Прескочи до съдържание

Трансфер от Бове до Париж


Vanko

Препоръчани мнения

Взех Нова година 27.12-01.01 за 260лв двупосочен без багаж. Добре ли ви се струва? Вече може да почнем да обсъждаме трансферите от Бове до Париж :Д . Как варират като цени, понеже имам една друга резервация с банков превод за Лондон, пак същите дати.

Връзка към мнение

Вече може да почнем да обсъждаме трансферите от Бове до Париж :Д . Как варират като цени, понеже имам една друга резервация с банков превод за Лондон, пак същите дати.

15,90 евро на посока, ако го купиш онлайн

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Василев

15,90 евро на посока, ако го купиш онлайн

Потвърждавам! А с влак е 15 евро на посока и се пътува пак приблизително толкова 1.00 - 1.15 минути. За трансфера от Бове до Париж идеше реч. Забравих да цитирам и предното мнение :)

Редактирано от Георги Василев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

17 евро е нормалната цена ако плащаш на място, също и за връщането (Париж-Бове не може да се купи онлайн)

Аз лично си купувам двупосочен, но сега пробвах дали мога да купя само в обратната посока и ми се струва, че може.

Въведох си датите на полетите и автоматично ми прибави билетите в кошницата, но после има възможност да изтриеш в едната посока.

Не съм финализирала сделката, защото не ми трябват билети само в едната посока. Стигнах до мястото за въвеждане на данни от картата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Супер големите кожодери, ама като гледам на колко километра е от Париж и като знам какъв е стандарта там , горе долу нормално. Затова си обичам Барселона , от летището директно Т-10 за под 10 евро и си стигам до центъра за 1 евро за 25-30 мин, културна работа :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Междодругото винаги съм си мислил, че ще е много добре да имаме една тема за всички летища на, които кацат Wizz . И там да е подредена и систематизирана полезна информация, цени, съвети и т.н.  за трансферите към дадените градове. Още повече, че сега градовете не са 3-4-5 както преди години, а си станаха стабилна бройка с новите 5 добавени наскоро. Може би ако се хванем всички няма да пропуснем нито едно и все някой е ходил на някое от тях. И ще добавяме информация за новите - например Август ще тествам Бари и ще мога да напиша. Аз лично досега съм бил на Айндховен, Барселона, Валенсия (пускам ви мини анкета - колко хора ходили дотам са ползвали рейса за 1.50 евро и колко метрото за 5 евро ?, аз бях с рейса ) , Лутън, Бергамо и Рим Фиумичино ( Париж Бове N2 - върнете ни Рим Чиампиноооо :)

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Здравейте,

И аз се интересувам от трансфера от / до , нашата резервация за Париж наближава 24.06-28.06 та всяко инфо ще ни е от полза

Благодаря предварително

Връзка към мнение

Начините за придвижване от Буве(и не само от него) съм описала подробно в Магеланския пътеводител за Париж.

Освен автобуса/шатъл, линк за който е даден и по-напред в тази тема, можете да ползвате и индивидуални трансфери.

Линкове съм дала в темата, но ако искате ще ги сложа и тук.

Понякога, когато групата пътуващи е по-голяма излиза по-икономично така.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Рим Фиумичино ( Париж Бове N2 - върнете ни Рим Чиампиноооо :)

 

Защо ти е Чиампино? От него за колко време/пари се пътува до Рим? 

Връзка към мнение

За 1 евро, 1 спирка до най-близката станция на метрото и оттам с метро до центъра за 20-тина мин, най-много. В пъти по готино отколкото влакове Леонардо експрес за 12-13 евро в посока и т.н. Ама свърши тая, 2007ма и 8ма ходехме така с Wizz. Сега си бачка ,например от Солун - Ryan си каца там , но нас ни бутнаха на тегавото :( И Wizz си го ползват още влез на - https://wizzair.com/bg-BG/TimeTable напиши CIA и виж откъде и докъде 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз знам, че ги ползват, ама бусовете от Фиумичино са 3,5-4 евро. ОК - 30-40мин са, ама си има wifi и то не се усеща, такива за 12-13 никога не съм хващал

Редактирано от stormbringer
Връзка към мнение

68 евро за двама Летище Буве-паркинг на булевард Pershing Париж-Летище Буве, ако се закупят на място  :) 

Между другото, Бове или Буве е градът?

Дали има вариант да няма места?

 

На отиване каца в 13:45, което значи, че се хваща автобусът в 14:05.

Ако няма много трафик в 15:20 трябва да пристигне :yahoo:

 

На връщане полетът е в 14:15 и трябва да сме в 11:00 на мястото.

На няколко места видях, че пише 3 часа преди полета, но дефакто трябва да е 3:15 часа предварително, защото автобусът тръгва в даденото време (11:15) и ако някой отиде тогава ще види тръгващ автобус :blink:

 

plan_paris.gif

Връзка към мнение

Най-отвратителната част от трансфера (ако си скуфари) е, че станцията Porte Malliot е без ескалатори и в един момент попадаш сред тълпа туристи носещи куфарите си нагоре-надолу по стълбите

Връзка към мнение

Аз купих билети Бове-Париж-Бове от тук: http://tickets.aeroportbeauvais.com/Information.aspx. Разпечатваш ги и при качване в автобуса ги показваш на шофьора, който ги маркира и ти ги връща. Не съм имала никакви проблеми.

Връзка към мнение

Stormbringer когато бях за последно 2009 ако не се лъжа, нямаше бусове с тази цена в Рим, а Leonardo Express е легендарния влак от летището до града и тогава струваше толкова, дано сега са го намалили.

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Как се стига до жп гарата на Бове от летището? И въобще има ли някави други трансфери от самото летище /за където и да е/, освен за Париж?

Има автобус до Бове. Разписание: Ligne 12 & Navette aГ©roport - 2015.pdf

Повече информация ТУК.

 

Такситата от летището до града са с фиксирана цена - 13/16 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Гледайте и трансфери през blablacar. Алп сте с ръчен багаж няма я. Намират де и за по 6-7 евро. Иначе с тея 17ки са катп Айндховен.

Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Здравейте,

 

Мисля да закупя 2 билета за трансфер от Бове до Париж и обратно онлайн. Цената е 58 евро за двата.

Въпросът ми е, какво се случва, ако полетът закъснее или не успееш да си хванеш този трансфер, който е до 20 мин след полета? Можеш ли да хванеш следващ shuttle и като цяло каква е валидността на билета - за конкретен автобус или за който автобус хванеш през целия ден?

 

Благодаря предварително!

Връзка към мнение

Здравейте,

 

Мисля да закупя 2 билета за трансфер от Бове до Париж и обратно онлайн. Цената е 58 евро за двата.

 

Въпросът ми е, какво се случва, ако полетът закъснее или не успееш да си хванеш този трансфер, който е до 20 мин след полета? Можеш ли да хванеш следващ shuttle и като цяло каква е валидността на билета - за конкретен автобус или за който автобус хванеш през целия ден?

 

Благодаря предварително!

Билета важи за определен период от време, който със сигурност е повече от ден.

Връзка към мнение

Как така повече от ден? Да разбирам, че примерно полета ми пристига на 05.10 в Бове, мога да пренощувам там и да го хвана дори и на 06.10?

Връзка към мнение

Как така повече от ден? Да разбирам, че примерно полета ми пристига на 05.10 в Бове, мога да пренощувам там и да го хвана дори и на 06.10?

Последно съм купувала билет за шатъла преди два месеца, но не вярвам да има промяна - билета е с валидност няколко месеца.

Билетите и за двете посоки изглеждат еднакво.

Когато се качвате в автобуса давате по едни от билетите за всеки, а за връщането отново така.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.