Прескочи до съдържание

Малмьо-София за -2 (минус две) евро!


Препоръчани мнения

Докъде я докарахме! Розовите да ни плащат две евра, за да се повозим с тях от Малмьо до София!

 

post-116-0-60552700-1428098289_thumb.jpg

 

 

 

По стара традиция Биг Мак ще мине след мен, за да покаже, че може още да се свали от цената!

 

anbet.gif  anbet.gif  anbet.gif

 

 

В бързината написах погрешен URL. Разбира се, става дума за все по-любимите ми http://www.rumbo.es :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Обратното също важи, на различни дати през Декември ;)

 

Отделно, ако не са ви достатъчни намаленията, може да ползвате следните два кода, и направо да се наредите пред офиса на Уиз, да си искате дължимото :)

 

2627164562571452 -10 Евро

3559124069017765 -15 Евро

  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Велики сте! :)

 

 

"Злите"  гении срещу авиопревозвачите. Насила ще се чудя къде да летя , щото тръпката е голяма . :) !

Редактирано от stenk
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Ако някой наистина иска да ходи на баш големия студ, комбинацията от безплатен в едната, и "купониран" в другата, е най-удачна.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не че ми се ходи там,но се поогледах.Дори си пуснах пробни дати.Първо купоните с отстъпки вече не работят и второ по-важно-тази цена се постига само при плащане с кредитна карта Маестро.С всички останали цената си е висока-в моя случай от 0 с Маестро е 64Е с Виза.Пробвах и с дебитната Маестро-не минава плащането.Не знам проблема при мен ли е ,не съм ползвала този сайт,но ми хареса идеята за безплатни билети/даже 4Е имаха да ми дават,ама хайде от мен да мине :) /.Та моля ако не правя нещо както трябва,да помогне някой!

Връзка към мнение

Чети тук:rumbo.es 23eur отстъпка от билети

 

За пресни кодове за намаление - търсете rumbo descuento

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Понеже Копенхаген е добра изходна точка за полет до Исландия, който иска да гледа сияние на практика може да си вземе свързващия полет без пари :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря много на captain_oveur за темата!Току-що се сдобих с три билета за колосалната сума от 4Е.Дори не знам дали ще ги ползвам,но ще ги прежаля в краен случай.Понеже не мога да си редактирам мнението от по-горе,проблема ми с Маестрото е бил временен явно.Плащането направих с ДЕБИТНА карта.Сега ще чакам такива цени и за връщането! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имай предвид, че след първата покупка може да ти сложат вето на картата и да трябва да пазаруваш с друга.

Такива цени и в двете посоки има Ноември - Януари, спорадично. Най-добре да намериш действащ купон и да натаманиш нещата.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

На мен ще ми трябва ходене до северна германия в края на юли с връщане в началото на август, за един фестивал, може пък с това Rumbo да излезе някой заек от шапката, само тази схема с купона да видя как става 

Връзка към мнение

Моите билети вече си излизат в сайта на Уиз,платени са на цена 59.97лв. за трите,въпреки,че аз платих само 8. :) В информацията обаче са отбелязани моите адрес и телефон,но пощата е 

  • Имейл:booking@bravofly.com.
  • Това предполагам означава,че всяка информация за промяна от страна на Уиз еър ще се изпраща до тях. :huh: Дано да не стане сложно.
  •  

    Имай предвид, че след първата покупка може да ти сложат вето на картата и да трябва да пазаруваш с друга.

    Такива цени и в двете посоки има Ноември - Януари, спорадично. Най-добре да намериш действащ купон и да натаманиш нещата.

    Благодаря за имфото.Доколкото четох би трябвало след три месеца да мога отново да ползвам картата,нали?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Докъде я докарахме! Розовите да ни плащат две евра, за да се повозим с тях от Малмьо до София!

Ми крайно време беше да почнат да ни плащат дето им се возим на самолетчетата!  :biggrin:

Обаче сега като се замисля - за 2eur човек да се разкарва чак до Малмьо ... B) - големи скръндзи са, трябва да вдигнат малко хонорара! :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

На 20,23 и 27 ноември София - Малмьо са по 14 евра. Пак с Уиз... Егати майтапа...

Даже по 13 евро,а като тръгнеш да плащаш стават по 12.78 евро.Проверено,платено.....имам два билета до Малмьо за 06.11-09.11( петък-понеделник). ;)

Взимай два и все ще намерим какво да правим три дена по тези географски ширини. :)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много малко!   В момента съм заредил за 23.11- 30.11  25,56евра за двама. Може и да пробваме до Исландия ако даде господ, или някой магеланец... 

?????

П.С. Ооооо, не видях че си купил вече... Жалко

 

М... му! Забравих че е само с Маестро карта.... излизат 112 евра двата с друга карта..

Редактирано от stefanrusev
Връзка към мнение

Платено! Е, не е през испанците, а през Уиз, но пък за 50лв отиване и връщане пак си на сметка. 
Благодарнoсти на capitan_over за "червената лампичка" !!!  :good:

 

Я сега да видим темичката за Токио...

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря много на captain_oveur за темата!Току-що се сдобих с три билета за колосалната сума от 4Е.Дори не знам дали ще ги ползвам,но ще ги прежаля в краен случай.Понеже не мога да си редактирам мнението от по-горе,проблема ми с Маестрото е бил временен явно.Плащането направих с ДЕБИТНА карта.Сега ще чакам такива цени и за връщането! :)

за кои дати са?

Връзка към мнение

за кои дати са?

 

за кои дати са?

11.12 еднопосочни до Малмьо.Връщането излизаше 120 евро-много скъпо!!!Цената с членството на Уиз през сайта е почти същата.Сега ще дебна сайта на Уиз,миналата година беше пълно с билети по 20лв.,пък и някоя промоция ще ги свали още.

Връзка към мнение

 

Моите билети вече си излизат в сайта на Уиз,платени са на цена 59.97лв. за трите,въпреки,че аз платих само 8. :) В информацията обаче са отбелязани моите адрес и телефон,но пощата е 

  • Имейл:booking@bravofly.com.
  • Това предполагам означава,че всяка информация за промяна от страна на Уиз еър ще се изпраща до тях. :huh: Дано да не стане сложно.
  •  

    Благодаря за имфото.Доколкото четох би трябвало след три месеца да мога отново да ползвам картата,нали?

 

Как ти излизат в сайта на Уиз?И аз ги купих вчера и все още нищо(поне на сайта на Уиз)!!!

 

 

11.12 еднопосочни до Малмьо.Връщането излизаше 120 евро-много скъпо!!!Цената с членството на Уиз през сайта е почти същата.Сега ще дебна сайта на Уиз,миналата година беше пълно с билети по 20лв.,пък и някоя промоция ще ги свали още.

 

Защо не ги купи направо от испанците-двупосочни.Цената на двупосочният билет бе 13 евро(2 евро в едната посока и 11 в другата).Мисля,че под 20 лева трудно ще намериш! ;)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.