Прескочи до съдържание

Куба - самолетни билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

А някой намирал ли е оферти под 300 евро за човек Мексико-Хавана или обратното....иска ми се да го съчетая, но е безумно да струва толкова и то с вътрешните линии...или аз не съм наясно?( прочетох,че мин.год са били по 200)

 

Поразрови малко http://www.cubana.cu/ - току-що потърсих Хавана-Мексико сити на произволна дата и излезна цена $235 (€211).

 

Кубана летят също и до Канкун.

Връзка към мнение

Благодря ви  и на двамата :) да, видях, че са в долари, но реших да ги приравня след като курса е почти 1:1 :) разгледах куабана снощи, но ние сме с фикс дати и ще оставим мексико за друг път явно :) ако изровя нещо ще споделя :) 

Връзка към мнение

Благодря ви  и на двамата :) да, видях, че са в долари, но реших да ги приравня след като курса е почти 1:1 :) разгледах куабана снощи, но ние сме с фикс дати и ще оставим мексико за друг път явно :) ако изровя нещо ще споделя :)

Ти искаш да летиш от Куба до Мексико и обратно ли? Защото, ако е така ти трябват 2 туристически карти и 2 такси за напускане по 25 CUC. Става безумно излишно скъпо. Трябваше да вземеш билетите като мен, или като Георги Матеев, пристигане до Куба и връщане от Мексико или обратно, и да ги въртиш еднопосочно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, искаше ми се така да го направя, но и аз стигнах до извода, че е тотално излишно и попаднах на много симпатични плажове и стаички, така че ще сме напълно доволни :) Благодаря за помощта :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, искаше ми се така да го направя, но и аз стигнах до извода, че е тотално излишно и попаднах на много симпатични плажове и стаички, така че ще сме напълно доволни :) Благодаря за помощта :)

Вие кога ще пътувате натам и с коя компания, че аз си търся изгодни билети за догодина януари/февруари, но засега на нищо интересно не съм попадала ;)

Връзка към мнение

Вие кога ще пътувате натам и с коя компания, че аз си търся изгодни билети за догодина януари/февруари, но засега на нищо интересно не съм попадала ;)

Ти не живееше ли в Лондон? От там с Томас Кук излизат добри цени.

Връзка към мнение

Ти не живееше ли в Лондон? От там с Томас Кук излизат добри цени.

Да, там сме. Гледах, но смятам,че те имат добри оферти само last minute, защото сега ми излизат супер скъпи цени в порядъка 450 паунда на човек/двупосочен :(

Връзка към мнение

Да, там сме. Гледах, но смятам,че те имат добри оферти само last minute, защото сега ми излизат супер скъпи цени в порядъка 450 паунда на човек/двупосочен :(

Aз като търсих миналата година някъде края на април, началото на май имаше за януари тази година. Не помня точно колко бяха, някъде около 200 € в посока, но не можех да купя еднопосочни и затова се отказах. После излязоха на Jetairfly и взех от тях.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aз като търсих миналата година някъде края на април, началото на май имаше за януари тази година. Не помня точно колко бяха, някъде около 200 € в посока, но не можех да купя еднопосочни и затова се отказах. После излязоха на Jetairfly и взех от тях.

Да, имат за догодина, но са по 380 евро на човек/посока, много са скъпи за момента. 

Връзка към мнение

В момента Джетеърфлай имат по 150 евро и до Варадеро и до Канкун, но са буквално за последния момент. Значи можело. А са си надули цените и като не успеят да ги  продадат  и хоп 150 евро. Дано им останат непродадени...Дано !

Редактирано от ruwenzogy
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Вие кога ще пътувате натам и с коя компания, че аз си търся изгодни билети за догодина януари/февруари, но засега на нищо интересно не съм попадала ;)

Ами налага се да пътуваме от София и най-вероятно ще бъде с КлМ, чийто цени хич не са оферта, така че няма смисъл да ги споменавам....Гледах от Мадрид с Ибериа,но с прикачването и нощувки ми излизат същите пари.....Хич не съм доволна :D Другото е да купим с белгийците в последния момент, но много мразя такава практика, защото при нас по закона на мърфи тогава всичко се скапва и ще топим крачета само в леген с пясък вкъщи ;) Датите ни са 20 или 21.12 до 4.01-05.01.....Има в скайскенер за по 600еу от Мадрид с Аеромексико за тези дати, но не съм летяла с тях :) Вие имате ли определени дати?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами налага се да пътуваме от София и най-вероятно ще бъде с КлМ, чийто цени хич не са оферта, така че няма смисъл да ги споменавам....Гледах от Мадрид с Ибериа,но с прикачването и нощувки ми излизат същите пари.....Хич не съм доволна :D Другото е да купим с белгийците в последния момент, но много мразя такава практика, защото при нас по закона на мърфи тогава всичко се скапва и ще топим крачета само в леген с пясък вкъщи ;) Датите ни са 20 или 21.12 до 4.01-05.01.....Има в скайскенер за по 600еу от Мадрид с Аеромексико за тези дати, но не съм летяла с тях :) Вие имате ли определени дати?

Какви цени намираш все пак?

Ние също търсим някакъв вариант около Нова година и Куба е включена в списъка,но на страницата на KLM за периода излизат цени над 1400евро,които рязко намаляват интереса ми.

Връзка към мнение

Какви цени намираш все пак?

Ние също търсим някакъв вариант около Нова година и Куба е включена в списъка,но на страницата на KLM за периода излизат цени над 1400евро,които рязко намаляват интереса ми.

Ами тези цени точно...С някакви врътки падаха на 1200....Има с аерофлот ама от доста негативни коментари не знам дали искам да летя с тях...Но ако с белгийците се вземат сега билети + билетите София-Брюксел= 800еу :) Ние ще купим чак края на септември, освен ако не изпадне супер оферта :)

Връзка към мнение

Ами налага се да пътуваме от София и най-вероятно ще бъде с КлМ, чийто цени хич не са оферта, така че няма смисъл да ги споменавам....Гледах от Мадрид с Ибериа,но с прикачването и нощувки ми излизат същите пари.....Хич не съм доволна :D Другото е да купим с белгийците в последния момент, но много мразя такава практика, защото при нас по закона на мърфи тогава всичко се скапва и ще топим крачета само в леген с пясък вкъщи ;) Датите ни са 20 или 21.12 до 4.01-05.01.....Има в скайскенер за по 600еу от Мадрид с Аеромексико за тези дати, но не съм летяла с тях :) Вие имате ли определени дати?

Не, нямаме определени дати, но се гласим за края на януари, февруари.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Разумна цена е около 400 евро, извън празничните сезони. Рядко може да се постигне на един билет, обаче.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Няма промоцийки нещо за Куба. Сега се порових малко за януари/февруари 2016, но нищо интересно не излиза. Цените все се въртят около 650 евро, че и повече.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И в крайна сметка какви според вас са разумните цени от София до Хавана и обратно.

Ами зависи какво имаш предвид под разумна цена. Предполагам, че е нещо, което може да постигнеш без да чакаш грешки и промоции, дори на отделни билети, значи нещо като 550 евро с ваканционните европейски компании...

Иначе за абсолютен минимум: http://magelanci.com/topic/4647-%D0%BE%D1%82-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%8E%D0%B6%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B5/

само че иска американска виза

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Лидия, и моите търсения за същия период са около 650. Личен успех ще е ако постигна 550. А 400-те на Macflan е висш пилотаж извън моите способности. Но благодаря за ориентира.  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Лидия, и моите търсения за същия период са около 650. Личен успех ще е ако постигна 550. А 400-те на Macflan е висш пилотаж извън моите способности. Но благодаря за ориентира.  

Аз ако ходя натам искам и Мексико да включа,което допълнително вдига цената, така че, се стремя възможно най-ниска цена да изнамеря, ама уви :(

Връзка към мнение

Аз ако ходя натам искам и Мексико да включа,което допълнително вдига цената, така че, се стремя възможно най-ниска цена да изнамеря, ама уви :(

Ако искаш и Мексико най добрия вариант е като моя с Jetairfly и да ги въртиш еднопосочно. Макар, че тази година се оплакаха, че стартовите билети са били по 250€ в посока, все пак е по-добре отколкото да плащаш два пъти туристически карти и изходни такси. А и е излишно да се връщаш два пъти на едно място само заради един полет. Другия вариант е да се намерят с кацане в Куба и излитане от Мексико, но това не знам на каква цена ще е.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако искаш и Мексико най добрия вариант е като моя с Jetairfly и да ги въртиш еднопосочно. Макар, че тази година се оплакаха, че стартовите билети са били по 250€ в посока, все пак е по-добре отколкото да плащаш два пъти туристически карти и изходни такси. А и е излишно да се връщаш два пъти на едно място само заради един полет. Другия вариант е да се намерят с кацане в Куба и излитане от Мексико, но това не знам на каква цена ще е.

Да, и на мен това ми е идеята, кацане в Куба и излитане от Мексико или обратно, че иначе няма смисъл двойно да се плащат такси, както ти казваш. Гледах ги аз Jetairfly ама скъпи, ех и все ми иска да изчакам може и да излезе някоя добра оферта.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.