Прескочи до съдържание

Екип на magelanci.com


Препоръчани мнения

Приветстваме @Alexander като отговорник на новата секция Испания. Може да не е от най-старите потребители, но общо взето мисля, че с форума взаимно си паснаха като ръкавица. Повечето са забелязали, че има доста познания за цяла Испания, а като допълнителен бонус дори живее там в момента и може да разчитате, че информацията, която предоставя винаги ще е актуална. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Супер! Има нужда от секция за Испания! Александър, успех и очаквам най-добрия пътеводител, точно защото си местен!

Не искам да пропусна никой от модераторите и за това ще кажа само: Благодаря,че работите за магелнското благо! Дерзайте! Аз ще почерпя по бира, като се видим :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

 

 

Mary - Модератор. Основната отговорност на Mary в момента са подофурмите на Франция и Турция. Съвсем скоро под нейно крило ще минат всички "Дестинации". Т.е. тя ще се грижи да съветва модераторите на съответните подфоруми относно организацията, писането и подръжката на "магелански пътеводители" и т.н.

 

Това съм го писал през май, а чак до сега стигнахме до там, Mary да поеме всички подфоруми с дестинации. Макар вече да се грижи за Франция, Турция, а скоро и за форум за ОАЕ, за в бъдеще ще съветва всички водачи на подфоруми, които леко се притесняват от оформяне на пътеводители и т.н. :)

  • Харесвам 18
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Бях забравил да отбележа и присъствието на Lyubina и samuraika към помощниците, съответно за Белгия и Япония. Извинения.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Добре дошла официално и на Роца в екипа, като отговорник в раздел Франция. С нетърпение очакваме да научим за всички дребни и не чак толкова дребни тайни на Франция, защото за Франция едно е ясно - без да се посети може, ама само с едно ходене не може :) 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Благодаря! И за посрещането, и за гласуваното доверие :)

 

Lyubina, темата за френската кухня я мислехме с Mary още миналата пролет, но през годината не успях да отделя достатъчно време. Тази година имам повече време... и файлът ми е вече 3 страници :) Скоро и темата ще види свят :lol:

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Благодаря! И за посрещането, и за гласуваното доверие :)

 

Lyubina, темата за френската кухня я мислехме с Mary още миналата пролет, но през годината не успях да отделя достатъчно време. Тази година имам повече време... и файлът ми е вече 3 страници :) Скоро и темата ще види свят :lol:

Нареждам се на опашка... Не познавам по-изтънчена и уникална кулинария от френската. Намира се опит... Здравей! :)

Връзка към мнение

Роца не върви да ти казвам добре дошла. Отдавна си тук. Но страшно се радвам, че потребители оттатък, които съм чела с огромно удоволствие имат и ще имат съществена роля за оформяне на това приятно място тук.

 

 

Георги времето ми прекарано в този форум вече значително превъзхожда времето, което прекарвам на други места. Това е огромна атестация.

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Да приветставме още две дами е нашият скромен екип. Ама напомняйте като се успя, де :)

 

Rainy - отговаря за раздел Великобритания. Излишно е да говорим за енергията и ентусиазма и, надявам се лека полека като има поле за изява, Великобритания да се превърне в една от най-популярните секции, не само със задължителния Лондон, но и с други скрити бисери. 

 

DenitsaS - Невероятно е, колко хора ставаме хипнотизирани само като се спомене думата Исландия. Искрено се радвам, че се намери човек не само с подходящия ентусиазъм, но и със солидни познания в много детайли (включително езика!), които да направят пътешествието до Исландия истински пълноценно.

 

Добре дошли и на двете :)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Да приветставме още две дами е нашият скромен екип. 

 

На мен ми беше много приятно да се включа, даже вече имам идеи за нови пътеводители :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Благодаря за усилията на всички, които правят възможно съществуването на това място. Рядко пиша, но за сметка на това проверявам събитията тук по няколко пъти на ден и не пропускам нищичко  B) Форума се превърна за мен в наркотик   :imsohappy:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

От днес Mary се присъединява към cck, neuromancer и Пожето като Супер Модератор на всички форуми. 

 

Не мисля, че Mary има нужда от представяне, да се надяваме че с новите задължения ще помогне да направи мястото тук още по-комфортно за всички :)

  • Харесвам 37
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.