Прескочи до съдържание

Lastminute.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Има някаква 50% off-you-go Промоция от lastminute.com - http://www.lastminute.com/hotels/promos/50_percent_sale.html?intcmp=mainhpb_flash_1_hotels_50off27feb_merch 

Даже може да избереш Top secret hotel (не показва кой е хотела по време на букването) с има 35% намаление. Кой е хотела може да се разбере по ревютата от TripAdvisor (сортирайте по Guest Reviews и излизат един до друг като скрит и явен).

Като въведете промо код TRIALTOPSECRET дава още 10% отстъпка. Примерно се получава Софител Хийтроу за 87 паунда. За мое съжаление както съм с две деца няма свободни стаи като топ сикрет, а апартаментите са за сериозни суми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Lastminute.com имат 3 дневно намаление на хотели. Хубавите са изчерпани, а това, което има важи само за определени дати.

Този хотел в Истанбул е 30 лири на нощ през юни: http://www.lastminute.com/hotels/5-star-treatment-in-the-fatih-district-istanbul-tr.1001605367-1-5-GH:1$v1v$

Имаше добра оферта за Прага.

Връзка към мнение

Lastminute.com имат 3 дневно намаление на хотели. Хубавите са изчерпани, а това, което има важи само за определени дати.

Този хотел в Истанбул е 30 лири на нощ през юни: http://www.lastminute.com/hotels/5-star-treatment-in-the-fatih-district-istanbul-tr.1001605367-1-5-GH:1$v1v$

Имаше добра оферта за Прага.

Ми, той, тоз хотел е от скритите и може да маааалко преди или след Истанбул, виж му ареята - това розовото. :) И колкото и да е намалението, 30 лири , това 10 евро за файф старс хотел е мега съмнително. Според мен, де. Може и да не съм права.

Преди две седмици спахме в 4зв.във Фатик на Аксарай, залових го с 53% намаление за 70 евро двойна стая.

 

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Това е много известен сайт и промоцията е най-вероятно заради Великден. Има риск, тъй като не се знае предварително името, но все пак 5 звезден хотел за 30 лири е добра цена. 

В един английски форум коментираха, че скритите хотели в Лондон са Park Plaza, чиято нормална цена е над 120 лири на нощ.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 4 години по-късно ...
Дани Магелани

Не зная дали заслужава внимание, но можете да разгледате офертата:

St Valentine's Day special - Get 10% off all products on travelgiftcard.lastminute.com.

Feeling like a romantic getaway? Surprise your special someone with a trip!

To claim your saving, just use the discount code LOVE2020.


 

LOVE2020 code terms and conditions.

You are entitled to a 10% discount, valid on any of our gift card products, when you use the code LOVE2020.

 

How to use the discount code:
  1. Go to the travelgiftcard.lastminute.com site.
  2. Select the product of your choice and add it to the cart.
  3. Enter the code in the dedicated section and click on "Apply". The discount will then be added automatically.
  4. Enter your details and confirm the purchase.

You will find your purchased gift card product within the account area on the site, in the "My vouchers". From here, you can gift it to your chosen recipient, or activate it yourself, for use by the indicated expiration date.

Important info:
  • This discount code is valid for more than one purchase and you are able to add more than one gift card product to the cart during your transaction.
  • The offer is valid from 29th January 2020 to 23.59 15th February 2020.
  • This discount code cannot be used with other discounts or promotions.
  • Multiple gift card products cannot be used for the same booking. Also please note that some gift card products are only valid for one booking.
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Код за £20 дискаунт при хотелска резервация за минимум £200. За съжаление не е толкова изгоден, колкото споделения миналата седмица код от @koliob и @Branko, който вече не работи, но все пак може и да свърши работа на някой. Важи до 8-ми февруари и може да бъде използван веднъж.

 

1533285304417278

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Мирослав Василев

15 евро намаление за хотелска резервация при минимална стойност 75 евро. Ако не се лъжа, още около месец.

1523027781891520

 

Интересното е, че забелязах след като съм закупил няколко различни билета през Lastminute, с различни имейли, при издаването на билета, отдолу кодът за намаление на хотели е един и същ 🙄.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 11 минути , Мирослав Василев каза:

15 евро намаление за хотелска резервация при минимална стойност 75 евро. Ако не се лъжа, още около месец.

1523027781891520

 

Интересното е, че забелязах след като съм закупил няколко различни билета през Lastminute, с различни имейли, при издаването на билета, отдолу кодът за намаление на хотели е един и същ 🙄.

@Дани Магелани

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето един код за минимална отстъпка. Не знам дали е само за топ сикрет хотелите, и дали може да се ползва многократно. Получих го след хотелска резервация с кодовете дадени от @koliob и @Branko .

 

 

Screenshot.png.8a6a3388faa16ddd4bcf668879b23003.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Извинявам се за въпроса, но ако разделя 2 нощувки на 2 отделни резервации (за да получа по-добра цена за нощувките), трябва ли да са на различни имена или няма значение? 

Връзка към мнение
преди 5 минути , darinamarinova каза:

Извинявам се за въпроса, но ако разделя 2 нощувки на 2 отделни резервации (за да получа по-добра цена за нощувките), трябва ли да са на различни имена или няма значение? 

Не би трябвало да има проблем, но аз винаги правя с различни имена за повече сигурност и по-малко въпроси.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Относно разделяне на резервации при покупка на хотел през lastminute.com/  и въпрос на  darinamarinova/ . При ползване на кода за хотел Нampton by Hilton Berlin направих 3 отделни от по една нощувка резервации - на едно име и трите и от един акаунт. След което пишах в официалната страница на Хилтън с искане за обединяване -  като настаняването беше за друг човек, чието име съм посочила при покупката. Отговориха, че ще препратят искането ми директно към хотела и те ще се свържат с мен. Не се свързаха и помолих  човекът да се обади директно в хотела. От там силно учудени , че има тридневен престой от по една нощ, му съобщиха че всичко е ОК с резервацията и ще го настанят само в една стая без да се мести. Защото втората нощ е букната в стая с изглед улица, а първа и трета в стая изглед -градина .......... ама това имаше на "сергията" - това купих😆. И тъй като става реч за сина ми , а днес му е първия ден от престоя в Берлин -ще пиша по-късно дали всичко е наред с разделени нощувки в рамките на 3дневен престой . 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Поста ми не е бележка и не е адресиран към никого и е само информация на четящите и акцент.

 

В други форуми много често се препоръчва "хаковете на системата" да не се правят официално достояние, защото системата се обучава и ги елиминира. Под официално се разбира контакт с продавача или посредника, а не интернет пространството.  🙂

 

Кода, който дава lastminute.com може лесно да бъде ограничен от тях като впишат в условията, че важи само за една резервация на едно и също място или не в близки дати. Информацията към тях ще дойде от хотела ако казуса следва да бъде изяснен, т.е. комуникиран e с тях.

 

Преди време ММТ работеше перфектно с грешките си в кодовете за един и два дни резервация и може би щеше да работи още дълго ако не беше насочено внимания към тях и то пряко към сайта и непряко - с множество направени и отменени резервации като следствие от презастраховане и ползване малко ... неразумно опцията за безплатна отмяна ...  😞

 

Още веднъж - нищо лично или конкретно към някого!

Поста ми има идея да обърне внимание върху настоящите ползи и потенциално пропуснатите такива.  🙂

 

П.П. Не съм бил ясен и затова допълвам. Поста ми не визира кодовете за 10 процента, а тези които свалят 20 паунда при резервация от 50.  

         Същите приложени трикратно дават 60 паунда нето при резервация за 150, което е сериозен процент и ме върна в доброто време на ММТ.

         Относно споделянето - 100 % съм за всичко, което някой знае да бъде споделяно, защото носи полза на повече от един!  🙂 

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Това с несподелянето с източника никога не е работело. Има някакъв смисъл при ударни самолетни билети, но не и за неща като кодове, които работят в продължение на дни и седмици. А и в конкретния случай говорим за 10% отстъпка в най-добрия случай, ако уцелиш резервация за точно 100 паунда. Масовата употреба най-вероятно е калкулирана и почти сигурно сайтът пак ще е на печалба накрая. 

 

Ако такова нещо работи дълго време, то е или защото сайтът го мързи да запуши дупката или защото масовата употреба всъщност не им пречи. Със сигурност не е, защото хиляди хора пазят някакъв неписан закон, а сред тях винаги има някой който не го знае. 

Връзка към мнение

Код за отстъпка в LASTMINUTE.DE - 152301407934822 . Кодът сваля 15Е, при минимум сума за хотелска резервация 75Е. Днес и в момента работи- пробвано, не зная до кога ще е валиден.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

40 евро ваучер при резервация за минимум 599 евро (но само за о. Майорка!) 

 

Packe Badesachen, Sonnenbrille und gute Laune ein, denn es ist so weit: Die Lieblingsinsel der Deutschen hat bereits Ihre Tore geöffnet. Buche jetzt Deinen ersehnten Mallorcaurlaub und spare mit unserem 40 € Gutschein*.

Bedingungen:
*Zu den Gutscheinbedinungen

Flugpreise pro Person Hin-/Rückflug, Gebühren inbegriffen, Verwaltungskosten nicht enthalten. Die Preise wurden zum heutigen Datum aktualisiert und können Änderungen unterworfen sein.

 

clipboard02 (1).jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз бих Ви посъветвала много да си помислите дали да използвате този сайт за резервации, особено в тази обстановка.

Изключително трудно си получих сумите от резервациите с безплатна отмяна.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, mamaivy каза:

Аз бих Ви посъветвала много да си помислите дали да използвате този сайт за резервации, особено в тази обстановка.

Изключително трудно си получих сумите от резервациите с безплатна отмяна.

Потвърждавам. Аз още не съм получила парите си за всички резервации, които отмених през март. Комуникацията със съпорта е почти невъзможна. На оспорването от КК отговарят, че чакат да получат парите от хотела. А парите не са в хотела, а при тях.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Цитирам @Георги Матеев за супер офертата с промокодовете на lastminute.de/ bravofly.de - вече лично ги пробвах, всичко си върви идеално. 

 

Между другото, ако на някого му върши работа:

€25 отстъпка за хотел на bravofly / lastminute сайтовете с код: 1606126510061065
Валиден до 15 август за резервации на минимална стойност €100.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Преди 1 час, dorida каза:

А колко пъти може да мине кода?

 Мисля, че колкото желаете. Аз го направих за 3 нощувки разделени поотделно и така за всяка се получава намалението. 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Имал ли  е някой проблем с bravofly/lastminute/rumbo да бъде тарифиран изцяло за дадена хотелска резервация, а хотелът да не е получил нищо като информация за резервацията и да не знае за какво става въпрос?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.