Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Jetcost.es -> gotogate.es в момента вади страхотни отстъпки на еднопосочни полети на Turkish Airlines. Плащането е с Mastercard Debit.

 

Преди малко си взех билет София-Истанбул с точно 40% отстъпка спрямо страницата на турците.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Тези 20% повече в кредит, май се обезсмислят при използване на познатите ни търсачки, където се свалят 15-20евро на човек.

Защо ми се струва, че точно за Wizz доста трудно се намират търсачки, които да свалят с 15-20 евро на човек .... :rolleyes:

Връзка към коментар

Защо ми се струва, че точно за Wizz доста трудно се намират търсачки, които да свалят с 15-20 евро на човек .... :rolleyes:

Не съм чувал за такъв проблем, но се замислих та проверих.

mage.jpgwizzz.jpg

 

Не знам какво стана, но освен, че румбо намали 22евро, след справката през уиз излезе, че са намалили доста повече.

 

 

Разбрах защо сваля толкова много. 530лв ги смята за 290евро или курс 1,82лв за евро....

.

Ако оставим цената в лева или я смятаме през 1,95лв са си 272евро. Излиза, че през румбо ще свали реално 23-24евро дори с истинския курс на евро-лев

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Който има намаление и лети често с тях е друга работа. Ако цените на билетите са ниски, пак е по-изгодно през румбо, понеже там сваля твърди 22евро, а много често намалението на уиз е по-малко при по-евтини билети.

Връзка към коментар

Който има намаление и лети често с тях е друга работа. Ако цените на билетите са ниски, пак е по-изгодно през румбо, понеже там сваля твърди 22евро, а много често намалението на уиз е по-малко при по-евтини билети.

В коя версия на румбо е тази отсъпка и с каква карта ? :)

Връзка към коментар

Защо ми се струва, че точно за Wizz доста трудно се намират търсачки, които да свалят с 15-20 евро на човек .... :rolleyes:

 

От 25 на 7 евро на човек брои ли се през Jetcost и Opodo с Entropay?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От 25 на 7 евро на човек брои ли се през Jetcost и Opodo с Entropay?

Определено!

още повече, че увиснах като прани гащи на простор с едни около 200 ойро, преведени в ентропея, които трябва някак да използвам, за да не им давам кожодерската такса, ако реша да си ги прибера.

Връзка към коментар

Определено!

още повече, че увиснах като прани гащи на простор с едни около 200 ойро, преведени в ентропея, които трябва някак да използвам, за да не им давам кожодерската такса, ако реша да си ги прибера.

Да бе, ще ги прибираш! За тия пари има да си летиииш... някъде около 28 пъти само :P

Връзка към коментар

Важно уточнение.

 

Маестро картите на ДСК (тези нестандартните със 17 цифри) минават без проблем за плащания на Rumbo / Bravofly / Lastminute. Тествано лично.

 

А ДСК много приятно дават опция за лесно създаване на виртуални карти :)

 

Така ограничението за 1 резервация на 3 месеца с 1 карта се заобикаля без проблем.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Важно уточнение.

 

Маестро картите на ДСК (тези нестандартните със 17 цифри) минават без проблем за плащания на Rumbo / Bravofly / Lastminute. Тествано лично.

 

А ДСК много приятно дават опция за лесно създаване на виртуални карти :)

 

Така ограничението за 1 резервация на 3 месеца с 1 карта се заобикаля без проблем.

 

Това беше много добро!

Връзка към коментар

Преди малко получих поща от румбо с коледен подарък. Многоцифрен код за 20 евро намаление, уж е от  paypal, въпреки, че не съм плащал с него никога. Пише се в полето за кодове и ми сваля наистина, пробвах го.

Лошата новина е, че нямам свободна маестро за да купя билет..Никъде не пише до кога важи, ще взема да се обадя утре.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Оф имам проблем с entropay..Изкара се карта, зареди си, но не иска да мине плащането през opodo.de. Няколко пъти се мъчихме и не става, изписва, че е неуспешен опита за резервация и да се обадим по телефона.. През  jetcost.de и след това през opodo правим опитите. Най-интересното е, че в момента на мен ми дава намаление с тази карта, а при влизане от през българско  ип не, там дава цена с нея, както за нормална виза!

През edreams.de изписва същото, но те май са едни и същи страници или са близнаци..Да изчакам до утре и да пробвам пак ли?

Някъде другаде има ли намаление с entropay, че картата е заредена?

 

 


Да споделиш къде има оферти с Маестро?

Където винаги, rumbo, bravofly и т.н.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Преди малко направихме сефтето на приятелската Дайнерс карта в Румбо. Успешно минаха 2 резервации  една след друга. :)  Бях останал с впечатлението, че дават само 1 резервация на 90 дни.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди малко направихме сефтето на приятелската Дайнерс карта в Румбо. Успешно минаха 2 резервации  една след друга. :)  Бях останал с впечатлението, че дават само 1 резервация на 90 дни.

Коя версия на румбото - испанското, португалското, френското...?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.