Прескочи до съдържание

Ще ходите ли из България в дългият уикенд?


Георги

Препоръчани мнения

Строявайте се, по ред на номерата. И думица да не съм чул, че ще си седите вкъщи в това хубаво време!

 

И да, видях, че има шанс за валежи, но си нямате на идея колко сме се изнежили с времето в България спрямо други страни, пък макар и с доста по-високо икономическо развитие, да не посочвам :)

Връзка към коментар

На работа съм през тези три свободни български дни. Освен това, ще се радвам в Бс да повали 2-3 дни, че тук горещината и вятърът са доста неприятни на моменти. Вчера духаше студен вятър, сутринта влагата е голяма, а слънцето печеше ужасно и всички дишаха тежко и се потяха...но то тук си е така...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Задължително ще мръдна на някъде, но този път ще е наблизо - може да прескоча до Шабла, Калиакра, Дуранкулак, Мангалия или нещо такова. Според времето и настроението.

Връзка към коментар

На работа съм през тези три свободни български дни. Освен това, ще се радвам в Бс да повали 2-3 дни, че тук горещината и вятърът са доста неприятни на моменти. Вчера духаше студен вятър, сутринта влагата е голяма, а слънцето печеше ужасно и всички дишаха тежко и се потяха...но то тук си е така...

Това все едно аз съм го писал :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кворума е леко минимален за сега, но се радвам, че има хора които няма да изневерят. После може мини разказче и снимки, да не се стеснявате :)

Връзка към коментар

Е аз се надявам да съм в Берлин с промоционалните билети и на 25.05.2013 да гледаме финала на Шампионска лига между двата немски отбора в немска бирария. Обаче нещо ме заболя гърло и започнах ударно да се лекувам, че иначе бирата...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ние ще си седим вкъщи, но при нас си е курорт и почивните дни си ги изкарваме по разходки като истински туристи.

Даже и навън се храним, за да е съвсем туристическо усещането.

Връзка към коментар

Днес се събудих с кеф, че ще има какво да напиша във форума и специално търсих дали има тема за тоя по-дълъг уикенд.
Георги пак се е събудил навреме и я е направил.
Значи, да отговоря: ДА, ще ходя! :) Най-сетне ще видя тези Белоградчишки скали, за които така се говори. Ще се посети и Магурата, което би дошло много освежаващо, особено имайки предвид последните дни в София - пек, пек, потене, пек, вятър, настинка и пак пек с потене.
 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз като stenk - работя и почивам, когато аз искам, съответно си правя ваканциите извън масовите почивни дни. :)

Освен това София по време на повечко почивни дни се опразва, и се връщам все едно в 80-те години - спокойни улици, паркове и птички. А и след месец ми почва активния сезон на пътувания, и гледам да събера повечко сили до тогава.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моят дълъг уикенд започна от понеделник :D  :D  :D .Седмица на "Св.Св.Константин и Елена" с излежаване на плажа и достатъчна порция обикаляне-Балчик,нос Калиакра,Шабла,Аладжа манастир,Евксиноград и др.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Той там каза, че ще му е бала, ако правилно помня. Весело и от мен! За пътепис май няма да става, че едва ли ще помниш нещо!

 

Ще си почивам и аз и ще се наслаждавам на празната София :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ilkosem и искаме да видим костюма след това :) Весело  изкарване!

А ми може пък да се организираме за някоя бира през уикенда, ако пък толкова няма да мръднете на никъде...:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.