Прескочи до съдържание

Куба - самолетни билети


Препоръчани мнения

Почти изключено да излезе нещо подобно или поне досега никога не е имало.

Поотделно да , но в комбинация ...

Да де да поотделно, пък ни ще ги комбинираме ;)

Връзка към мнение

На мен ми излязоха с джетаирфлай за 750еу (Брюксел-Варадеро) отиване и връщане 22.02-07.03 + 88еу с Уиз (през скайскенер-а) София-Брюксел.... ако имате възможност да смените почивката :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен ми излязоха с джетаирфлай за 750еу (Брюксел-Варадеро) отиване и връщане 22.02-07.03 + 88еу с Уиз (през скайскенер-а) София-Брюксел.... ако имате възможност да смените почивката :)

Ами те май по толкова си излизат. Не са хич промоционални освен ако нямаш впредвид, че цената от 750 евро е за двамата ;) това вече ще е трепач

Редактирано от Лидия
Връзка към мнение

Когато са излезли са били по 250€ в посока, т.е. 500+30 такса 530 от Брюксел. Само за Куба, или само за Мексико не е оферта, но за комбинация от двете държави, т.е. кацане в Куба и излитане от Мексико не е толкова лошо. Имайте впредвид, че в тази цена влиза и визата за Куба, както и таксата за напускане на Мексико. Е, миналата година бяха 100€ по-малко, но явно са вдигнали цените.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Следя ви , ако е само Куба давам максимум 500 ...от София.

В комбинация с Мексико до 650-700 :)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А някой някога постигал ли е от София до тоя край на света /Куба, Мексико, Доминкана/ и обратно за 500 евро? Не през Щатите. Моят личен рекорд е 559 евро с промоцията на Еър Франс  и с Джетеърфлай също /коигирам се/ за  530 евро и не мисля, че е възможно за по-малко да се предвижиш от София и обратно.

Редактирано от Iva_a
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На един билет - промо цена около 500 евро е добра.

На повече от един - пращал съм ти не една оферта, която може да се доработи от/до София, и да е под 500 :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На един билет - промо цена около 500 евро е добра.

На повече от един - пращал съм ти не една оферта, която може да се доработи от/до София, и да е под 500 :)

Ти си бам башка, знаем те  :-)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

еми оферта, не оферта ....ще почакаме още малко, пък да видим ....ще ни гонят ли или не от форума  :P Въртя си някаква теория в главата, че нарочно не пускат ниски цени, защото уж има в момента по-голям наплив на туристи ама дали е вярно... 

Редактирано от protestgirl
Връзка към мнение

Сега, и аз десет години плащах по 1100 евро от/до Южна Америка, преди да науча от форума, че има и по 200...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

e...разбира се, че когато има оферта ще я вземем и се търси най-ниската цена, но проблема е че сме с фикс дати и ако не излезе нещо, ще трябва да купим. Спряли сме се на тази дестинация и се надяваме да я осъществим :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако сте с конкретни дати, без шанс за гъвкавост, в момента София - Хавана е 635 евро през budgetair.it .

В противен случай - абонирайте се за данните в таблицата и дебнете денонощно :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Когато са излезли са били по 250€ в посока, т.е. 500+30 такса 530 от Брюксел. Само за Куба, или само за Мексико не е оферта, но за комбинация от двете държави, т.е. кацане в Куба и излитане от Мексико не е толкова лошо. Имайте впредвид, че в тази цена влиза и визата за Куба, както и таксата за напускане на Мексико. Е, миналата година бяха 100€ по-малко, но явно са вдигнали цените.

Да разбирам ли правилно,че в цената на самолетният билет е включена визата за Куба и departure tax за Мексико?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Промоцийка, ако може да се нарече такава за Канкун, Мексико http://www.flynous.com/flights-from-germany-to-cancun-e385-main-season-2016/

 

Разиграх връщане от Куба, но цените скачат до към 740 евро. А иначе билети между Канкун - Хавана горе долу за тоя период за скъпи около 320 долара :(

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Двуцветко

София - Болоня (Уиз)- Мадрид - Хавана (Иберия) ретърн 580 евро.

По нова година: 13.12 - 28.12

 

http://voli.lastminute.com/vg1/search/results.action?idRequest=12495810505

 

Има и други дати както и варианти през Милано, Рим, Венеция, Торино.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.