Прескочи до съдържание

Пилотско съобщение


disagr33

Препоръчани мнения

Здравейте на всички!
Имам една молба към всеки един от Вас. Реших да участвам в едно състезание за най-интересно съобщение от пилота. Имате ли идеи някакви? Целта е да се получи нещо различно и забавно от това, което чуваме по принцип. Като за начало мога да предложа: "Уважаеми пътници! Екипажът ви приветства с „добре дошли“ на борда на самолета. В чест на вашата безопасност по време на полета, двамата пилоти вдигат първата си наздравица!" 
Благодаря на всеки отзовал се! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Готина инициатива. Аз предлага нещо от рода на: "Уважаеми пътници, днешният полет е много специален за един наш пътник, който за първи път се качва на самолет. Горещи аплодисменти за нашия втори пилот!" 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Този конкурс за реално съобщение ли e или е просто виртуален конкурс? Ako e за реално съобщение, което може да прозвучи по време на полет, то тогава не би трябвало да всява паника и да застрашава полета.

Връзка към мнение

Знаеш ли, аз бих казал ето това:

Добър ден/ вечер уважаеми пътници, след малко излитаме и в хх часа и хх  минути ще кацнем в .... защото там ме очаква жената която обичам, а тя мрази да закъснявам. Вие също искате да кацнем там навреме нали?

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

@Костов , уникално е. Невероятно. Ето за това говоря! Благодаря ти :)

Пусни го и дано спечелиш. :) Всъщност каква е наградата?

Връзка към мнение

Значи Костов е награден, остават още 4 награди...

Сега ако кажете,че печеля пътуване до някъде си, цена нямате. Всъщност може и един Mercedes Aкласа - не е за мен, за жената е. :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

"Добър ден, уважаеми пътници! Екипажът на полет хх Ви благодари за това, че избрахте да пътувате с нас! И специални благодарности към госпожа ХХ, която пропътува толкова километри, за да чуе това: Ще се омъжиш ли за мен? От първи пилот ХХ" И пилота се появява с пръстен в ръка :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

На мен обаче ми навява асоциация с : 

Цитат на деня: И пилотите имаме семейства и довечера ще се прибера у дома 

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това състезание само за пилоти ли е или виртуално може всеки? :)

 

Предложение :

"Уважаеми пътници, ние, екипажът на полет.........ви пожелаваме приятен и вдъхновяващ полет!"

 

Следва приятна музика и поздрав (откъс е от детска книжка):

 

"Самолетът, птица горда

качва пътници на борда.

Мечо опитен пилот гледа смръщения свод:

-Ще летим над океана, затегнете си колана!"

 

:)

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте на всички!

Имам една молба към всеки един от Вас. Реших да участвам в едно състезание за най-интересно съобщение от пилота. Имате ли идеи някакви?

А целта на състезанието не е ли ти самият/самата да измислиш нещо оригинално, а не някой друг вместо теб да го измисли? :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Уважаеми пътници, ние сме компания, която сбъдва мечтите ви. Моля всички желаещи да управляват самолет да заповядат в пилотската кабина. :P :P

Редактирано от Тони
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

А целта на състезанието не е ли ти самият/самата да измислиш нещо оригинално, а не някой друг вместо теб да го измисли? :rolleyes:

Да, съгласен съм с теб. Но не съм написал ”напишете нещо наготово”. А и начало съм дал. Тук съм за идеи просто. :)

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Представям си да го чуе някой, който има фобия от летене... :D. После, разбира се, ще допълня , че това е шега и че пилотите са големи професионалисти.

Редактирано от disagr33
Връзка към мнение

Да, съгласен съм с теб. Но не съм написал ”напишете нещо наготово”. А и начало съм дал. Тук съм за идеи просто. :)

Всеки дал идея ще получи част от макета?

Връзка към мнение

Това по-долу съм го чел някъде, твърдеше се че е истински случай, не знам

Значи след войната много военни пилоти станали граждански. Та един такъв бил голям чешит, винаги отивал на работа цивилен и сядал при пътниците. После започвал на висок глас да се възмущава "Абе колко време ще чакаме тука, тоя пилот къде се губи, това е несериозно...", "Ако се позабавим още малко ще карам АЗ", и накрая казва "Е не, писна ми, тръгвам", отива в кабината и излита  :)

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.