Прескочи до съдържание

На какво ви се лети напоследък?


Oshko

Препоръчани мнения

Сигурно повечето биха казали A350 и B787, обаче те няма да ни избягат, щем не щем, ще летим доста на тях в най-скоро време.

На мен лично ми се лети на В748, а нещо няма добри изгледи, Луфтханза нещо не се претрепват да дават добри цени от София, особено на фона на British, Air France/KLM и Qatar...

A друго, на което ми се лети е Q300, имам билетите вече, остава да не сменят машината.

Вие?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Aми аз явно се вписвам към "повечето" - наистина нямам търпение да се кача на A350 :) Особено с разпределението на Qatar: 3-3-3, не се съмнявам, че по-нататък други АК ще се възползват от 3-4-3

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

А, нищо лошо за повечето, и аз бих се качил на А350, ако имаше такъв вариант, но за сега се очертава само Сингапур и Франкфурт и няма как, не съм такъв ентусиаст да си избирам дестинацията по самолета, но пък бих дал 50$ отгоре на билета, ако предпочитам даден модел, но съм дотам. 

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При Аростови е ясно: другарката ми лети на метла и прахосмукачка, пък другаря Аросто желае АН-2 и MD-80, докато се надява скоро да има и "Прасета в Космоса" :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен ми се лети най-много на Concorde, B747, C130, DC-10, MD80, и естествено G650. За жалост повечето от тези машини или вече не летят, или са военни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На AH-64D Longbow Apache !!!! .....Особено като започнат от сряда със сватбите....

Стефко, каня те на гости с Apache - то. Щото и аз ги слушам тия сватби и ... Най-обичам мирисът  на тишина, вечер ;)

 

Иначе искам да летя на всичко, но от край време мечтата ми е да летя на B747

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А аз искам да летя на един класически и широко използван в армиите по света изтребител F-16.

 

post-259-0-37403000-1431452316_thumb.jpg

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Лети ми се в бизнес и първа класа, напоследък ми става малко фикс идея :)

 

Иначе на ей това, когато най-накрая го прик;ючат и вкарат в употреба: http://www.lufthansa-technik.com/super-star

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Лети ми се в бизнес и първа класа, напоследък ми става малко фикс идея :)

По голям шанс имам за F-16,отколкото за бизнес или първа класа. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За жалост не съм могъл да летя на нещо,като  По-2...а иначе имам спомени от ,Ан-2,"Гаврон" или "Вилга" останало ми е незабравимо усещане при излитане за скърцане и лекота  в слабините и стомаха ,като изкачване с виенско колело :) Нищо против съвременните въздушни автобуси!

Връзка към мнение

За жалост не съм могъл да летя на нещо,като  По-2..!

Като хлапе в кръжока по авиомоделизъм първото летящо моделче на самолет, което сглобих, беше точно По-2. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Лети ми се в бизнес и първа класа, напоследък ми става малко фикс идея :)

 

Иначе на ей това, когато най-накрая го прик;ючат и вкарат в употреба: http://www.lufthansa-technik.com/super-star

Леле майко, класика, клаааасика! :) На мен също ми се лети на това чудо. Обаче май забравихме и другата истинска класика - SR-71 Blackbird... Обаче SR-а бих го подкарал.. Докато не се разпадне...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.