Прескочи до съдържание

Venere.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

VENOCT15:EJ9WN6     -15%  Use by 11:59 PM MT on 25/10/2015 for travel by 30/06/2016

Този код и този сайт за кешбек http://www.quidco.com/home/ , който в момента дава 13,5% и позволява да се комбинират двете се получава прилична отстъпка от 28,5%. Не знам до кога ще важи обаче, но засега работи.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Този код и този сайт за кешбек http://www.quidco.com/home/ , който в момента дава 13,5% и позволява да се комбинират двете се получава прилична отстъпка от 28,5%. Не знам до кога ще важи обаче, но засега работи.

 

Този код го дава, че е изплозван прекалено много пъти и не го приема вече :( Някокй ако има нещо по-валидно бих бил благодарен.

Връзка към мнение

Този код го дава, че е изплозван прекалено много пъти и не го приема вече :( Някокй ако има нещо по-валидно бих бил благодарен.

Имам е този код VENOCT15:GS7US5, но и него го отхвърля като използван много пъти- не знам утре как ще е положението, все пак важат до 25/10.

Аз успях с две резервации, на които ми даде отстъпката с тези кодове, а след това ми потвърди и кешбека.

Ако не, ще изчакаме новите кодове.

На hotels.com пак по някой път дава да се комбинират отстъпката с кешбек, но този посочения код EML10AU15, последния път, когато го използвах ми отказа кешбек-а, а преди по същата система мина за други резервации.

Явно всеки ден е различно ......

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам е този код VENOCT15:GS7US5, но и него го отхвърля като използван много пъти- не знам утре как ще е положението, все пак важат до 25/10.

Аз успях с две резервации, на които ми даде отстъпката с тези кодове, а след това ми потвърди и кешбека.

Ако не, ще изчакаме новите кодове.

На hotels.com пак по някой път дава да се комбинират отстъпката с кешбек, но този посочения код EML10AU15, последния път, когато го използвах ми отказа кешбек-а, а преди по същата система мина за други резервации.

Явно всеки ден е различно ......

 

Този ми даде 12%: PREF12Q42015

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

venere.com 15% MOBVA4  Срок действия 30.11.2015   При бронировании через мобильное приложени

 

Без досадните ограничения. Работи и за настаняване под 15 евро, че и по-малко. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

venere.com 15% MOBVA4  Срок действия 30.11.2015   При бронировании через мобильное приложени

 

Без досадните ограничения. Работи и за настаняване под 15 евро, че и по-малко. :)

Има си тема !

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Аз пробвах, приема ми кода, на някои не, но винаги си е било така, за някои хотели не важи намаление. Има и 15% ако ползваш мобилното приложение http://emea.venere.com/page/mobile-app/

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.