Прескочи до съдържание

Куба - самолетни билети


Препоръчани мнения

JetAir Fly /www.jetairfly.com - чартърна авиокомпания на Туй Белгия, който продават и само билети/ пуснаха преди няколко дни разписанието за новия сезон /след Ноември 2015/.

През миналата година бяха на едни от най-ниските цени.

Летят Брюксел - Варадеро. 

В цената на билета влиза визата и изходната такса.

 

По-ниски цени, без да претендирам за изчерпателност, съм срещал само на last minute оферти през други чартърни компании като Томпсън и т.н., но не мисля, че някой може да си направи план за след 1 седмица да ходи в Куба.

Връзка към мнение

JetAir Fly /www.jetairfly.com - чартърна авиокомпания на Туй Белгия, който продават и само билети/ пуснаха преди няколко дни разписанието за новия сезон /след Ноември 2015/.

През миналата година бяха на едни от най-ниските цени.

 

Jetairfly обявяват ли някъде като им излезе разписанието за нов сезон? Ако си обърнал внимание, тази година какви им бяха стартовите цени?

Връзка към мнение

Аз ги дебнах и накрая се отказах да купувам. Миналата година стартови цени 200 евро, тази година 250 евро.  Отделно Кубана миналата година цена на полета Хавана - Мексико сити 200 $, тази година 240 $

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Разцъках сега по сайта и видях, че се намират по 250 евро, та ми стана интересно дали това е била стартовата цена. И аз щях да ги дебна, но Филипините ми промениха плановете, за което естествено не съжалявам  :) !

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз също съм планирал за зимата Куба,Бразилия или Шри ланка.За където излязат добри цени,пък може и да дублирам,а защо не и трите.

Само че в сайта на Jetairfly Брюксел-Варадеро за началото на 2016 виждам цени над 250евро в едната посока.

Връзка към мнение

Явно всичко поскъпва, ами така е, колкото по-голям интерес, толкова по-скъпо. Ако искате да отидете до Куба, съвета ми е, да не го отлагате много, по-евтино няма да става, можеби даже още по-скъпо.

Връзка към мнение

Имаше и промоции, които доста се задържаха, на венецуелската Конвиаса за около 350 евро отиване и връщане Мадрид - Хавана през Каракас. Отиването имаше 16 часа престой в Каракас, което отказа доста хора, включително и мен да се възползват от офертата. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

При това положение офертите на domenicanatours от Мадрид за 700евро със седем нощувки със закуска,като четири от дните във Варадеро,са си читави.

Връзка към мнение

Да миналата година почваха от 200 евро. Аз си мисля за Куба , Мексико , Перу + Колумбия може би , или пак Бразилия  , но току виж съм заминал за Япония.


Тоя път няма да планирам толкова от рано , че все плащам високи цени.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

При това положение офертите на domenicanatours от Мадрид за 700евро със седем нощувки със закуска,като четири от дните във Варадеро,са си читави.

Ми офертите са страхотни! Сега ги разгледах набръжко, ама ще ги отсея, цената е супер - с полет и хотел. :) Мнооого ти благодаря! :) :) :)

Да миналата година почваха от 200 евро. Аз си мисля за Куба , Мексико , Перу + Колумбия може би , или пак Бразилия  , но току виж съм заминал за Япония.

Тоя път няма да планирам толкова от рано , че все плащам високи цени.

Абеееее, мене отдавна ме съмнява, че нЕкоя нИпонка с малки краченца ти е грабнала акъла! ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

И аз чакам да излезнат добри цени за Куба за догодина януари/февруари.

Да миналата година почваха от 200 евро. Аз си мисля за Куба , Мексико , Перу + Колумбия може би

Стенк, тези места в едно пътуване ли смяташ да ги комбинираш?

Връзка към мнение

Ми офертите са страхотни! Сега ги разгледах набръжко, ама ще ги отсея, цената е супер - с полет и хотел. :) Мнооого ти благодаря! :) :) :)

Благодарностите не към мен.Някой друг беше качил линк в друга тема :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз чакам да излезнат добри цени за Куба за догодина януари/февруари.

Стенк, тези места в едно пътуване ли смяташ да ги комбинираш?

 

 

О в никакъв случай . Най-малкото не разполагам с толкова време.

Направо са си поне три пътувания :

 

Куба+Мексико , но може и само Мексико.

Перу+Колумбия.

Бразилия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Germanwings започват да летят от Кьолн до Куба в края на годината. Цените не изглеждат много добре на този етап, но ги дръжте под око, Уиз започват да летят до Кьолн от София, така че връзката може да е лесна. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А как става точно резервацията от dominicanatours?

Има ли ползвали офертите?

Тази година букнах билети за Мадрид с такава идея, но в крайна сметка летяхме до Канарските острови с ryan.

Редактирано от infinity
Връзка към мнение

Не харесахте цената по 250 €, обаче в тази цена влиза туристическата карта за Куба, която е 15$ от посолството, ако се явите лично и 40$, ако изпратите паспортите с куриер, както и таксата за напускане на Куба, която е 25 $. В нормалните АК, това го няма, все пак си мисля, че не е толкова зле. Е, моите по 200 € бяха по-добре, но това едва ли вече ще го има, а и да не забравяме, че могат да се купят и еднопосочни. Ако се направи моята комбинация и летите до Куба, а от там до Мексико или до някъде другаде в района, ще ви трябват 2 туристически карти за Куба и 2 такси за напускане и става...А за Мексико от 3 години търсих и така и не намерих евтин вариант, който да избегне летище на САЩ, който има виза, разбира се е по-добре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е нещо лесно за постигане, затова няма да пускам тема. Има намаление за Хавана с мили (Авиос) за юни. Излиза 34 687 авиос + 150 евро отиване и връщане от Мадрид, има тук-там места за тази цена. Лети се с Иберия.

По принцип ако имате мили в Oneworld може да стигнете с Иберия или Еър Берлин.

Връзка към мнение

А някой намирал ли е оферти под 300 евро за човек Мексико-Хавана или обратното....иска ми се да го съчетая, но е безумно да струва толкова и то с вътрешните линии...или аз не съм наясно?( прочетох,че мин.год са били по 200)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.