Прескочи до съдържание

София - Хонг Конг - София - 319 EUR


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Браво ;) Хайде честито! За тази или догодина?

Ти ще ги комбинираш ли с други места?

 

Аз гледах за догодина януари/февруари от Варшава ама не ми излиза такава цена.

 

1 седмица през февруари 2016. Няма да комбинирам с други места. Миналият път ми останаха много неразгледани неща в Хонг Конг и имам да наваксвам + хващаме точно Св. Валентин / Трифон Зарезан. Ще се наливаме с оризова ракия (примерно) :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

От Брюксел ти е по-близо .. и са по 310 евро.

Ей сега пак ще цъкам, аз от вчера така цък и все се навивам и после отказвам хах, че Куба ми е първа в списъка за догодина, ама още не съм го доизмислила....

Връзка към мнение

Аз да благодаря  :clapping:  

Вече си имам коледни билети за 311 евро на човек. Датите са 18 декември - 04 януари и съм във възторг  :yahoo:

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Аз да благодаря  :clapping:  

Вече си имам коледни билети за 311 евро на човек. Датите са 18 декември - 04 януари и съм във възторг  :yahoo:

 

 

Направо го съчетавай с едно новогодишно море на Филипините - близо са ;)

Може и Тайланд.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Направо го съчетавай с едно новогодишно море на Филипините - близо са ;)

 

Не е решено :blush: . Продължавам да си мисля за Тайланд, удобно позиционирана между него и Филипините. И с удоволствие си спестих Истанбул, Доха и всякакви ужасни изпитания. Но да, целта винаги е била новогодишно море  :wub:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Има толкова време и скучни работни дни да го измислите :)

При всички положения на север по това време на годината са студове , та ви остава. само да си харесате местенце на юг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нека се включа и аз в разговора ... като чух за Филипините не мога да остана безпристрастна.  :)
Мисля и за да се включа за Хонконг, помагайте само с добър вариант на полет от Хонконг до Манила? :)

Връзка към мнение

Не знам дали тук е мястото, но да попитам - каква е нормалната цена на хотелите в Хонг Конг?

Приемливо ли е за 5 нощувки за двама възрастни, да платим около 700-800 евро за тези 5 дни престой?

Т.к. резервирам предимно през букинга, цените, от които стартират нощувките за 5 дни са около 500 Евро без включена закуска.

Аз държа да имаме закуска, и обикновено за тези 5 дни с вкл. закуска ни излиза около 700-800 евро за двамата. Има и хотели на цена от около 1000 Евро за двама души.

 

Та, ако е възможно да ме ориентирате за тези цени на хотелите и къде да избера хотел? Благодаря.


 

Редактирано от delial
Връзка към мнение

Нека се включа и аз в разговора ... като чух за Филипините не мога да остана безпристрастна.  :)

Мисля и за да се включа за Хонконг, помагайте само с добър вариант на полет от Хонконг до Манила? :)

Себу Пасифик е компанията, която търсиш. Имат много варианти. И с Манила, и без Манила.
Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз прегледах набързо Себу, но връзките им от Хонг Конг не ми се сториха нито удобни нито евтини.

 

Въобще не останах с впечатление от ХК да има много лоу кост опции като цяло.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам дали тук е мястото, но да попитам - каква е нормалната цена на хотелите в Хонг Конг?

Приемливо ли е за 5 нощувки за двама възрастни, да платим около 700-800 евро за тези 5 дни престой?

Т.к. резервирам предимно през букинга, цените, от които стартират нощувките за 5 дни са около 500 Евро без включена закуска.

Аз държа да имаме закуска, и обикновено за тези 5 дни с вкл. закуска ни излиза около 700-800 евро за двамата. Има и хотели на цена от около 1000 Евро за двама души.

 

Та, ако е възможно да ме ориентирате за тези цени на хотелите и къде да избера хотел? Благодаря.

https://www.booking.com/hotel/hk/hotel-lbp-hongkong.en-gb.html?aid=368032&sid=af531315825316d47c6d318d439af199;dcid=2

Ние спахме в този хотел, който предлага закуска. Не беше лошо, много близо до ферибота за Макао. Цената на вечер беше към 109 евро, а все пак говорим за тризвезден хотел. Нощувките са сериозни цифри в Хонг Конг, но предполагам си зависи от периода, в който ще пътувате. При нас беше октомври, който се оказа най-добрият като климат и съответно цените най-високи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

https://www.booking.com/hotel/hk/hotel-lbp-hongkong.en-gb.html?sid=af531315825316d47c6d318d439af199;dcid=2

Ние спахме в този хотел, който предлага закуска. Не беше лошо, много близо до ферибота за Макао. Цената на вечер беше към 109 евро, а все пак говорим за тризвезден хотел. Нощувките са сериозни цифри в Хонг Конг, но предполагам си зависи от периода, в който ще пътувате. При нас беше октомври, който се оказа най-добрият като климат и съответно цените най-високи.

 

Ориентирала съм се за февруари 2016, почти след една година. Направи ми впечатление, че през букинга, за повечето хотели изобщо не излизат нощувки за февруари 2016, а през венерата, трябва да е до януари 2016 нощувката.

 

И аз останах с впечатление, че цените за хотел в ХонгКонг са си бая цифра, като масово излизаха за 2ма без закуска дори и цени от по 2000 Евро за 5 дни.

Връзка към мнение
 

8 Фев - Китайската нова година ..

Точно!  ;) И аз съм в играта по тази линия.

 

На мен ХК отдавна ми беше в плановете за Нова година. И след два дена умуване и нагласяване, реших че тяхната Китайска НГ точно в Hong Kong ще е по-колоритна и зрелищна, и взех за тогава. А и през декември там не е толкова топло, колкото аз искам да бъде. Не че през февруари ще бъде, де :D

 

Пак ще се пие горещ шоколад на Munchen International Airport. Този път преди полета в източна посока. Обичам си го аз това летище  :crazypilot:

 

hongkong-cny-fireworks.jpg

 

 

1 седмица през февруари 2016. 

Амиго, и ти ли си за Chinese New Year, или по друго време през февруари?

 

 

Благодаря и аз на Митко! :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

 

 

.....

 

Пак ще се пие горещ шоколад на Munchen International Airport. Този път преди полета в източна посока. Обичам си го аз това летище  :crazypilot:

....

Ама ти с какво ще летиш? 

Връзка към мнение

Ами май като всички останали - с каката на Germanwings :)

Исках да си признае, че не е толкова лош избор за презокеански полет :blush:  Макар че го е направил заради шоколада  :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ама ти с какво ще летиш? 

 

Ами май като всички останали - с каката на Germanwings :)

 С тях, да. Ама си взех билета с по-дългия престой в Мюнхен. Като гледам тази година какво е през април, не искам да си помисля какво може да е февруари догодина. Като имам по-дълго време за трансфер, шансът да не стане разминаване е по-голям. Пък и както съм писал - не мога да мина през това летище, и да не пия поне един горещ шоколад, и да изпуша една цигара в "лаунджовете" за простосмъртни на G21  :smoke:

 

 

Исках да си признае, че не е толкова лош избор за презокеански полет  :blush:  Макар че го е направил заради шоколада   :rolleyes:

Не съм казвал, че е толкова лош избор. Просто не исках да летя пак с LH, а да е нещо ново. Но изкушението за шоколада си каза думата :P Прекалено силно е ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Себу Пасифик е компанията, която търсиш. Имат много варианти. И с Манила, и без Манила.

 

Себу Пасифик имат оферти за около 200 - 220 евро в двете посоки. Не е малко като цена по принцип / на фона на последните промоции /, но все пак е някакъв вариант.

Връзка към мнение

 

От Лондон можеш през Варшава:

 

http://www.expedia.com.hk/Flight-SearchResults?inpFlightRouteType=3&inpDepartureLocationCodes=WAW&inpDepartureLocations=WAW&inpDepartureLocationCodes=HKG&inpDepartureLocations=HKG&inpDepartureLocationCodes=PEK&inpDepartureLocations=PEK&inpDepartureLocationCodes=HKG&inpDepartureLocations=HKG&inpArrivalLocationCodes=HKG&inpArrivalLocations=HKG&inpArrivalLocationCodes=PEK&inpArrivalLocations=PEK&inpArrivalLocationCodes=HKG&inpArrivalLocations=HKG&inpArrivalLocationCodes=WAW&inpArrivalLocations=WAW&inpDepartureDates=2015%2F10%2F14&inpDepartureDates=2015%2F10%2F15&inpDepartureDates=2015%2F10%2F21&inpDepartureDates=2015%2F10%2F28&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpAdultCounts=1&inpSeniorCounts=0&inpChildCounts=0&inpInfants=2&inpFlightAirlinePreference=&inpFlightClass=3&inpOmnitureReferralId=FLT.SR.Refine.Destination2%2CFLT.SR.Refine.Origin3&action=FlightSearchResults%40searchFlights&inttkn=kSA6sx7NHI1H8PvP   (Варшава - Хонг Конг - Пекин - Хонг Конг - Варшава)

 

 

http://www.expedia.com.hk/Flight-SearchResults?inpFlightRouteType=3&inpDepartureLocationCodes=WAW&inpDepartureLocations=WAW&inpDepartureLocationCodes=HKG&inpDepartureLocations=HKG&inpDepartureLocationCodes=BKK&inpDepartureLocations=BKK&inpDepartureLocationCodes=HKG&inpDepartureLocations=HKG&inpArrivalLocationCodes=HKG&inpArrivalLocations=HKG&inpArrivalLocationCodes=BKK&inpArrivalLocations=BKK&inpArrivalLocationCodes=HKG&inpArrivalLocations=HKG&inpArrivalLocationCodes=WAW&inpArrivalLocations=WAW&inpDepartureDates=2015%2F10%2F14&inpDepartureDates=2015%2F10%2F15&inpDepartureDates=2015%2F10%2F24&inpDepartureDates=2015%2F10%2F28&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpDepartureTimes=362&inpAdultCounts=1&inpSeniorCounts=0&inpChildCounts=0&inpInfants=2&inpFlightAirlinePreference=&inpFlightClass=3&inpOmnitureReferralId=FLT.SR.Refine.Destination2%2CFLT.SR.Refine.Origin3%2CFLT.SR.Refine.Passengers&action=FlightSearchResults%40searchFlights&inttkn=2RMDtg9AJwAeXFsL   (Варшава - Хонг Конг - Банкок - Хонг Конг - Варшава)

 
По около 400 € са и двете обиколки. Добави си Лондон-Варшава.

Голямо цъкане и не мога да нагодя такива цени по горния маршрут за февруари 2016. Малко помощ :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Амиго, и ти ли си за Chinese New Year, или по друго време през февруари?

 

Не, посрещал съм вече 2 пъти китайската нова година и този път за разнообразие искам да видя китайската версия на Свети Валентин :) Ще съм там в седмицата 12-19 февруари, ти ако се заседяваш малко по-дълго може и да се засечем...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.