Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

jetcost.fr -> bravofly ->Diners -> 4 билета София-Атина през декември за €2.40.

 

Не помня да съм си купувал самолетен билет за €0.30 за посока, шокираща цена наистина :)

Браво :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По-шокиращото е, че вади същата цена от €2.40 и за 9 човека или с други думи човек би летял в две посоки буквално за 50 стотинки!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По-шокиращото е, че вади същата цена от €2.40 и за 9 човека или с други думи човек би летял в две посоки буквално за 50 стотинки!!

Добре, как го използвате това намаление. Не мога нещо да се ориентирам, на мен ми дава цена 16,23 еuro :(

Връзка към мнение

на мен най-голямото ми попадение ми беше 1,40 за 5 билета до Атина или по 0,548 стотинки (2,74 лв. за 5 билета) на човек в двете посоки, но това беше преди да вдигнат така драстично (на 2,48 евра) цените.

 

Добре, как го използвате това намаление. Не мога нещо да се ориентирам, на мен ми дава цена 16,23 еuro :(

трябва да видиш в сайта на Раян, дали има достатъчно места за по 9 евра на посока. ако има по-малко от 6 места пише, колко остават. пример: ако има 3 места на ниската цена, а ти искаш да купиш 4 билета, сайтът ще ти изкара 4 билета на по-високата цена

Връзка към мнение

Добре, как го използвате това намаление. Не мога нещо да се ориентирам, на мен ми дава цена 16,23 еuro :(

Ето ти пример за София - Атина, 6 човека за €2.40

post-299-0-25806200-1476635824_thumb.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Малко offtopic: Най-шокиращата цена, мисля, е 0.00Е, която успях да постигна по отсечката София-Атина :)

Това нямаше да стане без ваучерите, които раздадоха за новооткрити акаунти.

 

Между другото, поздрави от Атина;) Не се колебайте, градът е хубав и е добро бягство от София за уикенда.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

jetcost.fr -> bravofly ->Diners -> 4 билета София-Атина през декември за €2.40.

 

Не помня да съм си купувал самолетен билет за €0.30 за посока, шокираща цена наистина :)

 

А бе друго си е 6 ст. билетче за градски транспорт. Не ми ги разправяй тия.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Къде в момента дават най-големи отстъпки за полети на Уиз и Раян и с какви карти?

jetcost.fr -> bravofly ->Diners за Раян и за Уиз става но отстъпките на се големи.

Редактирано от Божидар
Връзка към мнение

jetcost.fr -> bravofly ->Diners за Раян и за Уиз става но отстъпките на се големи.

За Уиз не ми дава отстъпка по линията София - Варна , дори с 20%-то намаление.

Връзка към мнение

За Уиз не ми дава отстъпка по линията София - Варна , дори с 20%-то намаление.

 

Уиз не дават отстъпка за членуващите  в  Discount Club, както и намаление по вътрешните им полети.  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре де, преди няколко дни билет софия - милано - софия ми го даде за 8.60 евро през румбо.ес за 15-17 януари....сега е близо 40лв....що така? 

 

понеже пробвах навсякъде да помоля гурутата ако е възможно да ми чекнат полет банкок - сием реап на 01 Ноем дали ще им го изкара под 40 евро.....ще бъда благодарен

Връзка към мнение

Добре де, преди няколко дни билет софия - милано - софия ми го даде за 8.60 евро през румбо.ес за 15-17 януари....сега е близо 40лв....що така? 

 

Имаше някаква промоция на Райън, вероятно е свършила.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А как ги намирате тези промоции, абонирате се за newslater-те ли? Още не мога да ги схвана нещата с тези сайтове  :banghead:

Търся за Канарските острови нещо изгодно през някой Европейски град, но нещо ми дава само високи цени.

Връзка към мнение

А как ги намирате тези промоции, абонирате се за newslater-те ли? Още не мога да ги схвана нещата с тези сайтове  :banghead:

Търся за Канарските острови нещо изгодно през някой Европейски град, но нещо ми дава само високи цени.

 

За канарските специално няма да намериш промоция в тези сайтове или поне не директно. Канарските се стигат най-евтино с прекачване на отделни билети, било то в Милано, Мадрид, Барселона. Първо трябва да си намериш отделните билети в сайтовете на авиокомпаниите и след това пробваш в тези дали може да се свалят. За целта ще е необходима повече информация. Пусни тема в този форум, прехвърли първо тази тема

Връзка към мнение

За канарските специално няма да намериш промоция в тези сайтове или поне не директно. Канарските се стигат най-евтино с прекачване на отделни билети, било то в Милано, Мадрид, Барселона. Първо трябва да си намериш отделните билети в сайтовете на авиокомпаниите и след това пробваш в тези дали може да се свалят. За целта ще е необходима повече информация. Пусни тема в този форум, прехвърли първо тази тема

И на мен това ми е идеята, с прикачвания и отделни билети, та дори може да се остане и в някой град за 1-2 нощувки. Благодаря ти много за съвета.

Връзка към мнение

А как ги намирате тези промоции, абонирате се за newslater-те ли? Още не мога да ги схвана нещата с тези сайтове  :banghead:

Търся за Канарските острови нещо изгодно през някой Европейски град, но нещо ми дава само високи цени.

Виж в ето тази тема.

Macflan(на този човек все ми идва да му пожелавам най-искрено само здраве и щастие :) ) много подробно е описал сайтовете за комбинация на лоу-кост полети.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Diners-a излезе в почивка днес от познатие ни сайтове.

В момента "вървежната" карта е American Express.


Поне в jetcost и bravofly.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Diners-a излезе в почивка днес от познатие ни сайтове.

В момента "вървежната" карта е American Express.

Поне в jetcost и bravofly.

А аз точно си изкарах Diners :rofl: :rofl: :rofl:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.