Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 8 минути , Doctor Who каза:

През достъп от тук: lastminute.de отстъпка 50% от цената Райънеър.

Еднопосочно търсене за двама. Карта Diners.

 

image.png.5c149e134f1e3f71a34a19b49e2a067a.png

 

 

 

 

Сваля ми 2 евро при цена от 39 евро и то с карта МК дебит, с Дайнърс става повече отколкото от техния сайт..при мен поне не сработва

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 55 минути , Alexander каза:

Сваля ми 2 евро при цена от 39 евро и то с карта МК дебит, с Дайнърс става повече отколкото от техния сайт..при мен поне не сработва

Както винаги - отстъпката не е константа.

Важи за някои полети, за някои дати, в някои часове, през някой IP адрес, с някоя карта, за някои компании, за различен брой пътуващи....

 

Колкото повече споделяме, толкова по-голям е шансът да си бъдем взаимно полезни.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой попадал ли е на хубави намаления на полети на Трансавия?Вече ползвах няколко пъти Дайнърс в jetcost.au,така че това отпада.А нямам Виза кредит,нито нещо като МС виябай.

Връзка към мнение

Намерих тази цена за полети до Рио де Жанейро от Франкфурт. Цената е в австралийски долари, което в еверо е окло 553 евро плюс багажа. Това е през сайта CheapFaresNow.au. Някой ползвал ли го е и дали може да ми каже първо цената дали е добре и второ дали сайтът е читав за билетите? 🙂

Bildschirmfoto 2019-12-21 um 21.40.09.png

Връзка към мнение

550 евро е сравнително добра цена, не невероятна и "не пропускайте". Сайта съм го чувал да се споменава, но не помня нищо определено

страхотни цени тип "взимай веднага" са от сорта на 350, но това може и да не се случи за твоите дати

Връзка към мнение
7 minutes ago, neuromancer said:

550 евро е сравнително добра цена, не невероятна и "не пропускайте". Сайта съм го чувал да се споменава, но не помня нищо определено

страхотни цени тип "взимай веднага" са от сорта на 350, но това може и да не се случи за твоите дати

Гледах, гледах, ама такива цени не намерих. Спецовете от вас ако изтърси нещо ще е супер. Лошото е, че отпуската ни е фиксирана и не можем да вземем други дати. А сега видях, че през сайта на КЛМ, където уж на SkyScanner ми го даваше най-евтино, то това е цената само с 12 кг багаж, което е мега малко за 14 дни, в които се предполага, че ще си купуваш разни работи за спомен. Ако вдигнеш с чекиран багаж, всичко се вдига до 660 евро, което не мисля, че е много уау като цена. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, t_petkov каза:

Намерих тази цена за полети до Рио де Жанейро от Франкфурт. Цената е в австралийски долари, което в еверо е окло 553 евро плюс багажа. Това е през сайта CheapFaresNow.au. Някой ползвал ли го е и дали може да ми каже първо цената дали е добре и второ дали сайтът е читав за билетите? 🙂

Bildschirmfoto 2019-12-21 um 21.40.09.png

забрави за случая, директно

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, cybersimo said:

забрави за случая, директно

 

 

Благодаря за съвета. Запомням веднага и няма да купим от там 🙂 Все пак остава тогава търсенето на нещо по-добро като цена с багаж. 🙂

Връзка към мнение

Преди малко купих двупосочен Варна - София за януари за общо 88 лв. при цена на сайта на България Еър от 123 лв. Най-добра отстъпка се получава при отделно закупуване на отиване и връщане. Моите са така:

Варна - София: jetcost.com.au -> edreams.com.au - цена с Мастъркард Дебит AUD 37

София - Варна: jetcost.com.au -> opodo.com.au - цена с Мастъркард Дебит AUD 35

За притежателите на Мастъркард Кредит може да падне и до 72-73 лв. през jetcost.co.uk -> uk.mytrip.com, ако може да се купят поотделно, което не съм проверявала или един двупосочен за GBP 39.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 13 минути , Ivette каза:

Преди малко купих двупосочен Варна - София за януари за общо 88 лв. при цена на сайта на България Еър от 123 лв. Най-добра отстъпка се получава при отделно закупуване на отиване и връщане. Моите са така:

Варна - София: jetcost.com.au -> edreams.com.au - цена с Мастъркард Дебит AUD 37

София - Варна: jetcost.com.au -> opodo.com.au - цена с Мастъркард Дебит AUD 35

За притежателите на Мастъркард Кредит може да падне и до 72-73 лв. през jetcost.co.uk -> uk.mytrip.com, ако може да се купят поотделно, което не съм проверявала или един двупосочен за GBP 39.

През коледният линк на vayama същият билет излиза около 74-76 лв без изискване за конкретна карта.С уточнението,че имах неизползван код за намаления за 8$ в едната посока и още един,който ми пратиха и използвах за обратният полет🙂

През opodo.co.uk същото упражнение излиза около 84лв пак без изискване за карта,но пък трябва да улучиш правилното време 😉

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 минути , Ivette каза:

Vayama ми дава най-ниска цена USD 56 за двупосочен. През коледния линк - USD 59.

Преди два дни при еднопосочно търсене излизаше 29 -30$ за билет.Както уточних,аз имах код за 8$намаление от предишна покупка и цената стана 22$.След като плащането мина получих нов код за 8$,с който намалих и връщането - 21$.Общо стана 43$(около 75лв)В момента обаче при мен при еднопосочно търсене през коледният линк излиза цена 90$:blink:.Или промоцията е свършила или също като при opodo.co.uk трябва да се дебне подходящото време:dry:

Връзка към мнение

Някой успявал ли е тези дни да купи билети за изиджет с отстъпка от някъде? Пробвах къде ли не и навсякъде цените по-високи от тези на сайта?

Връзка към мнение
5 minutes ago, koliob said:

По изключение по празниците реших да споделя една от работещите в момента схеми за намаления.

Януари има много празници ... Васильовден, Ивановден, Йордановден ... и други -ден😉

  • Харесвам 8
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 23 минути , koliob каза:

По изключение по празниците реших да споделя една от работещите в момента схеми за намаления.

 

.

Весело посрещане на Нова година!

Йеее,така се зарадвах,като ти видях аватара!Благодаря и да ти е все така празнично и на теб 😉

 

  • Харесвам 18
Връзка към мнение
Преди 1 час, koliob каза:

По изключение по празниците реших да споделя една от работещите в момента схеми за намаления. Интересното в нея е, че е комбинирана – намалява както самолетни билети с до £10 на пътник на посока, така и при желание, с до £20 – хотелски резервации.

Схемата е www.tripadvisor.co.uk -> www.lastminute.com

Ето един пример:

 

image.png.f77032cf4a2fe21960d856761b18f76f.png

image.png.14714fa809136d0cf5343150611ad12a.png

 

Може да се плаща с всякакви карти + Paypal. Отстъпките са различни, но са скромни и не надвишават £10 на пътник на посока. Важат стандартните за Lastminute ограничения за долен праг на цената на резервацията - по-голямото от €10 и половината от цената на официалния сайт.

След като се плати - в потвърждението (както на екрана, така и в пощата) се получава код за намаление до £20 на хотелски резервации с минимална сума £50. Кодът важи до 30 дни след покупката на самолетния билет и може да се ползва на сайта www.lastminute.com, където някои цени са леко завишени, но все пак се получава сравнително изгодно, особено ако се прилага за нощувки от около £50 - £55 . Най-често реалната отстъпка е £18 - £19.

Весело посрещане на Нова година!

 @koliob зарадва ме включването ти,бъди здрав и Весело посрещане на Новата Година и на теб

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ето и едно специфично прилагане на една по-стара схема. Схемата е:

 

www.jetcost.no -> www.sembo.no

 

За част от датите, за които цената на полетите на Wizzair в техния официален сайт е около 20 лева на човек и само по някои направления (и то в едната посока) може да се постигне цена от около 20 стотинки на човек, но при резервация за 5 души. Ето един пример:

 

image.png.4a25d2e108e82ee6e0118a93d9c25c4e.png

 

Част от направленията, по които това е възможно (далеч не за всички дати) са:

София -> Бергамо

София -> Айндховен

София -> Шарлероа

София -> Дортмунд

Гданск -> Бергамо

Турку -> Каунас

Тимишоара -> Бергамо

 

Плащането е с Eurocard, но като се избере Eurocard и се плати с каква да е Mastercard - отстъпката си остава и плащането минава без проблем. За да работи схемата на максимално ниската цена трябва да са останали достатъчно билети за около 20 лв. и освен това по някаква причина не сваля по еднакъв начин за различните дати. Все пак за билети на Wizzair с официални цени между 20 и 30 лв. работи много прилично за между 4 и 9 пътника. Броят на пътниците трябва да се пробва за всяко направление, защото понякога става само за 4-ма, а друг път е най-изгодно да се купи за 8, дори и реално да пътува само един човек. 

 

По сходен начин работи и схемата:

 

www.jetcost.dk -> www.sembo.dk

 

Плащането по тази схема е с всякакви карти, но цените в повечето случаи са с една идея по-високи.

 

Аналогично работят и схемите:

 

www.jetcost.se -> www.sembo.se

www.jetcost.fi -> www.sembo.fi

 

Но в момента платежните инструменти, които позволяват отстъпките в тях не са достъпни на нашия пазар.

Ако за някоя дата не се получава по горните схеми - могат да се ползват и тези две:

 

www.momondo.no -> www.sembo.no

www.momondo.dk -> www.sembo.dk

 

Работят по същия начин като линковете през Jetcost и дават малко по-високи цени, но е възможно да са удачни понякога.

  • Харесвам 17
  • Шок 1
  • Благодаря 12
  • Браво 14
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, koliob каза:

Но в момента платежните инструменти, които позволяват отстъпките в тях не са достъпни на нашия пазар.

А кои са те?  

Връзка към мнение

За тези, които решат да се възползват от кодовете за отстъпка от £20 за хотелски резервации в www.lastminute.com има още една възможност за допълнително намаление при някои хотели. Почти във всички градове има предложения за "secret hotel", които доста лесно се разпознават, особено в по-малките населени места и обикновено дават допълнително още 10-15% отстъпка от основната цена. Ето един пример в Lecco:

 

image.png.58fba36b40d371a4c2c241556603909f.png

 

След прилагане на купона цената на нощувка пада под £60. За сравнение цената в www.booking.com за същата дата с отстъпка Genius е около £85.

 

image.png.18c36d43d53ff5fcf91853cea4f8897b.png

  • Харесвам 15
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Zaro каза:

А кои са те?  

Това са форми на плащане, предлагани от финансови посредници, които позволяват да превеждаш пари директно от банковата ти сметка в теоретично произволна търговска банка към търговец, който има договор с посредника. Тези посредници се възползват от сравнително новата Директива 2015/2366, или по-популярна като PSD2 (линк, ако ти е интересно). Подобно е плащането с отстъпка в германските Edreams и Opodo през повечето линкове и също не можем да ги ползваме. А всъшност не можем да ги ползваме, тъй като поне засега най-активните посредници нямат никакъв интерес да включват сметки в български банки като възможност за плащане. 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.