Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 9.10.2019 г. в 21:54, koliob каза:

За тези, които не знаят - www.opodo.co.uk продължава да си работи, като сваля около EUR 5-7 на пътник и за разлика от www.weg.de го прави и за билети, които са по-евтини от EUR 10, a също така няма ограничения за карти и брой закупени билети. IP адреса не е важен, но е добре да се търси в Incognito mode. Даже най-добре е да се отваря нова Incognito страница преди всяка покупка. Ето примери:

 

image.png.e803926e78f51e08d63e64bee0fd690a.png

image.png.43b8afb676bcc75dd0e129229ab140c9.png

image.png.df38507b86f79e13673312eb331ce205.png

 

Когато Ryanair свалят цените до EUR 5 - повечето билети могат да се купуват за точно 8 пенса.

Схемата е страхотна и работи, тъкмо се чудех къде да си разкарвам Паундовете леко поевтинели след Брекзита 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

От 3 дни се опитвам да купя билет през jetcost.com.au-> edreams и opodo , но при въвеждане на mastercard debit (която си се разпознава и запазва отстъпката) и кликане на плащане излиза съобщение :

We're sorry, but we could not process your request. Please try selecting a different payment method.

 

Предложения как да прескоча тази грешка? Пробвах инкогнито браузър , смяна на ip, от телефон.... все същото...

Връзка към коментар
преди 10 минути , Jorro каза:

От 3 дни се опитвам да купя билет през jetcost.com.au-> edreams и opodo , но при въвеждане на mastercard debit (която си се разпознава и запазва отстъпката) и кликане на плащане излиза съобщение :

We're sorry, but we could not process your request. Please try selecting a different payment method.

 

Предложения как да прескоча тази грешка? Пробвах инкогнито браузър , смяна на ip, от телефон.... все същото...

Не е грешка. Просто почти нищо не минава, освен ако нямаш късмет с някоя карта. Най-добре не се занимавай с тях, а си купи билети от друг сайт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, koliob said:

Не е грешка. Просто почти нищо не минава, освен ако нямаш късмет с някоя карта. Най-добре не се занимавай с тях, а си купи билети от друг сайт.

Проблема е, че не намирам друг сайт, който да намаля билета на Air Seychelles Mahe-Praslin . Можеш ли да помогнеш с идея? 

Връзка към коментар
преди 12 минути , Jorro каза:

Проблема е, че не намирам друг сайт, който да намаля билета на Air Seychelles Mahe-Praslin . Можеш ли да помогнеш с идея? 

горните схеми

opodo.co.uk  и vayama

Връзка към коментар
преди 24 минути , Jorro каза:

Те по-скоро ги увеличават отколкото да ги намалят....

През Vayama можеш да ги свалиш до около €45 на човек на посока. Купуваш един по един и всеки път и ваучер за $40 срещу $23.

 

Screenshot_20191013-155406.png.376df3454247ab770675e2cdc07ea063.png

Австралийските сайтове показват цена AUD 70, което е около EUR 43. Не виждам смисъл да си губиш времето.

Връзка към коментар

Viajar.com Сваля цената доста, плащането можеш да го направиш с Bunq ако имаш. Разпознава се като MC Viabuy.

Flight.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
26 minutes ago, koliob said:

През Vayama можеш да ги свалиш до около €45 на човек на посока. Купуваш един по един и всеки път и ваучер за $40 срещу $23.

 

Screenshot_20191013-155406.png.376df3454247ab770675e2cdc07ea063.png

Австралийските сайтове показват цена AUD 70, което е около EUR 43. Не виждам смисъл да си губиш времето.

Да, но нямам ваучери. На мен ми трябват 4 билета. Ако разбирам правилно ще купя първия билет за 66+23 - 89 USD, защото нямам стартов ваучер,  а другите два ще струват 66+23-40 = 49 USD, а последния 26 USD  или средно ще се върже по 48 евро на билет,  което е добре.

Нали всеки път може да се ползва ваучера и намаля по 40 $ ?

12 minutes ago, BlackArt77 said:

Viajar.com Сваля цената доста, плащането можеш да го направиш с Bunq ако имаш. Разпознава се като MC Viabuy.

Flight.jpg

Само Bunq нямам 😄😄😄

Връзка към коментар
преди 9 минути , Jorro каза:

Да, но нямам ваучери. На мен ми трябват 4 билета. Ако разбирам правилно ще купя първия билет за 66+23 - 89 USD, защото нямам стартов ваучер,  а другите два ще струват 66+23-40 = 49 USD, а последния 26 USD  или средно ще се върже по 48 евро на билет,  което е добре.

Нали всеки път може да се ползва ваучера и намаля по 40 $ ?

Само Bunq нямам 😄😄😄

Правилна ти е сметката. Всеки път можеш да ползваш ваучер, а с последния можеш да си вземеш още един, за да имаш следващия път. Ако не вземеш - ще ти дадат такъв за $8.

Това с Viajar съвсем не става. Може да се ползва само веднъж.

Връзка към коментар
12 minutes ago, koliob said:

Правилна ти е сметката. Всеки път можеш да ползваш ваучер, а с последния можеш да си вземеш още един, за да имаш следващия път. Ако не вземеш - ще ти дадат такъв за $8.

Това с Viajar съвсем не става. Може да се ползва само веднъж.

Всъщност вече не дават ваучер с basic пакета им. Вече купих 2 билета такива и не получих нищо и като симулирах нова резервация видях, че има варианти за 30 и 40 $ ваучери срещу съответно 19 и 23 $.

А ваучера от абонамента за нюзлетъра е валиден за билети само от USA.....

 

Връзка към коментар
преди 19 минути , Jorro каза:

Всъщност вече не дават ваучер с basic пакета им. Вече купих 2 билета такива и не получих нищо и като симулирах нова резервация видях, че има варианти за 30 и 40 $ ваучери срещу съответно 19 и 23 $.

А ваучера от абонамента за нюзлетъра е валиден за билети само от USA.....

Продължават да дават $8 ваучери след всяка резервация, с която не е купен ваучер с по-висок номинал, но някои акаунти явно не я получават по неизвестна за мен причина 

Връзка към коментар
преди 31 минути , Jorro каза:

Всъщност вече не дават ваучер с basic пакета им. Вече купих 2 билета такива и не получих нищо и като симулирах нова резервация видях, че има варианти за 30 и 40 $ ваучери срещу съответно 19 и 23 $.

А ваучера от абонамента за нюзлетъра е валиден за билети само от USA.....

 

Тези дни купувах билети от ваяма и за всеки получих ваучер за 8$.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Само Bunq нямам

Значи ти е време да си направиш. Аз следя полетите на Атлас Глобъл от Истанбул до Ереван за юни месец. През сайта на Viajar ми сваля цената с почти 60 евро спрямо цената на Атлас Глобъл, разпознаваема като MC Viabuy.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, koliob said:

Продължават да дават $8 ваучери след всяка резервация, с която не е купен ваучер с по-висок номинал, но някои акаунти явно не я получават по неизвестна за мен причина 

Явно съм изтеглил късата клечка

1 hour ago, Мари Николова said:

Тези дни купувах билети от ваяма и за всеки получих ваучер за 8$.

Нямам представа, но не получих.

1 hour ago, BlackArt77 said:

Значи ти е време да си направиш. Аз следя полетите на Атлас Глобъл от Истанбул до Ереван за юни месец. През сайта на Viajar ми сваля цената с почти 60 евро спрямо цената на Атлас Глобъл, разпознаваема като MC Viabuy.

Явно се налага.... 😄

 

@koliob много благодаря за помощта!!! Успях да ги купя всичките. Единствено ударих за кратко на камък с Мастеркард частта на Дайнърса (Еволв) . Сайта го разпознава като дебит, а не кредит, затова трябва да се избира тип на картата mastercard debit иначе накрая ще ви откаже транзакцията.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, koliob каза:

Ето пример за абсолютно безплатни билети, налични за "купуване" през opodo.co.uk

 

image.png.f04c6e4ddb94c478e72f6bb3d97ca329.png

Как успяваш?

Пробвам няколко пъти полет София-Милано на 7 декември и не постигам такива резултати  напротив - цената е по-висока. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, Dreamm каза:

Как успяваш?

Пробвам няколко пъти полет София-Милано на 7 декември и не постигам такива резултати  напротив - цената е по-висока. 

Ами този сайт не знам на какви закономерности се подчинява, но със сигурност не показва ниски цени по всяко време. Освен това често при идентични полети за различни дати предлага нелогично различни цени. Причините не са ми ясни. А и както правилно е отбелязал @bad kid - през мобилни устройства цените са леко завишени.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Придобих опит 😄

През телефона цената е висока наистина. През Internet Explorer - също. Сега пробвах през Mozilla Firefox и я свали почти наполовина от досегашната, която виждах. Трябва да видя през Google Chrome каква ще бъде, но в момента нямам под ръка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
12 hours ago, koliob said:

Ето пример за абсолютно безплатни билети, налични за "купуване" през opodo.co.uk

 

image.png.f04c6e4ddb94c478e72f6bb3d97ca329.png

Пробвах през Safari, Mozilla Firefox, Chrome, пробвах в инкогнито, пробвах с различни ip-ta, опитах с различен брой хора... не ми показва полетите на ryanair изобщо и това е. От няколко месеца все пробвам, ама нито веднъж даже не ми показва цени с намаление през opodo.co.uk

Връзка към коментар
преди 1 минута , valentin_st каза:

Пробвах през Safari, Mozilla Firefox, Chrome, пробвах в инкогнито, пробвах с различни ip-ta, опитах с различен брой хора... не ми показва полетите на ryanair изобщо и това е. От няколко месеца все пробвам, ама нито веднъж даже не ми показва цени с намаление през opodo.co.uk

 дай конкретен полет, който търсиш

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
7 minutes ago, valentin_st said:

Пробвах през Safari, Mozilla Firefox, Chrome, пробвах в инкогнито, пробвах с различни ip-ta, опитах с различен брой хора... не ми показва полетите на ryanair изобщо и това е. От няколко месеца все пробвам, ама нито веднъж даже не ми показва цени с намаление през opodo.co.uk

Да не търсиш Виена? Не излиза Lauda и в lastminute.de и weg.de.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.