Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Днес забелязах, че Ryanair полетите София-Пиза/Пиза-София са се появили на rumbo.es

 

Например Sofia → Pisa 02 May 2016, Pisa → Sofia 05 May 2016
57.98 EUR на ryanair.com (Discount Pay by debit card)
53.48 EUR на rumbo.es с Maestro
41.48 EUR на jetcost.com->rumbo.com с Diners

 

Не съм проигравал тези варианти до край. Давам тази възможност на любителите на по-добрата Италия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Чудесно е да намирате намаления, но напишете авиокомпания и дестинация/маршрут. Така ще е по-лесно.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

някой комуникирал ли е с lastminute.com/bravofly, понеже трябва да ми преиздадат едни билети, които са с променени дати? 

 

 

Горещо те съветвам да им се обадиш по телефона, съпортът им е изненадващо добър.

 

Обади се напълно безплатно чрез скайп на английския им номер: +442034995209. Ако не говориш английски помоли за помощ някой приятел. Няма никакво значение дали си взел билета от Rumbo / Lastminute / Bravofly и от коя езикова версия, на този номер ще ти свършат работа със сигурност.

 

Номерата в другите държави са импулсни, не ги ползвай.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Горещо те съветвам да им се обадиш по телефона, съпортът им е изненадващо добър.

 

Обади се напълно безплатно чрез скайп на английския им номер: +442034995209. Ако не говориш английски помоли за помощ някой приятел. Няма никакво значение дали си взел билета от Rumbo / Lastminute / Bravofly и от коя езикова версия, на този номер ще ти свършат работа със сигурност.

 

Номерата в другите държави са импулсни, не ги ползвай.

Мерси за бързия отговор. Веднага ги набирам и ще споделя дали са успели да ми преиздадат билетите. :)

Връзка към коментар

Налазих ги директно през телефона, че скайп ми иска някакви глупави кредити. Определено свърши работа!  Customer Service-a e на ниво! При тях всичко изглежда наред и няма проблем с билетите, но ще погледнат пак и ще ми върнат отговор в писмена форма. 

 

Благодаря, Георги! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, искам да се възползвам от намаление от 46Е на билет на British през jetcost.fr -> lastminute.com с плащане Diners.Нямам Diners, но обмислям варианта да си извадя.Ще мога ли да купя 4 билета с отстъпка от по 46Е?

Връзка към коментар

Да споделя нещо интересно.От седмица следя билетите на Уиз за Кьолн.Тази сутрин паднаха с около 40лв за определени дати.Влязох в jetcost.com - bravofly,най-ниската цена ми я даде при двупосочен с Дайнърс-84е.Разцъках още малко по другите джеткостове и кайаци и след като не намерих по -добра цена,реших да резервирам през jetcost.com - bravofly.Този път обаче ми изкара цена 74е.На екрана долу в дясно ми излезе съобщение,че офертата е валидна още 17 минути.

Дали е някаква грешка или при тях по-късно се обновяват цените на Уиз,не знам,но може да пробвате дали няма да ви смъкне от цената по този начин. :)

Връзка към коментар

Някой може ли да ме посъветва какви карти е най-добре да си извадя (към ПИБ) предвид в момента с кои има основно намаления - Maestro, MasterCard Debit, MasterCard Credit, Diners Club?

Връзка към коментар

С маестро в момента май освен в rumbo.es другаде няма, но на не-lowcost дава по 10 евро отстъпка, което пак е нещо. Diners дава добри отстъпки в jetcost.fr, но не се знае до кога. Mastercard Debit май най-върви в Budgetair.pt, но там добавя накрая една такса от 21 евро и трябва да се внимава :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Към ПИБ, освен дебитна за ползване в България и Дайнърс (които просто ползват тяхната мрежа), друго - вече не. Справки защо:

Най-добрите условия за кредитна карта за често пътуващи хора (само български банки)

 

Кредитна карта за пътуващи..?

 

Във втората тема бяха помесени и последните мнения.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да споделя през jetcost.fr - gotogate отстъпка от 47 евро на билет с карта Виза Електрон за промоцията на Катарците до Банкок.

Особеното е, че ако купувате 2 билета цената излиза по-висока и трябва да ги купите поотделно.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да споделя през jetcost.fr - gotogate отстъпка от 47 евро на билет с карта Виза Електрон за промоцията на Катарците до Банкок.

Особеното е, че ако купувате 2 билета цената излиза по-висока и трябва да ги купите поотделно.

почти веднага след като катарците обявиха промоцията и Великия Мак подметна идеята да се пробват и другите лостове за още по голямо намаление на цената, купих билети до Бангкок по този начин. Изискване е обаче на картата да се създаде 3Д код за защита. Без него не разрешава плащане. Поне така стои въпроса с картите на ПИБ.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дали знаете ,отстъпката на gotogate с дебитна или кредитна Visa electron трябва да е, досега попълвах всички данни и накрая на плащането когато дадох "плати", заби и не го прие :( Моята е дебитна Visa electron ?

Връзка към коментар

С дебитна Electron работи 100%, няколко пъти съм плащал там с такава карта. Но задължително трябва активиран 3D secure code.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Активиран ми е, но заби точно на 3D кода и се чудя какво да правя. Пак ли да пробвам или да пробвам с lastminute и Diners - притеснява ме, да не е минало плащането и ако действам с Diners, да не ги дублирам . Нямам и-мейл досега вече над час, и SMS известяване на телефона. 

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • iMari
    • valentin_st
    • Мирослав Василев
    • ivo_121212
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.