Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 10.09.2019 г. в 18:20, Ivko каза:

Карта?

master card debit, виртуални ползвах на револют. Платих с две различни виртуални и за всеки случай сложих и различни имейли, не съм пробвала с една и съща карта и имейл.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, lyubo21 каза:

skycanner.no / dk / sk

Благодаря. За съжаление не стана нито там, нито в останалите сайтове, които ползваме по-често напоследък. Но ги взехме от сайта на АК, 870 лв. е ок за Сейшелите.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , Яничка каза:

Благодаря. За съжаление не стана нито там, нито в останалите сайтове, които ползваме по-често напоследък. Но ги взехме от сайта на АК, 870 лв. е ок за Сейшелите.

И при мен не стана, пробвах много варианти, най-добра цена беше при катарците.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, koliob said:

Изглежда трайно ни прецакаха с членството в Edreams.es. Някой успя ли да направи нещо ефективно през последните дни, защото аз нямам никакъв успех?

Днес изцяло се отказах, след като преди 2 дена поне двупосочен билет намаляше прилично - сега го дава на цена еднопосочен Х 2 т.е. все едно нищо ..

Дали свършиха годишния бюджет за "реклама" т.е. отстъпки и да подновят добрата политика през 2020-та,  май много ми се иска ама надали .....

Връзка към коментар

Спешно ми трябва начин по който да смъкна билети на ryanair. Става въпрос за два билета на 03.11 полета Брюксел Шарлероа - София (в момента са по 26.99 EUR) . Трябва ми алтернатива на jetcost.com.au->bravofly.com, защото вече си използвах diners картата. Най-евтината алтернатива, която намирам е 19.86 EUR през jetcost.ie->opodo.com с ирландски VPN, но е само с VISA credit card, а нямам такава. Имам MC debit, VISA electron, VISA classic.

 

 

Връзка към коментар
преди 27 минути , tamer4o каза:

Спешно ми трябва начин по който да смъкна билети на ryanair. Става въпрос за два билета на 03.11 полета Брюксел Шарлероа - София (в момента са по 26.99 EUR) . Трябва ми алтернатива на jetcost.com.au->bravofly.com, защото вече си използвах diners картата. Най-евтината алтернатива, която намирам е 19.86 EUR през jetcost.ie->opodo.com с ирландски VPN, но е само с VISA credit card, а нямам такава. Имам MC debit, VISA electron, VISA classic.

 

 

През Rumbo.es при търсене за двама билетите са по 13.50 на човек

Връзка към коментар
1 hour ago, tamer4o said:

Спешно ми трябва начин по който да смъкна билети на ryanair. Става въпрос за два билета на 03.11 полета Брюксел Шарлероа - София (в момента са по 26.99 EUR) . Трябва ми алтернатива на jetcost.com.au->bravofly.com, защото вече си използвах diners картата. Най-евтината алтернатива, която намирам е 19.86 EUR през jetcost.ie->opodo.com с ирландски VPN, но е само с VISA credit card, а нямам такава. Имам MC debit, VISA electron, VISA classic.

 

 

Lastminute.de и weg.de с МС Дебит. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Благодаря! Готов съм. Снощи въртях какви ли не схеми, за да ги смъкна тези билети, включително и weg.de, lastminute.de, но не се бях сетил да ги проверя по отделно. Преди време съм купувал през техните портали за двама и ми даваше солидното намаление. 😒 

 

Тази сутрин реших да пробвам по отделно и ми даде желаната цена - 18,53 EUR на билет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Сега закупих четири билета през jetcost.dk -> sembo.dk. Цената при Ryan беше 115 лв, взети за 53 лв. Дойде потвърждение, че покупката е минала успешно, но като трябваше да ми издадат потвърждението с кода за сайта на Ryan, ми изписа, че билетите ще бъдат достъпни 48 часа преди тръгването. Някой да има опит, всичко ли е наред, издават ли ги?

Връзка към коментар
преди 3 часа, elateq каза:

Сега закупих четири билета през jetcost.dk -> sembo.dk. Цената при Ryan беше 115 лв, взети за 53 лв. Дойде потвърждение, че покупката е минала успешно, но като трябваше да ми издадат потвърждението с кода за сайта на Ryan, ми изписа, че билетите ще бъдат достъпни 48 часа преди тръгването. Някой да има опит, всичко ли е наред, издават ли ги?

Какъв вид карта мина?

При норвежщите иска Еврокард jetcost.no-sembo.no

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 8 минути , vinidj каза:

Какъв вид карта мина?

При норвежщите иска Еврокард jetcost.no-sembo.no

Няма ограничение на картите, има само три крони намаление, ако използваш Еврокард. Две резервации минаха с един и същ имейл и една и съща карта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Два сайта, които намаляват и без това евтините билети на Ryanair от EUR 10 на GBP 5

www.opodo.co.uk

www.edreams.co.uk

Не става за всички дестинации и много зависи от цената - обикновено се получава само за най-евтините билети. Доста е чувствително към бисквитките. 

През UK IP адрес успях да купя 20+ билета, като няма значение с каква карта се плаща + Paypal.

 

image.png.b00a48424c6821b36a2c6e6fe86a9568.png

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Пооправиха някои цени в Edreams.es с членство, но повечето си остават високи. Добре сваля например SOF - VIE на Laudamotion, а също така дава нелоша отстъпка за Lufthansa (най-евтините двупосочни билети SOF - MUC са под EUR 80).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
2 minutes ago, koliob said:

Пооправиха някои цени в Edreams.es с членство, но повечето си остават високи. Добре сваля например SOF - VIE на Laudamotion, а също така дава нелоша отстъпка за Lufthansa (най-евтините двупосочни билети SOF - MUC са под EUR 80).

Това зa SOF-MUC наистина е новина, това е една от постоянно скъпите дестинации, да не говорим за обратната 😉 .

Връзка към коментар
преди 8 минути , georgebg каза:

Това зa SOF-MUC наистина е новина, това е една от постоянно скъпите дестинации, да не говорим за обратната 😉 .

Те и преди да вдигнат цените - отстъпките за Lufthansa бяха горе-долу такива. Хубавото е, че през мобилното приложение могат да се свалят с още EUR 15 (за резервации с цена над EUR 100) с код VUELA15 и отстъпката наистина става прилична. Също така са добри и цените за полетите на Wizzair - с една-две идеи под клубната цена.

 

image.png.08167ef37c2721d8b25da78a1e338b97.png

image.png.77c82a1168db4f3eaa7c4b8834e1443f.png

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, Ivko said:

Получих код за отсъпка 20 евро от lastminute.de, но за резервация от поне 150евро 😁 за полети и хотели валиден до 30.09 ако някой прояви интерес на лично.

Просто за проба може да видиш дали наистина действа над 150€. От lastminute.es редовно пращат кодове за 20€ и 40€ за над определени суми, но хващаха и при по- малки. В началото ги тествах от любопитство. :)

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Христиан каза:

Здравейте!

 

Трима приятели сме се предизвикали да отидем по-възможно най-евтиния начин до Бърно за 2 дни.

 

Ето какво сме намерили за сега:

 

Полети:

София -> Виена (11 ноември) - 10.52 EUR на човек с Laudamotion през rumbo.es. Пробвахме и през lastminute.de (12.41 EUR) и weg.de (12.49 EUR). Пробвали сме също през www.opodo.co.uk и www.edreams.co.uk с UK-ски IP-та, през jetcost.ie -> opodo.ie с ирландско IP и др.

 

Братислава -> София (13 ноември) - 9.90 EUR на човек с WizzAir. Тук май няма как да падне повече?

 

Между Виена и Бърно и Бърно и Братислава ще се придвижим с Flixbus, всички билети са по 5 EUR на човек в посока, като имаме и допълнително 10% отстъпка.

 

Черпим с чешка бира всеки, който успее да свали още някоя от изброените суми. 🙂 

 

Тотал към момента: 88.26 EUR за трима.

 

Картите, които имаме са Visa Credit, Visa Debit, MasterCard Debit, Diners, Revolut, MasterCard Viabuy (Phyre) и Skrill.

 

 

Правилната тема за въпроса е по-долу. Нека тази остане само за промоции с карти в различни сайтове.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

може да си знаете но през  weg.de  и  lastminute.de при покупка на един еднопосочен билет (проверено с Ryan)  дава отстъпка 8,63€ - плащане с Mastercard Debit - минава само веднъж...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
23 minutes ago, wiliko said:

може да си знаете но през  weg.de  и  lastminute.de при покупка на един еднопосочен билет (проверено с Ryan)  дава отстъпка 8,63€ - плащане с Mastercard Debit - минава само веднъж...

Знаем. 😉

Даже и на тази страничка сме писали. А иначе и на wizz намалява цената- при редовна цена 9.99€ в сайта на wizz, в тези двата сайта- цена за 1 пътник е 9.90€, за двама- 8.88€. 😉

 

Връзка към коментар

В момента немския jetcost и weg.de & lastminute.de ми изкават добри цени при търсене, но като започна резервацията скачат брутално. Пробвах в инкогнито браузър,чистих кукита, но без успех. При вас как е?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.