Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Ми то хубаво, ама аз вече ги написах целите и съответно презимето и фамилията седят под една и съща графа Nachname. Дали би имало някакъв проблем или да се опитвам да им пиша да го променят?

Връзка към коментар

Благодаря ти! Сега следва втори казус! На майка ми билета, се оказа, че презимето и фамилията нямат пространство между тях, а съм ги написал слято. Съответно и двете имена разбира се като моето стоят в графата Nachname. Да се опитам ли да се свържа с Flugladen и съответно дали ще го броят като промяна на име или просто като минимална грешка. На нискотарифните компании такива грешки се оправят безплатно. Преди ми се е случвало подобен казус.

 

Update:

Писах на FL и те ми отговориха, че резервационната система на авиолинията не позволявала да има пространство между имената и обикновено така се изписва по билетите. Надявам се да няма проблем. Или ако трябва да ги моля просто да махнат презимето?

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар

Остави го така и не се разправяй. Някой рез. системи ги сливат.

Аз винаги пиша само 2 имена, независимо дали човека има 3 или 6, никога не е имало проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Jetcost.pt-eDreams.pt - Днес при опит за чартърен полет с Flygermania дава 100Евро  отстъпка при двама от 357E до 257Е Munster-Varna отстъпка и плащането приемаше всички карти плюс Пейпал с отстъпката с БГ Ай пи адрес пробно само без плащане.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Guinness каза:

През хонгконгския jetcost и пренасочване към bravofly ми направи 9 евро намаление на полет Пловдив - Брюксел (Шарлероа) - от 19 на 10 евро.

С какво плати? Виждам само Viabuy Prepaid Mastercard за намалението.

Връзка към коментар

И аз това се чудя? Виждам  до към 5-6Е. Някой сайтове дават и 11-12Е за Райън и Уиз, ама плащането е с непопулярни тук карти. Например AmEx. Но като цяло сушата продължава.

Връзка към коментар
На 30.07.2018 г. в 22:19, Sju каза:

Френския rumbo (директно) ми намали с 8 евро полет на Ryan с МК Дебит. Провери дали дава отстъпка и за Уиз.

Проверено днес, още работи.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Двуцветко каза:

Проверено днес, още работи.

Проверено и използвано и от мен. Закупени два билета с по 8 евро надолу.

Благодаря на @Двуцветко и @Sju 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 30.07.2018 г. в 22:19, Sju каза:

Френския rumbo (директно) ми намали с 8 евро полет на Ryan с МК Дебит. Провери дали дава отстъпка и за Уиз.

Странно, но при мен не става. 😞 Пробвах с Револют, която я разпознава правилно и ми излиза отстъпката, но ми изписва, че има някаква грешка и не приема плащането. Пробвах и с виртуалната ми дебитна Mastercard карта на ДСК, но ми я разпознава като кредитна. 

Връзка към коментар

Купих 2 билета от хонг-конския jetcost с MasterCard credit на Wizz/DSK и не мога да купя останалите 3 билети. Намали ми по 10 евро. Имам предплатена Mastercard, но  я отхвърли, а в другите jetcost-ове я разпознава като кредитна. Някъде да има намаление с кредитна MasterCard, че само в нея имам пари?

 

Връзка към коментар

Два реда нагоре ? 

rumbo.fr и bravofly.dk

Не е 10€ де. 

Примерно Revolut в МС версията ce води точно MasterCard Prepaid и минава без ограничение в покупките макар дa пише веднъж на 3 месеца. Пробвай да видиш как ще разпознае твоята щом имаш и prepaid карта. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пробвах всички сайтове от последните 2 страници. Разпознава я като Mastercard credit или Mastercard и не я приема. Нещо не ми върви с последните 3 билета. Не мога да ги купя дори от Ryanair - сайта им се бъгва при плащане с Paypal.

Редактирано от Stryper
Връзка към коментар
преди 13 часа, Petkan каза:

Проверено и използвано и от мен. Закупени два билета с по 8 евро надолу.

Благодаря на @Двуцветко и @Sju 😉

И аз взех два билета наведнъж, получих потвърждение от Ръмбо, но от Раян няма и не мога да си вкарам резервацията в профила така. До колко време и изобщо получава ли се потвърждение и от Раян отделно? 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Яни каза:

И аз взех два билета наведнъж, получих потвърждение от Ръмбо, но от Раян няма и не мога да си вкарам резервацията в профила така. До колко време и изобщо получава ли се потвърждение и от Раян отделно? 

Когато взимаш билети през Румбо, потвърждение от Раян не идва. Причината е, че те използват някакви техни си мейли за резервация, а не твоя личен, който си посочил (обикновено изглеждат така първоиме.фамилия1234@нещоси.ком).

Виж си потвърждението от Румбо. Някъде там трябва да го има този имейл. Използвай него и кода на резервацията, за да я вкараш в акаунта си.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

В търсене на билет през венецуелския jetcost, ми изкарва най-добра оферта към lastminute, обаче като ме прехвърли към сайта на lastminute, цените не са във венецуелската валута, а в някакви долари. как мога да разбера в каква версия на сайта съм, за да знам цената?

Връзка към коментар
преди 50 минути , pepi:) каза:

В търсене на билет през венецуелския jetcost, ми изкарва най-добра оферта към lastminute, обаче като ме прехвърли към сайта на lastminute, цените не са във венецуелската валута, а в някакви долари. как мога да разбера в каква версия на сайта съм, за да знам цената?

Ако правилно разбирам от опита, който направих сега, цената е в американски долари. За всеки случай сравни цената във венецуелската валута, която е излязла при търсенето и тази в US доларите, дали са сходна сума.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Прерових всички jetcost-ве и само в 3 открих оферти, които не успях да използвам.

Аржентински - намаление 10 евро с Visa Electron

Испански - намаление 32 евро с Amex

Румънски - намаление 10 евро с  Viabuy Prepaid Mastercard

 

В аржентинския ми написа, че има проблем и ми отказа плащането. Няма м от другите 2 карти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es и плащане с VISA Electron пак дава сравнително добри отстъпки за билети на Wizzair и Ryanair, но с две особености: предимно за двупосочни билети и не за всички полети.

 

image.png.e301d4e2bf22b627646bd0aeb7395dc0.png

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.