Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Добре си подкован :) В различните сайтове дава отстъпки с различни карти. В момента дебна едни билети / не са с Раян, но принципът на картата, която в момента върви е същият/. Jetcost.fr май дава отстъпки с маестро, rumbo.es, също, liligo.fr - с AmericanExpres. Нещата обаче са динамични и е най -добре търсейки в съответния сайт да чекваш картите, с които разполагаш, за да видиш с коя ти дава най-добра цена. После сравни с цената на сайта на Раян /оказва се, че не винаги има реална отстъпка или поне не колкото е показана в съответния сайт, поне аз това констатирах за полетите, които търся

Връзка към коментар

В Румбо моето Маестро минава без 3 месечна "карантина" вече няколко пъти. На ПИБ е.

и моя дайнър не мина, дори след покупка март, юли не пусна....е разтърсих се и си купих билет от едриймъс само с  три евро повече...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

и моя дайнър не мина, дори след покупка март, юли не пусна....е разтърсих се и си купих билет от едриймъс само с  три евро повече...

 

След колко покупки не ви разрешава? При мен на  третото не разрешава, дори след изтичането на 3 месеца.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

След колко покупки не ви разрешава? При мен на  третото не разрешава, дори след изтичането на 3 месеца.

След като картата е минала три пъти, може би се чака 3х 3 месеца, кой знае :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А възможно ли е да трупат данни за всички плащания на даден пътник с различни карти ?

Не ми звучи много реално , но досега никой не може да им хване спатиите :)

 

Знаем кои сайтове са в тази група и може да акумулират обща информацияя независимо дали плащаш с Maestro , Diners или друго.

 

Rumbo , Bravofly и Lastminute са на едно

 

Travelgenio и Travel2Be са заедно в друга група.

 

Допълвайте знания :)

 

eDreams , ebookers , opodo къде са ?

 

budgetair ?

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

А възможно ли е да трупат данни за всички плащания на даден пътник с различни карти ?

Не ми звучи много реално , но досега никой не може да им хване спатиите :)

 

Знаем кои сайтове са в тази група и може да акумулират обща информацияя независимо дали плащаш с Maestro , Diners или друго.

 

Rumbo , Bravofly и Lastminute са на едно

 

Travelgenio и Travel2Be са заедно в друга група.

 

Допълвайте знания :)

 

eDreams , ebookers , opodo къде са ?

 

budgetair ?

eDreams и opodo са в една група

https://en.wikipedia.org/wiki/Opodo

bdgetair мисля, че са самостоятелна бойна единица, но не съм 100% сигурен. Към групата на eDreams и opodo мисля, че може да се добави и govolo.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Те са една компания и използват обща база данни, като купиш през едната и другата вече знае за теб.

Ето малко по-нагоре

А възможно ли е да трупат данни за всички плащания на даден пътник с различни карти ?
Не ми звучи много реално , но досега никой не може да им хване спатиите :)

Знаем кои сайтове са в тази група и може да акумулират обща информацияя независимо дали плащаш с Maestro , Diners или друго.

Rumbo , Bravofly и Lastminute са на едно

Travelgenio и Travel2Be са заедно в друга група.

Допълвайте знания :)

eDreams , ebookers , opodo къде са ?

budgetair ?

И

 

 

Ето групите:

ОТА (Online Travel Agency.)

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отделни са. Някои карти минават, други не. Дори на една и съща банка карти понякога стават, понякога не (ПИБ).

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

02.09.2016 / 1.48€ / 20€ / София – Пиза – София / 13.10. – 20.10.2016 г. / http://jetcost.fr / http://bravofly.fr / Резултати / Ryanair / Diners / Веднъж на три месеца

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Само искам да обявя, че имаме здрав отбор, който да систематизира ценната информация от тази тема и да я държи актуална. Отборът включва rik4o, edbloom, elateq и Божидар.

 

Можете да хвърлите едно око на първото мнение да се запознаете с цялата концепция и ще сме много благодарни, ако пускате находките си според определения шаблон, така че да е лесно да се прехвърлят в първото мнение :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравейте! Търся да купя дълъг полет (Занзибар или Хавана, още се колебая), но имам само Виза Дебит. През кои сайтове има отстъпки? Гледах темите назад, но не намерих отговор. Благодаря! 

Връзка към коментар

Здравейте! Търся да купя дълъг полет (Занзибар или Хавана, още се колебая), но имам само Виза Дебит. През кои сайтове има отстъпки? Гледах темите назад, но не намерих отговор. Благодаря!

 

В kayak.es излизат намаления с visa debit.
Връзка към коментар

Към Travelgenio за избягване моля да добавите и Travel2Be които са идентични.

 

Бре, що да не става. Взех едно бургасче на 15 евро. Реалната цена беше 25евро, но с едно кодче свали на 15e. Минава и с Дюнерс карта, както и останалите.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 

Можете да хвърлите едно око на първото мнение да се запознаете с цялата концепция и ще сме много благодарни, ако пускате находките си според определения шаблон, така че да е лесно да се прехвърлят в първото мнение :)

 

 

Бре, що да не става. Взех едно бургасче на 15 евро. Реалната цена беше 25евро, но с едно кодче свали на 15e. Минава и с Дюнерс карта, както и останалите.

Да пробваме да го напишеш по-подробно?

Връзка към коментар

Бре, що да не става. Взех едно бургасче на 15 евро. Реалната цена беше 25евро, но с едно кодче свали на 15e. Минава и с Дюнерс карта, както и останалите.

 

 

Пробвай с Maestro ;)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.