Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Получих код за 25 паунда,пробвах го за полети на БГ ер и Трансавия и за по-малки и за по-големи суми,не става - изписва,че е невалиден.

А някой получи ли потвърждение за билетите от - 1 цент,че вече си направих шантав маршрут?🙂

Връзка към коментар
преди 26 минути , Мари Николова каза:

Получих код за 25 паунда,пробвах го за полети на БГ ер и Трансавия и за по-малки и за по-големи суми,не става - изписва,че е невалиден.

А някой получи ли потвърждение за билетите от - 1 цент,че вече си направих шантав маршрут?🙂

Съвсем нормално си се получават потвържденията. Ако по някаква причина не са пристигнали - можеш да си направиш акаунт в Opodo със същия email и там също можеш да ги видиш,

Връзка към коментар

Взех няколко билета и всички стоят от снощи със статус очакващ потвърждение.Т.е.получих мейли,че скоро резервациите ще бъдат потвърдени,но досега нищо.Платих,така де,въведох данните на Револют.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Мари Николова каза:

Взех няколко билета и всички стоят от снощи със статус очакващ потвърждение.Т.е.получих мейли,че скоро резервациите ще бъдат потвърдени,но досега нищо.Платих,така де,въведох данните на Револют.

В такъв случай - може и да не ги потвърдят, но със сигурност ще те уведомят за това. Случва се от време на време. За да намалиш шанса за подобни непотвърдени резервации в бъдеще ако на страницата, където трябва да въведеш личните си данни ти иска дата на раждане за европейски полет - пускай ново търсене, докато полето не изчезне. Това не е достатъчно условие за да не получаваш непотвърдени резервации, но е необходимо такова.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Взех няколко билета и всички стоят от снощи със статус очакващ потвърждение.Т.е.получих мейли,че скоро резервациите ще бъдат потвърдени,но досега нищо.Платих,така де,въведох данните на Револют.

И при мен така се получи. Чакам потвърждение, макар че парите ми ги дръпнаха. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Guinness каза:

И при мен така се получи. Чакам потвърждение, макар че парите ми ги дръпнаха. 

На мен трябва да ми платят по картата по 1 цент за два билета,а за третия - 2 цента 😂😂И аз забелязах,че не винаги иска рожденна дата,но и в двата случая не получих потвърждение.

Връзка към коментар

Понеже минаха вече над 24 часа и все още билета ми стои със статус изчакване, някой знае ли каква е процедурата? Това, което виждам в мобилното приложение на OPODO, е следното:


We're processing your booking request
You'll receive your final confirmation email shortly.

 

Четох, че след като минат 24 часа и не съм получил потвърждение, трябва да свържа с тях. Как и къде е най-добрият начин, понеже съпорта им е бот? Какво бихте препоръчали - e-mail, телефон? 

Връзка към коментар

 Сега забелязвам,че  opodo.co.uk дава нелоши отстъпки при традиционните АК.Полети на Air Europe от 20 евро ги смъква до 8 паунда,тези на Air Serbia ot 22 евро на 11 паунда.При по-високи цени отстъпката се увеличава.Билетите София -Варна,които са 65лв,излизат за 18-19 паунда,което си е над 20лв отстъпка.За нискотарифките излизат също добри предложения при комбинация от полети.Може би @koliob беше споменал за това,но тази вечер цените ми изглеждат още по-хубави.Лошото е,че обикновено не познават,коя комбинация си си избрал😁

преди 29 минути , Guinness каза:

Понеже минаха вече над 24 часа и все още билета ми стои със статус изчакване, някой знае ли каква е процедурата? Това, което виждам в мобилното приложение на OPODO, е следното:


We're processing your booking request
You'll receive your final confirmation email shortly.

 

Четох, че след като минат 24 часа и не съм получил потвърждение, трябва да свържа с тях. Как и къде е най-добрият начин, понеже съпорта им е бот? Какво бихте препоръчали - e-mail, телефон? 

Аз писах на този мейл uk@e.opodo.com.Тия наглеци,не стига ,че не потвърждават резервацията,ами цял ден ми спамят пощата с предложения за он лайн чекиране и 40% намаление на хотели във въпросните дестинации 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , Guinness каза:

Понеже минаха вече над 24 часа и все още билета ми стои със статус изчакване,

Интересното е, че при мен билета дойде 2 минути след като го платих с картата и след още 2 минути го качих на сайта на Aegean. В момента билета за чекиране ми стои и в сайта на Opodo и в този на Aegean. Разб3ра се като дойде време за чека Opodo изобщо няма да им обърна внимание. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Намаление от EUR 15 за полети на Aegean при плащане с Mastercard Credit на сайта www.gotogate.co.uk (ако не се получава - пробвайте jetcost.co.uk -> gotogate.co.uk)

 

image.png.6d561e5f99264c6316ff43f6e665a3b3.png

 

Намаление от EUR 12-14 за полети SOF - VAR и обратно на BgAir при плащане с Mastercard Credit на сайта uk.mytrip.com (ако не се получава - пробвайте jetcost.co.uk -> ukmytrip.com)

 

image.png.9502495691aae203396bd6eb643ae1e4.png

 

Това е последното, което пиша в този форум. Пожелавам успех на всички!

  • Харесвам 4
  • Шок 15
  • Благодаря 4
  • Браво 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , koliob каза:

Намаление от EUR 15 за полети на Aegean при плащане с Mastercard Credit на сайта www.gotogate.co.uk (ако не се получава - пробвайте jetcost.co.uk -> gotogate.co.uk)

 

image.png.6d561e5f99264c6316ff43f6e665a3b3.png

 

Намаление от EUR 12-14 за полети SOF - VAR и обратно на BgAir при плащане с Mastercard Credit на сайта uk.mytrip.com (ако не се получава - пробвайте jetcost.co.uk -> ukmytrip.com)

 

image.png.9502495691aae203396bd6eb643ae1e4.png

 

Това е последното, което пиша в този форум. Пожелавам успех на всички!

 

преди 13 минути , koliob каза:

 

 

image.png.9502495691aae203396bd6eb643ae1e4.png

 

Това е последното, което пиша в този форум. Пожелавам успех на всички!

Не си отивай човече. 

  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Каквато и да е причината, редно е да я уважаваме. Ако някой държи да благодари на koliob за помощта му, нека използва личните съобщения. Темата тук си има друга цел и се надяваме и без него да продължава да живее, а ако някой ден реши да помага отново, винаги е добре дошъл. 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Opodo пак имат промоцийийски.

CRAZY HOT!! Vienna, Austria to Stuttgart, Germany for only 99 cents one-way!

 

DEPART:
Vienna, Austria

ARRIVE:
Stuttgart, Germany

DATES:
Limited availability in December 2019

Example dates: 
10th Dec

possibly more…

STOPS:

  AIRLINES:
Ryanair  

Allow the search to complete, then click an OTA to view the advertised price.
Use Google Chrome to translate the booking site if needed:

viestr99c.png

За повече инфо цък.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

По схемата jetcost.cl -> lastminute заформяме мини-инвазия в Киев по великден (16-19 април)

В сайта на райън снощи билетите ги намалиха и са по 21,30 евро на човек на посока.

по гореописаната схема цената падна на около 29 лв на човек в посока. Като не се влияе почти никак от броя на пътуващите. Взехме 6 билета с една карта Мастъркард кредитна. Първо еднопосочно на отиване. После същата карта мина безпроблемно и за връщането.

 

П.П. Всъщност, към момента тази цена става само при резервация на 5 и повече билета, за до четирима отстъпката е съвсем нищожна.

 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.