Прескочи до съдържание

Трансфер от Бове до Париж


Vanko

Препоръчани мнения

преди 6 минути , jorocontrola каза:

Я ни отвори очите. Че мен поне ми дава опция за стандартният трансфер:

image.png.cba96e0cab7a4dd620519e09a606c3dc.png

от 09.02 натам 
image.png.381215d05868a8ee7a9f9cd3d6307e66.png

По-скоро проблемът е, че не виждам подходящи часове за полетите на Wizz и Ryan :rolleyes:
 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ние летим от Букурещ и кацаме в 21 ч. и затова ни е удобен автобуса в 23:15 ч. И без това полета за Манила е в 11 ч. на другия ден и ще имаме цяла вечер да се придвижим до Шарл де гол.

Връзка към мнение

2 часа на Бове е доста над представата ми за удобство.Wizz от друга страна много рядко кацат навреме, особено пък при късна ротация. 23.15 може наистина да ви пасне идеално ! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
На 2.02.2023 г. в 13:09, borislavpetkov84 каза:

Да попитам някой ползвал ли е този вариант за придвижване от Бове до Париж. От летище Бове се хваща BlaBla bus до автогара Paris Saint Denis Universite. Питам, защото цената на този автобус е 9€ и е директен и от там има Метро и може да се стигне до много места в Париж. По принцип ние ще се придвижваме до Шарл де Гол, но конкретно питам за тази част от маршрута дали някой го е откривал и ползвал.

Ползвахте ли този BlaBla bus,защото и аз може да го ползвам от друг град,но не знам дали е сигурен,как изглежда. Въобще има ли го.

Връзка към мнение
преди 17 часа, dimitrov6 каза:

Ползвахте ли този BlaBla bus,защото и аз може да го ползвам от друг град,но не знам дали е сигурен,как изглежда. Въобще има ли го.

Да ползвахме го от летище Буве до центъра. Много добра цена и много бързо се стига. Проблема е че сайта им е само на френски, но с преводача всичко е ОК.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 час, borislavpetkov84 каза:

Да ползвахме го от летище Буве до центъра. Много добра цена и много бързо се стига. Проблема е че сайта им е само на френски, но с преводача всичко е ОК.

И аз преди минути си купих от летище Ница до Марсилия за 6 евро. Flixbus все още няма обявени за този час,който ми трябва ,та затова.

Връзка към мнение
преди 41 минути , dimitrov6 каза:

И аз преди минути си купих от летище Ница до Марсилия за 6 евро. Flixbus все още няма обявени за този час,който ми трябва ,та затова.

Няма нужда да отпечатваш билета. Показваш билета от мейла, който са ти изпратили, но те така или иначе имат името ти в техния списък с пътници.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, borislavpetkov84 каза:

Няма нужда да отпечатваш билета. Показваш билета от мейла, който са ти изпратили, но те така или иначе имат името ти в техния списък с пътници.

Аз изтеглих и приложението.  Наистина  с този френски  е трудно,но с друг  телефон  и превод с камера  става.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, запланували сме 3 дни в Париж, в последствие решихме да включим последния ден и Дисниленд . Вечерта полета ни е в 21.00 от Буве. Какви са опциите за директно тръгване от Дисни без преминаване през Париж.? В гугъл мапс ми излезе автобус Ozeroute A-1-1, обаче някой дали го в ползвал?

Връзка към мнение
преди 31 минути , marble_beach каза:

Здравейте, запланували сме 3 дни в Париж, в последствие решихме да включим последния ден и Дисниленд . Вечерта полета ни е в 21.00 от Буве. Какви са опциите за директно тръгване от Дисни без преминаване през Париж.? В гугъл мапс ми излезе автобус Ozeroute A-1-1, обаче някой дали го в ползвал?

Има някакъв бус по 26 евро като таксуват и децата частично, иначе -  скъпи трансфери.

Бусът има странно разписание - трябва да се провери/потвърди дали важи за периода на пътуване. Не е ползван лично.

Връзка към мнение
преди 17 часа, marble_beach каза:

Здравейте, запланували сме 3 дни в Париж, в последствие решихме да включим последния ден и Дисниленд . Вечерта полета ни е в 21.00 от Буве. Какви са опциите за директно тръгване от Дисни без преминаване през Париж.? В гугъл мапс ми излезе автобус Ozeroute A-1-1, обаче някой дали го в ползвал?

Последният ден в Дисниленд и от там до Буве за мен не е добра идея.

Нито ще се насладите напълно на парка, нито ще пътувате спокойно към летището.

Понякога стават огромни задръствания и е добре да се тръгне по-рано.

Не съм ползвала цитирания автобус, ползвала съм частен трансфер, но в обратната посока - от Бове към Дисниленд.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
Пламен от Варна

https://www.aeroportparisbeauvais.com Това е линк към сайта на летището.

https://www.aeroportparisbeauvais.com/en/access-parking/paris-airport-shuttle - директно към раздела за автобусите до Париж.

Слагам ги тук, понеже в началото на тази тема има линкове, които не работят. Можете да си смените езика и на български, макар превода да не е перфектен.

Двупосочен билет за автобуса до Париж (Porte Maillot) е 29.25 лева на човек към датата на тази публикация (Март 2024).

Закупуването на билет пренасочва към друг сайт - https://book.distribusion.com  това да не ви притеснява много, още не са ми източили картата 🙂

Билетът е с валидност 1 година.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искам да попитам дали има директен шатъл бус от летището в Буве до летище Чарлз Де Гол? Или иначе казано как да стигна най-евтино и без твърде много размотаване?

Връзка към мнение
преди 15 минути , saved_ каза:

Искам да попитам дали има директен шатъл бус от летището в Буве до летище Чарлз Де Гол? Или иначе казано как да стигна най-евтино и без твърде много размотаване?

Това.

Връзка към мнение
преди 1 час, Пламен от Варна каза:

Двупосочен билет за автобуса до Париж (Porte Maillot) е 29.25 лева на човек към датата на тази публикация (Март 2024).

 

Това не е ли за еднопосочен?

Връзка към мнение
13 minutes ago, kakadu said:

Това не е ли за еднопосочен?

Така е , Online : adult (>12 years) one way 16,90€ / return 29,90€.

Вроятно е имал предвид евро , не лева.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Пламен от Варна
преди 41 минути , stanimir каза:

Така е , Online : adult (>12 years) one way 16,90€ / return 29,90€.

Вроятно е имал предвид евро , не лева.

Да, съжалявам, но не ми и позволява да редактирам поста, явно се заключват след определено време. Благодаря за корекцията.

Двупосочен е 58.50 в лева.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.