евро за 2-ма, но впоследствие скача на 354 евро, а и не виждам отметка за плащане с маестро? Идеи?

Връзка към мнение

През jetcost.es го направиха с Дайнърс преди време, може да е затова.

Пробвай директно в румбо.ес

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Благодаря за помощта. Ситуацията е следната. При резервация през jetcost.es препраща към   viajar.com, където с допълнителните такси цената набъбва до 354 евро, а с препратка през lastminute.com и плащане с Diners цената е 280 евро. През rumbo.es двата билета стъпват на 320 евро.

При положение, че разполагаме само с Визи, едно е ясно, ще трябва да се вадят карти. Чудя се Маестро или Дайнърс?

Връзка към мнение

Маестрата имат предимство, че работят и при budgetair, дайнърс има предимство, че отстъпките му са по-големи и става за edreams.es

Връзка към мнение
Двуцветко

Днешна резервация, с Маестро пейпас на ПИБ, всичко нормално. Билет (PNR & e-tkt) и смс пристигнаха две минути след резервацията. 31 евро спестени (в сравнение с цената на официален сайт на авиокомпанията) и 21евро по-надолу от трип.бг примерно.

 

Още една аналогична резервация днес със същата карта. Всичко точно.

Връзка към мнение

¡100€ de regalo para reservar tu crucero!

 

Canjea el bono con nuestros agentes

llamando al teléfono 902 903 101 e indica el código:

 

RUMBO2015

 

Cheque regalo válido solo para nuevas reservas realizadas entre el 24 de junio y el 30 de junio. El descuento será aplicable por reserva no por pasajero. Válido para reservas con salidas hasta 31/12/2015. Aplicable únicamente a reservas con importe superior a 1500€.

space

 

 

Това получих днес, който ще се качва на круиз, може да се възползва .

Връзка към мнение
Георги Матеев

Някой успявал ли е да събори цена на Луфтханза през подобни сайтове?

Да. Билетът ми до Алжир (с Lufthansa) чрез Rumbo го взех с -40 евро спрямо lufthansa.com.

Също да споделя - Rumbo вчера ми пратиха 2 персонални ваучера за по 20 евро хотелско намаление всеки, без изискване за минимална сума. Вече ги употребих, бачкат безотказно. Вижте си имейла, може и вас да изненадат приятно.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ами аз поне доколкото виждам viajar.com в началото показва ниска цена, но после си слага някакви такси и се губи смисъла да се използва.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.