Прескочи до съдържание

Ще ходите ли из България в дългият уикенд?


Георги

Препоръчани мнения

Другото препускане определено ми звучи по-подходящо, макар и също толкова опасно... ;)

Така е, така е, ама нали знаеш, има една много ползотворна и успешна думичка - селекция, или иначе казано да направиш правилния избор, а още по-добре когато вече е направен и няма опасност от грешки. ;)

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Другото, което ме впечатли е това, че при поява на бял свят на ново отроче се леели кофи сълзи, а  при смърт на възрастен се пирувало с дни и се бележило, че душата и тялото отиват на по-добро място. На Земята видиш ли, всичко е мъка ...  :D

Траките са били мъдри хора :unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само това с бясното препускане накрая не ми хареса... :P

Абсолютно! Хич не обичам да се прибирам в София и винаги го правя в малките часове и гледам да пътувам дълго, дълго...

Връзка към коментар

То пък да има пътища като пътища, да препускаш B) Ама по тия подобия на пътища даже не си го и помислям.

Ама недей така, то тези ленти не се режат току така. Трябва само суперлативи да изтъкваш. На места можеш и от високо да гледаш - има няма отлепяш от магистралата на половин метър, при някоя сглобка да речем, и при скорост от 160. :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.