Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Яничка каза:

Доколкото знам Маестро вече не се предлага никъде. Да не би ДСК още да издават?

И други банки издават освен ДСК. Пощенска например.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

2 minutes ago, Яничка said:

Доколкото знам Маестро вече не се предлага никъде. Да не би ДСК още да издават?

Звъннах на моята банкерка в ДСК да я питам дали издават Маестро и тя ми отговори положително. Поръчах си картата (по телефона, не съм ходил на място) и я чакам след десетина дни. Така, че като (ако) я взема ще мога да кажа със сигурност

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , zhivko7 каза:

И други банки издават освен ДСК. Пощенска например. 

 

Пощенска издаваше.

Уважаеми клиенти,

Считано от 03.07.2018 г. Общинска банка АД спира пазарното предлагане на електронни дебитни карти Cirrus/Maestro с международен достъп за нови клиенти на банката (не се отнася за издаване на ЕДК към разплащателна сметка за основни операции). По инициатива на банката, издадените към 03.07.2018 г. електронни дебитни карти с национален достъп ще бъдат подменени до края на 2018 г. с електронни дебитни карти Cirrus/Maestro с международен достъп. Клиентите, които ползват електронни дебитни карти Cirrus/Maestro, при изтичане срокът им на валидност ще получат нови безконтактни дебитни карти MasterCard, при същите финансови условия.

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 23 часа, Георги Матеев каза:

Не се заблуждавайте от това. Цената в ARS е само ориентировъчна, като накрая се плаща директно в евро така или иначе.

Тая цена в ARS си е малко заблуждаваща действително. Превалутирането, което използват за ориентировачните цени е доста некоректно.

 

Пример: цена 2760 ARS, което би трябвало да е около 61-62 EUR, действителната цена на билета  - 70 EUR.

преди 4 минути , Hollywood каза:

 

Пощенска издаваше.

Уважаеми клиенти,

Считано от 03.07.2018 г. Общинска банка АД спира пазарното предлагане на електронни дебитни карти Cirrus/Maestro с международен достъп за нови клиенти на банката (не се отнася за издаване на ЕДК към разплащателна сметка за основни операции). По инициатива на банката, издадените към 03.07.2018 г. електронни дебитни карти с национален достъп ще бъдат подменени до края на 2018 г. с електронни дебитни карти Cirrus/Maestro с международен достъп. Клиентите, които ползват електронни дебитни карти Cirrus/Maestro, при изтичане срокът им на валидност ще получат нови безконтактни дебитни карти MasterCard, при същите финансови условия.

 

Това е за Общинска банка, не Пощенска. Доколкото знам в Пощенска още се предлагат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
46 minutes ago, Sany said:

 

Звъннах на моята банкерка в ДСК да я питам дали издават Маестро и тя ми отговори положително. Поръчах си картата (по телефона, не съм ходил на място) и я чакам след десетина дни. Така, че като (ако) я взема ще мога да кажа със сигурност

 

Да, ДСК наистина издават.

В електронното ми банкиране се появи карта "

Maestro В ПРОЦЕС НА ПРОИЗВОДСТВО

"

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Sany каза:

 

Да, ДСК наистина издават.

В електронното ми банкиране се появи карта "

Maestro В ПРОЦЕС НА ПРОИЗВОДСТВО

"

Тъпото е ,че това маестро е 17 цифрено и минава много рядко.Но ако случайно са ти издали 16 цифрено,моля сподели го тук.Защото мен ме убеждаваха,че са само 17 цифрени,когато исках да си  подменя картата

Връзка към коментар
преди 2 минути , Branko каза:

Тъпото е ,че това маестро е 17 цифрено и минава много рядко.Но ако случайно са ти издали 16 цифрено,моля сподели го тук.Защото мен ме убеждаваха,че са само 17 цифрени,когато исках да си  подменя картата

 Моето е 16 цифри на ПИБ издавано преди 2г

Връзка към коментар
преди 34 минути , Branko каза:

За ДСК става дума

Моето е 17цифрено на ДСК и днес не искаше да мине, като си генерирах смс-верификация мина!

Дървено е малко  на ДСК, ама стана за LastMinute.

При мен в клон на ДСК категорично отказаха да ми извадят Маестро, не можело повече от две карти по сметка и алабала - звъннах по телефона и така го направиха - като им казах, че в сайта си предлагат и Електрона извадиха общо 4 карти.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 14 минути , vinidj каза:

Моето е 17цифрено на ДСК и днес не искаше да мине, като си генерирах смс-верификация мина!

Дървено е малко  на ДСК, ама стана за LastMinute.

При мен в клон на ДСК категорично отказаха да ми извадят Маестро, не можело повече от две карти по сметка и алабала - звъннах по телефона и така го направиха - като им казах, че в сайта си предлагат и Електрона извадиха общо 4 карти.

Е значи няма промяна в ДСК.17 цифри не минава винаги.На някои от сайтовете просто не може повече от 16 цифри да напишеш

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Branko каза:

Е значи няма промяна в ДСК.17 цифри не минава винаги.На някои от сайтовете просто не може повече от 16 цифри да напишеш

17-цифрените маестро-та на ДСК минават на едни от най-вървежните сайтове в момента: всички версии на lastminute/bravofly/rumbo и budgetair.

 

За съжаление не минават на edreams/opodo, но не е болка за умиране.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А как добавяте багаж - търся Берлин -София и обратно и там е само с ръчен. Прочетох , че срещу 20Е може да се доплати за чекиран куфар - това ли е схемата: първо билет и след това  доплащане за багаж?

Връзка към коментар
преди 38 минути , Izabela каза:

А как добавяте багаж - търся Берлин -София и обратно и там е само с ръчен. Прочетох , че срещу 20Е може да се доплати за чекиран куфар - това ли е схемата: първо билет и след това  доплащане за багаж?

20е е цената само когато резервираш багаж и купуваш билет едновремено от Раян, псле цената става 40е. Алтернатива е да си купиш после само чекиран багаж до 10кг с цена 8е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за отговора! Питането ми е за България Ер, която вече има и билети само с ръчен багаж и по горната схема смятам, че ми дава билет само с ръчен и не виждам къде в процеса на резервиране на добавя багаж.

Връзка към коментар

Цял ден търся следните полети и не мога да ги намаля на по-малко от 270 лв отиване и връщане:

Singapore-Denpassar 15.10-18.10.2018. Опитвам се да натъкмя полетите на scoop. Отиването да е в 7:15, връщането да е в 10:50. Всичките, които проверих ми искат магическата карта Viabuy, която нямам. Някой някакви идеи или сайтове? Благодаря 🙂

Връзка към коментар
преди 5 минути , t_petkov каза:

Цял ден търся следните полети и не мога да ги намаля на по-малко от 270 лв отиване и връщане:

Singapore-Denpassar 15.10-18.10.2018. Опитвам се да натъкмя полетите на scoop. Отиването да е в 7:15, връщането да е в 10:50. Всичките, които проверих ми искат магическата карта Viabuy, която нямам. Някой някакви идеи или сайтове? Благодаря 🙂

Виабая някой бе казал, че са му я разпознали като Визата на Револют.

Връзка към коментар
преди 16 минути , t_petkov каза:

Цял ден търся следните полети и не мога да ги намаля на по-малко от 270 лв отиване и връщане:

Singapore-Denpassar 15.10-18.10.2018. Опитвам се да натъкмя полетите на scoop. Отиването да е в 7:15, връщането да е в 10:50. Всичките, които проверих ми искат магическата карта Viabuy, която нямам. Някой някакви идеи или сайтове? Благодаря 🙂

kayak.de - bravofly.de - 121 EUR - Visa

 

 

Screen Shot 2018-09-03 at 20.50.08.png

Screen Shot 2018-09-03 at 20.49.12.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
12 minutes ago, funny said:

kayak.de - bravofly.de - 121 EUR - Visa

 

 

Screen Shot 2018-09-03 at 20.50.08.png

Screen Shot 2018-09-03 at 20.49.12.png

Видях я тази оферта и преди, но накрая на самото плащане се избира автоматично Visa(Aktionpreis), а като напиша номера на моята виза, която е Дебит, автоматично отива на Visa Debit и цената става 130 евро. Не е някаква огромна разлика. Ако не намеря по-ниска цена това ще взема 🙂

Връзка към коментар

 

преди 59 минути , Jorro каза:

Някъде срещали ли сте отстъпка с мастър кард дебит? Трябват ми 3 билета на раянер....

 

 

На ‎26‎.‎8‎.‎2018‎ г. в 20:30, ven62 каза:

Да докладвам:

Не успях да последвам съвета на @koliob. Оказа се, че е необходима VISA Electron - нямам.

Та взех 4 билета.  София-Амстердам - 2 и Амстердам - София - 2 през rumbo.fr.

Там отстъпката е по 8 евро на билет.

Успях да мина с една Mastercard debit на ЦКБ. Сайта не успя да я блокира в следващите 20 мин. след първото й използване.

 

Перфектно - за по 25 евро на билет до/от Амстердам. Това лято имах щастието да усетя 40 градуса по Целзий в Амстердам. Дано по Коледа да замръзнат каналите.:laugh:

 

Щях да забравя - По схемата на @koliob ( ar.jetcost.com -> lastminute.es ) отстъпката за два билета наведнъж, но в една посока е около 22 евро.

т.е. "прецакал" съм се с около 12 евро.:angry2::wink:

 

Това последното май не трабваше да го пиша - гледайте сега какви бъзици ще последват от Chandni, Фичо и Георги Матеев.

 

Но не съм проверявал в момента - чекни ги.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, ven62 каза:

 

 

 

 

Но не съм проверявал в момента - чекни ги.

Минава без проблем и дава понякога по-големи отстъпки от Bravofly.dk

А за полети на България Еър GoogleFlights->Bravofly - плащане с Виза Дебит -но приема по-специални само Виза - на Visa Prepaid Leupay минава и отстъпката е 20Евро от цената на полета Варна-София примерно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.