Прескочи до съдържание

Групово пътуване за турнир по футбол в Хановер


bardon27

Препоръчани мнения

Дойде моментът на истината!!!

Въпреки,че купата не бе синя/според Duke,пък е ;)  /,не забравяй коя купа е най-важна, и че трябва да я донесеш след няколко дена! 

 

Успех и само напред!!! :)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз мога много да кажа, особено като анализирам написаното и атрибутите от горното мнение на Фичо, но кротко ще замълча... :P

 

Иначе, моето приятелче-футболистчето не бива да се притеснява от нищо, защото винаги може да се обади на някой корифей от триото Борат - инж. Иванов - Стойчо "Определено" Стоев за компетентен съвет по темата как се губи спечелен мач... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мдааам, по вашата логика до ден-два ще изгубим лиценз!

 

Погледни го от добрата страна. Между две и четири загуби по-малко годишно. Гарантирано второ място или поне възможност за постигане на подобно класиране. Да, можеш да минеш през църква и да запалиш една свещичка за нас. А, догодина?

Връзка към коментар

Duke, темата беше за нашия си турнир! Нека не наливаме катран в кацата с меда.

Кога бих могъл да взема магеланското знаме, за да го щракна с купата, Основателю?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Duke, темата беше за нашия си турнир! Нека не наливаме катран в кацата с меда.

Кога бих могъл да взема магеланското знаме, за да го щракна с купата, Основателю?

 

Ами то трябваше на мястото да го заведеш, това като не е магеланска купа не знам дали е подходящо :) Но разбери се със cck. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами то трябваше на мястото да го заведеш, това като не е магеланска купа не знам дали е подходящо :) Но разбери се със cck. 

 

Айде сега, магеланска - немагеланска, нали все пак е купа, че при тази криза и само калъфки... :P

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.