Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 16 минути , jorrro каза:

Може ли някой да ми помогне за билет от София до Бургас за някоя дата в периода 04-06.08? Пробвах разни врътки, но максималното, което успях да сваля, е 30 лв и билетът излиза около 116 лв през датския jetcost, което ми се вижда много. Благодаря! :thank_you:

Немско IP, jetcost.de -> lastminute.de - €36, плащане с Diners Club. Цената не се появява веднага, налагат се поне 4-5 рефреша на страницата. Ако нямаш Diners помоли приятел, аз за съжаление не мога да помогна, че от 2 дни Lastminute нещо отново почна да ми блокира покупките, явно прекалих последните седмици 🙂

 

П.С. Опитай също и в Jetcost апп-ът (като си избрал немската версия), там често най-ниската цена излиза от първия път.

 

 

2022-07-27 (8).png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 23 часа, dimitrov6 каза:

Opodo.uk     с  Prime за 1 месец безплатно и се отказваш преди да е изтекъл абонамента.Намаля с 15 евро на Райън.Билета може да стане минимум 5 евро.

https://www.opodo.co.uk/customer-service/#/more/prime

Май месец купих билети по тази схема BLQ-SOF  А/R ,като добавих и Flexible travel dates. Налага се да направя промяна на датите за пътуване. Някой да има опит с това?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

momondo.de -> Austrian ми свали цената с 200Е отколкото всякакви други комбинации с разни карти или без, вкл. и самия сайт на Austrian.

За първи път вижда discount сайт да работи в комбинация с официален на авиокомпанията. Става дума  за SOF - BGI

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Не мога да сваля един билет до Мавриций, по-конкретно не ми излиза в нито една търсачка, освен в оригиналния skyscanner. Трябва ми точно за тези дати. Някой с идеи?

image.png.893b31ff44c3eca8ca610efb4a34e720.png

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 1 час, Яничка каза:

Не мога да сваля един билет до Мавриций, по-конкретно не ми излиза в нито една търсачка, освен в оригиналния skyscanner. Трябва ми точно за тези дати. Някой с идеи?

image.png.893b31ff44c3eca8ca610efb4a34e720.png

Jetcost app / немска версия. Някои вариации на тоя полет падат до €589. Весело на Мавриций 🙂

 

Screenshot_20220729-200441_Jetcost.jpg

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
На 29.07.2022 г. в 18:24, Яничка каза:

Не мога да сваля един билет до Мавриций, по-конкретно не ми излиза в нито една търсачка, освен в оригиналния skyscanner. Трябва ми точно за тези дати. Някой с идеи?

image.png.893b31ff44c3eca8ca610efb4a34e720.png

 

Мавриций ?!?!

 

...

 

Одобрявам.

:clapping:

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 43 минути , dorida каза:

За сваляне на цена на ryanair билет има ли по-добра схема от описаната през edreams.co.uk с  prime ?

Опитайте през Opodo uk, приложението. Вчера през него билет Берлин-София го купих за 5,5 лири при нормална 22 евро,а през браузър Мозила на лаптоп ми даваше за 6,83 лири. А през Топкешбек с канадски IP ми показа за 7,96,а там пробвах заради 2,5% кешбек.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 56 минути , bad kid каза:

За тоя prime на Opodo кога трябва да се откажа? По всяко време докато тече trial? Ще ме чарджат ли нещо предварително?

Най-добре веднага след първото купуване на билет. Ще се запази валиден 14 или 30 дни в зависимост от условията му на безплатно ползване. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 5.08.2022 г. в 13:09, dimitrov6 каза:

Опитайте през Opodo uk, приложението. Вчера през него билет Берлин-София го купих за 5,5 лири при нормална 22 евро,а през браузър Мозила на лаптоп ми даваше за 6,83 лири. А през Топкешбек с канадски IP ми показа за 7,96,а там пробвах заради 2,5% кешбек.

Може ли 3 въпроса:

- с каква карта е плащането ?

- какво ползвате за скриване на ip ? Tunnel bear-a дали е вариант, при положение, че се отива в нов прозорец инкогнито?

-може ли с Prime на твое име да купиш билет за друг човек. Ако искам да купя 9 билета поединично ( като въведа 9 пътника цената скача много и обезмисля схемата) , всеки ли пътник, за който купувам билет по отделно  трябва да има Prime или това може може с един акаунт да купува единични билети за други хора?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

- Всякакви карти 

- Използвам си моето IP,без да сменям 

- Цената се вдига, защото има само няколко билета на ниска цена. Не знам дали може да се купи за други хора с твоя Prime.Тук пише.

https://www.opodo.co.uk/customer-service/#/more/prime/how-many-people-in-my-prime

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Опитните потребители знаят отлично как да избягват заложените капани в етапите на резрвационния процес при различните OTA и за тях това няма да е нещо ново. Понякога миг невнимание / отпускане  може да ни коства известна сума . След като вече сте въвели всички данни по плащането ( кредитната карта и т.н.) и изберете плащане , в сайтовете от групата на Lastminute( Bravofly, Rumbo ,Jetcost) се появява и последната клопка  :

IMG_20220807_201508.jpg

 

Както се вижда от картинката , капана е заложен в червения бутон . Ако случайно кликнете върху него (вместо върху опцията със ситните буквички по-долу) на секундата се сдобивате с  нежеланата застраховка описана най-горе.

 

Хубавото е ,че с това нещата не приключват и имате 20 дни в които да я откажете и да си получите парите обратно ( това по никакъв начин не нарушава резервацията на самия полет).

Ето и условията по възстановяването

 

Wenn Sie Ihre Meinung über den FullFlex-Service geändert haben, können Sie innerhalb der nächsten 20 Tage eine Rückerstattung beantragen. Geben Sie einfach Ihre Booking ID 1999455339 an und beantragen Sie die Stornierung per E-Mail an widerrufsrecht@de.customer-travel-care.com oder postalisch an BravoNext SA, Vicolo de’ Calvi 2 – CH-6830 Chiasso, Schweiz. Ihr Rückerstattungsantrag wird innerhalb von 48 Stunden kostenlos bearbeitet.

 

П.П. Всичко това е описвано и някъде назад в темата ,но нека отново да си го припомним.

 

 

  • Харесвам 19
  • Браво 3
Връзка към коментар

Opodo.uk преди малко си купих 6 полета на Ryan, София-Бергамо-Лисабон-Терсейра Азорските-Порто-Бергамо-София за общо 72 лева при нормална цена 115 евро.Купуват се отделно всеки,а ако има 2 билета по 9,99 може и заедно.

През приложението няколко пъти не мина плащането,но продължих през Мозила в лаптопа.

  • Харесвам 8
  • Браво 7
Връзка към коментар
На 27.07.2022 г. в 13:54, Георги Матеев каза:

Следната комбинация проработи за мен: английско IP, браузър Edge в инкогнито режим, плащане с еднократна виртуална Револют карта.

Edreams.co.uk току-що ми продаде Ryanair полет за £8.12 (€9.65) при официална цена €33.99, тоест с реална отстъпка от €24.34. За сравнение: всички други варианти на Edreams / Opodo (включително и с апа) при мен даваха максимална отстъпка около €16.

Някой успявал ли е да намери скоро подобна печеливша комбинация? Трябва да намаля билети със сходна цена около 35 евро на Раян. Opodo.co.uk дават отстъпка около 40%, но ми се ще още малко да изпиля цената. 🙂

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 22 минути , iMari каза:

Някой успявал ли е да намери скоро подобна печеливша комбинация? Трябва да намаля билети със сходна цена около 35 евро на Раян. Opodo.co.uk дават отстъпка около 40%, но ми се ще още малко да изпиля цената. 🙂

 

Вчера от edreams.co.uk купувах Раян полети с по €30 (!) дискаунт на отсечка. Явно има някаква врътка с бисквитките, която още не мога да хвана, тъй като този път най-ниските цени не излизаха в инкогнито режим. Тази стандартна комбинация (изненадващо) проработи при мен:

 

Българско IP, ос Windows 10, браузър Chrome

 

Всички други варианти показваха нормалните прайм цени с €15-16 отстъпка.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Минавам да споделя, че резервирах един билети на RyanAir през edreams.fr с членство prime (без допълнителни врътки като смяна на IP или инкогнито прозорци) с намаление €37.50, каквото не бех виждалал отдавна. Потвържденията пристигнаха веднага и от посредника и от Ryan.

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , Фил каза:

Минавам да споделя, че резервирах един билети на RyanAir през edreams.fr с членство prime (без допълнителни врътки като смяна на IP или инкогнито прозорци) с намаление €37.50, каквото не бех виждалал отдавна. Потвържденията пристигнаха веднага и от посредника и от Ryan.

Намалението на отсечка ли беше или на двупосочен билет?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Най-голямо намаление видях при AerLingus ирландската авиокомпания. Почти 25 паунда през Opodo uk. Иначе за другите е 

Easyjet 8 паунда

Volotea 7 паунда

Blue Air 10 паунда 

Transavia 10  паунда 

British airways 14 паунда 

Vueling 10 паунда

Jet2- 10 паунда

Bgair 6 паунда 

Screenshot_2022-08-13-17-31-46-167_com.android.chrome.jpg.82342b173ecf7346924b5543c0764984.jpg

 

 

 

Screenshot_2022-08-13-17-29-28-103_com.opodo.reisen.jpg

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Потвърждението от Ryan с тяхната цена:


image.png.6f3d4e15557f166bfc9b27cf209e4d50.png 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

и потвърждението от edreams с цената, която платих:

 

image.png.cb1c777319b7b6d5a24318c0cd9cec29.png

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Фил каза:

Потвърждението от Ryan с тяхната цена:


image.png.6f3d4e15557f166bfc9b27cf209e4d50.png 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

и потвърждението от edreams с цената, която платих:

 

image.png.cb1c777319b7b6d5a24318c0cd9cec29.png

Явно ги е досрамяло, че искат такава сума за полет до Бергамо, и са компенсирали с отстъпка 🙂

 

Майтапът настрана, страхотно откритие. Дано се задържи за по-дълго време.

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

... че искат такава сума за полет до Бергамо

И аз бях силно възмутен :grin:, ама ме гепиха натясно, че са ми нужни билети точно за този полет ... 
Все пак като го сметнах заедно с връщането, което е €9.99  (с edreams prime излезе €7.50) - €44 осреднено на полет някак го преглътнах  :grin:
(нали инвеститорите в акции или крипто така си смятат цената на вложенията осреднено, като са купили на различни цени :biggrin: )

 

 

 

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • kadmira
    • adreno
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.