Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Схемата www.tripadvisor.co.uk -> www.lastminute.com не винаги показва намаленията. За да сработва всеки път затваряйте всички отворени браузъри и я пускайте в нов отворен чист прозорец, който не е задължително да е инкогнито. Иначе и за полети на TAP работи добре:

 

image.png.1eb26eccc087121d9466e9821788d0f1.png

 

 

 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

За съжаление www.opodo.co.uk вече не работи като преди и сваля доста по-малко от официалните цени. От друга страна вече има само един режим и не е нужно да се сменят IP адреси и/или да се ползват инкогнито прозорци. Все още върши някаква работа, главно за най-евтинитите билети (под EUR 15), но и не само за тях. Например всички билети от последната промоция на Volotea, които на официалния сайт са по EUR 9 могат да се купят за GBP 4.

 

image.png.974809014c98622734a727f0fea19886.png

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Испанският сайт www.viajar.com дава отстъпка точно EUR 20 при покупка на един билет за почти всички авиокомпании. Максималната отстъпка се получава за билети с цена на официалните сайтове над EUR 40. Цената на по-евтините билети се намалява с 50%, но не може да стане по-ниска от EUR 9.90. Плащане с карта Mastercard Debit на Банка Д или всяка друга, която се разпознава като Mastercard Viabuy. Картата минава точно два пъти.

 

image.png.375798320019c2edac7dce181a041221.png

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , koliob каза:

Испанският сайт www.viajar.com дава отстъпка точно EUR 20 при покупка на един билет за почти всички авиокомпании. Максималната отстъпка се получава за билети с цена на официалните сайтове над EUR 20. Цената на по-евтините билети се намалява с 50%, но не може да стане по-ниска от EUR 9.90. Плащане с карта Mastercard Debit на Банка Д или всяка друга, която се разпознава като Mastercard Viabuy. Картата минава точно два пъти.

 

image.png.375798320019c2edac7dce181a041221.png

Моята Mastercard Debit на ДСК не я разпознава като Mastercard Viabuy, защо?

Връзка към коментар
преди 7 минути , ЕмиЖор каза:

Моята Mastercard Debit на ДСК не я разпознава като Mastercard Viabuy, защо?

Защото не е Mastercard Viabuy. Тези, които ги разпознавава като такива обикновено са от по-малки и/или неизвестни издатели. Първите 6 цифри на картата са БИН-а, който идентифицира издателя и тези, които са писали кода за проверка в Rumbo, Lastminute, Viajar и др. сайтове по някакъв начин са ги пропуснали и докато не си оправят грешката карти с такъв БИН ще минават. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , koliob каза:

Защото не е Mastercard Viabuy. Тези, които ги разпознавава като такива обикновено са от по-малки и/или неизвестни издатели. Първите 6 цифри на картата са БИН-ът, който идентифицира издателя и тези, които са писали кода за проверка в Rumbo, Lastminute, Viajar и др. сайтове по някакъв начин са ги пропуснали. 

Жалко тъкмо успях да намаля един полет на Latam в Бразилия....и пак греда

Връзка към коментар
преди 55 минути , neuromancer каза:

според каквото съм чел тук, карта Bunq минава като Viabuy (нямам такава)

Два пъти съм ползвал Bunq през 3 месеца и минава за Viabuy без проблем, поне за сега.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , mary_shery каза:

И моята ДСК уиз не я разпозната като viabuy. Дали със смяна на IP може нещо да се получи? 

Не мисля. От сигурно поне 3 и повече месеца, в сайтовете на Rumbo, картите на Revolut, DSK Wizz, Transferwise които се разпознаваха като Viabuy, вече се разпознават само като кредит или дебит. В момента като Viabuy  разпознава Bunq и Банка Д, за други не знам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 9.11.2019 г. в 21:00, Mary каза:

Последните въпроси и отговори са тук.

Отново въпросите и отговорите са преместени в цитираната по-горе тема.

 

Тук основно пишете едни и същи хора. Моля да запомните, че има две теми за даващите отстъпки сайтове - едната е тази за конкретни отстъпки и другата е тази - в която са всички ваши въпроси и отговорите. За да не я търсите дълго темата с въпроси, съм я закачила най-отгоре в тази тема!

Не мисля, че е трудно да кликнете веднъж и да питате в правилната тема. Така ще бъде по-лесно за всички вас/нас, които искаме веднага да видим къде има отстъпки, нали?!

Благодаря, че ме прочетохте и ще отправяте мненията в конкретните теми!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 7 минути , Mary каза:

Не мисля, че е трудно да кликнете веднъж и да питате в правилната тема. Така ще бъде по-лесно за всички вас/нас, които искаме веднага да видим къде има отстъпки, нали?!

Отстъпките винаги ги пиша в тази тема, посочвайки конкретни дестинации, полети и авиокомпании . Специално пуснах мнението за взетата от bravofly допълнителна такса тук, за да знаят и другите, следящи същата тема за билети с отстъпки, че е възможно да изпаднат в подобна ситуация.

Благодаря и аз!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Яничка каза:

Отстъпките винаги ги пиша в тази тема, посочвайки конкретни дестинации, полети и авиокомпании . Специално пуснах мнението за взетата от bravofly допълнителна такса тук, за да знаят и другите, следящи същата тема за билети с отстъпки, че е възможно да изпаднат в подобна ситуация.

Благодаря и аз!

В случая твоят коментар беше с въпрос и затова отива в темата с въпросите. А в нея пишат и съответно я следят почти същите хора, които пишат и в тази тема.

И моят коментар не е насочен лично към теб, а към всички, защото ежедневно се налага да се местят по доста мнения, та затова и го написах.

Разбира се, че е добре хората да са предупредени и да знаят за всички тънкости по купуването!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нещо изглежда са се поотпуснали приятелите от Edreams и Opodo (те са си едни и същи, но все пак ограниченията за двата бранда са отделни). В мобилните им приложения действат кодове съответно APP20 и OPODO20, които свалят по 20 единици от актуалната валута във весрсията (GBP, EUR, USD,..) за резервации с минимална цена 100 единици, но и повечето цени изглеждат завишени. По-интересното е, че като се направи резервация през www.opodo.co.uk изпращат код за GBP 25 намаление, но вече няма минимална сума. Трябва да се активира през линк в получения e-mail и важи веднъж за клиент, без нискотарифните авиокомпании, но при мен нещо не сработва. Ето кода (еднакъв за всички e-mail-и) и пълните условия:

 

image.png.389370212d2eacbba0177735858134e6.png

image.png.1d7f30c01d96a03233833b451b328404.png

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 13 минути , Alexander каза:

Не иска, пробвах при цена от 29 паунда, не е с лоу кост.

Да не би да трябва да се направи резервацията с кликване от мейла, поне така пише

Точно така - активира се с кликване от линка от email-a. Написал съм го горе и го правя и пак не става.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Alexander каза:

@koliob тъкмо си купих един билет от opodo.co.uk(за минус 1 цент), кога изпращат този код, за сега нямам такъв мейл.

А какъв е този билет за - 1 цент?

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , Alexander каза:

@koliob тъкмо си купих един билет от opodo.co.uk(за минус 1 цент), кога изпращат този код, за сега нямам такъв мейл.

Почти веднага го изпращат този код на пощата.

преди 4 минути , Мари Николова каза:

А какъв е този билет за - 1 цент?

Днес и утре по тези дестинации за полети през януари 2020 г. могат да се вземат безплатни билети в британското Opodo:

 

image.png.687bcca8564282dc034556a111186fcf.png

  • Харесвам 7
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

 

преди 1 минута , Alexander каза:

През апликацията ли трябва да се купи билета за да дойде кода?

Аз взех през лаптопа.

Няма значение. Провери си другите папки в пощата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.