Прескочи до съдържание

Трансфер от Бове до Париж


Vanko

Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

Ще може ли за малко съдейстие относно запазване на билети за шатъл през сайта за aeroportparisbeauvais.com

Бих искала да запазя друпосочен билет за трансфер от Бове до Париж. Регистрирах се. Добавих исканите билети в кошничката и стигнах до  плащането и "order confirmation".

Кликам върху "Pay for my order" , а отстрани ми излиза поле с " My billing information" , която ми излиза,че трябва да се попълни. Попълвам я,но сякаш не ми го приема, защото ме връща отначало. Отново кликам върху "Pay for my order и пак ми показва полето с "My billing information" , мисля,че нещо не ми приема адреса като въведа. Аз го въвеждам на латиница.

Също ми направи впечатление,че на Country автоматично ми излиза France. Аз се опитвам да си го променя на Bulgaria.

Опитах да въведа информацията и на латиница и на кирилица...

Не знам от къде може да идва проблема.Ако имате идеи моля да споделите.

Спешно трябва да запазя билети днес, така че ще бъда много благодарна за бързо съдействие от ваша страна.

Благодаря!

Силвия

Capture1.PNG.f6335b602f99a1721017bc721eb23ca6.PNGCapture2.PNG.701c4ad1b9ffba3c7d7847ea9ba86b87.PNG

Връзка към мнение

В случая горе страната трябва да се смени от "Франция" на "България", за да приеме системата пощенския код и името на града за правилни. Ако не може, то тогава трябва да смените пощенския код и името на града с френски такива.

Връзка към мнение

Здравейте,

 

Благодаря за бързата реакция. Когато го променя на Bulgarian - отново не ми приема информацията. Изглежда по следния начин:

 

 

Capture5-1.png

 

Дали трябва да се опише по различен начин адреса?

 

Благодаря!

Силвия

Редактирано от Mary
Лични данни
Връзка към мнение
преди 16 минути , Пламен Джапаров каза:

Здравейте. Някъде има ли информация за разписание на шатълите от/до Бове, понеже не намирам такава? 

ШАТЪЛИ

 

Това е за утре

 

Screenshot_2019-12-25 Paris Beauvais Shuttle.png

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Някой има ли гугъл линк за точното място на спирката на шатъла Порт Майо да си я запиша?

 

При кацане лесно ли се намира къде е шатъла че гледам дават 20мин само?

Връзка към мнение

На Буве като излезеш леко в дясно покрай паркинга има табели.

Порт Майо, като отвориш гугъл някъде в кръгчето спира( Place de la Porte Maillot) и от там към метростанцията.

Връзка към мнение
преди 3 минути , 招き猫 каза:

А там където спре на същото място ли се хваща за връщане?

Да. 
Почти винаги има опашка от чакащи. Предвидете си достатъчно време. 

Връзка към мнение

А купения билет онлайн за връщане може да се ползва за кой да е от часовете или всеки си се качва на указания за полета му?

 

Колко часа преди полет препоръмвате да се хване шатъла в сегашната ситуация?

Връзка към мнение

Порт Майо и бул Пършинг са едно и също. Това понякога обърква. Между Порт Майо и най близката спирка на метрото разстоянието е малко, но тегавите ремонти накоколо усложняват и удължават ходенето, а и има възможност да се объркаш няколко пъти. Това трябва да се отчете. Ако пристигате там и ще се връщате оттам опитайте да запомните посоките още с пристигането щото фактически си отсреща, но трябва да се поусучеш няколко пъти.

Връзка към мнение
преди 2 часа, 招き猫 каза:

Някой има ли гугъл линк за точното място на спирката на шатъла Порт Майо да си я запиша?

Паркингът на совалкитe за/от летище Бове се намира западно от Двореца на конгресите (Palais des Congrès) 
Целият площад Порт Майо обаче е в ремонт и някои от входовете/изходите са затворени. 
Ето къде  спират автобусите и как да се отиде до метрото, изхода при бул. Перейр. image.png.e25f7ce6d9b38cd6e5ef855a875c31eb.png
 

 

 

преди 1 час, 招き猫 каза:

А там където спре на същото място ли се хваща за връщане?

Да, на ъсщото място, на паркинга 
 

Преди 1 час, 招き猫 каза:

А купения билет онлайн за връщане може да се ползва за кой да е от часовете или всеки си се качва на указания за полета му?

билетът няма час и важи една година от издаването му

 

Преди 1 час, 招き猫 каза:

Колко часа преди полет препоръмвате да се хване шатъла в сегашната ситуация?


3 часа е добре. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Във връзка с ремонта, който все още продължава около Конгесния център, спорез мен най-удобния вход за метрото в момента е този.

 

преди 51 минути , 招き猫 каза:

А купения билет онлайн за връщане може да се ползва за кой да е от часовете или всеки си се качва на указания за полета му?

Може да се ползва за който и да е автобус, за цяла година.

 

преди 52 минути , 招き猫 каза:

Колко часа преди полет препоръмвате да се хване шатъла в сегашната ситуация?

За конкретния ден и полет можете да погледнете разписанието и да прецените кога да отидете.

В делничен ден и в час-пик, бих предвидила повече време. Все пак автобусите са съобразени с часовете на излитане.

Сега Бове ми се видя доста по-малко натоварено и бързо се минава в летището, но трябва да си стигнал навреме до летището.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Пак се намират билети по €5 в посока за някои часове с регионалните влакове TER от гара Бове до Северната гара в Париж и обратно.
image.png.46f7853c0284c9c21c313ebb1fccb88b.png



-----------------------

 

 

image.png.3f66a81d93a9cd6797f8d94427df1add.png
 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Да губиш време да сменяш автобуси и влакове при положение че имаш директен шатъл до Париж за да спестиш 5-6 евро не ми се струва много добра идея.При стандарта в този прекрасен град това не са пари които могат да ти объркат  плановете и желанието за приключение

Връзка към мнение

Е ТО и в Париж има французойки много-идеята ми беше че всеки час в повече прекаран в града струва много повече от чакането и смяна на различни превозни средства за да спестиш ПАРИ които и за две кафета НЯМА да ти стигнат после

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Да попитам някой ползвал ли е този вариант за придвижване от Бове до Париж. От летище Бове се хваща BlaBla bus до автогара Paris Saint Denis Universite. Питам, защото цената на този автобус е 9€ и е директен и от там има Метро и може да се стигне до много места в Париж. По принцип ние ще се придвижваме до Шарл де Гол, но конкретно питам за тази част от маршрута дали някой го е откривал и ползвал.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.