Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

 Разцъквам си аз днеска в jetcost.fr и изведнъж останах неприятно изненадан.03.09 / 1.48€ / 20€ / София –Атина – София / 11.10. – 15.10.2016 г. /http://jetcost.fr / http://bravofly.fr / Резултати / Ryanair / Diners / Веднъж на три месеца, до тук нищо изненадващо за магеланците. 

Но промениш ли броят на пътниците цената се променя лошо,за 3 ма става 41което прави по 13,5 на човек или общо 7,5€ отстъпка от цената на  Ryan,за 4ма  54  и тн.Същите цени се получават и при датите на колегата  / 1.48/ 20€ / София – Пиза – София / 13.10. – 20.10.2016 г. Съответно 3ма 41 4ма 54пак по 13,5 .Цената за  два билета остава 1,48 € явно са се осетили от bravofly и ни спряха кранчето.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Но промениш ли броят на пътниците цената се променя лошо,за 3 ма става 41

Вероятно са останали по-малко от 3 билета на ниската цена, отстъпката си е същата, но цената не.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Пробвах с различни дати и различни дестинации цената се променя,след вторият билет.Но това се отнася само кагато цената на билета е 1,48€ 

Трябва всеки да си изкара по един Дайнърс.

Връзка към коментар

Нагледно до BOJ

 

 

attachicon.gifProgetto5.png

Някакъв скрийншот с цена и начин на плащане,ама през кой сайт .......

Поправям се,видях по нагоре в мненията за кой става дума :)

Редактирано от Branko
Връзка към коментар

Вметка относно 3-те месеца "карантина". Въпросът доста се обсъжда и доколкото разбирам при повечето хора важи това правило. С малко повече търсене има начини да се излъже системата, защото при мен вече минава за втори път. В рамките на 1 месец букнах два пъти през rumbo.es 20EUR off с Маестро - Швеция и Австралия (може да има значение континента, не знам). А с Дайнерс букнах първо през bravofly.fr 20EUR off за Атина и някъде 1 месец по-късно с rumbo.pt 14EUR off за Берлин. Повечето от тези сайтове са на Bravofly реално и явно ако се пробват версиите на различните държави, може да мине повече от един път.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Преместих питането на Grishkata в темата Резервация в Rumbo - въпроси и отговори. Нека тази е само за намерени находки и въпроси гравитиращи около тях. 

Връзка към коментар

Travelgenio ми е приемало maestro карта, сигурен съм, но вече не минава. Също така кога дава отстъпка там с други карти освен с American express, по-горе виждам скрийн за Visa Credit.

Връзка към коментар

Да се отчета, че успях да купя 3 билета Бирмингам- Лансароте и 3 Лансароте-Лондон с едно и също маестро през rumbo.es. Отстъпката не е 5, а 11 евро на билет според моите и техните сметки. Сега се чудя защо прекарах толкова време да търся вариант и през друг сайт, като ми прие картата 2 пъти. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

От София всички полети на Ryanair са до 5 евро отстъпка през  rumbo.es

Сега и преди за полети до или от Испания, намалението през rumbo.es с Маестро е до 22 евро за двупосочен или 11 евро за еднопосочен.

Това важи и  за Ryan от или до София, където намалението е точно 22 евро  за билет София-Мадрид-София или Барселона.

 

За полети където Испания не е една от двете крайни точки, намалението е малко 3-6 евро най-много.

За 3 дни, ми минаха 4 плащания  с две Маестрото.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

билетите ги има , виждам ги и не мога да платя. Пише ми ,че има някаква  грешка и само веднъж на 3 месеца мога да полвзам отстъпката, аз картата на Diners не съм я ползвала последните три месеца. Днес е неделя и не мога да се свържа и по тел с тях. На някой случвало ли му се е ...какво да направя?

Връзка към коментар

Вече няколко човека съобщават, че понякога отхвърля чисто нови карти. Така че не може да се разчита на тая отстъпка, докато не мине картата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вече няколко човека съобщават, че понякога отхвърля чисто нови карти. Така че не може да се разчита на тая отстъпка, докато не мине картата.

По мое мнение и имейла трябва да е различен . Или поне аз така се оправих.

Връзка към коментар

Аз пък си поръчах ново маестро с умишлено грешно изписано име. Да видим дали ще успея да преметна системата да приеме плащане :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.