Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Аз миналата година ползвах шопинг портала на British Airways (дава мили авиос, за мен са полезни). Даже се получават сравнително бързо. Други не знам.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имам 100 $ за изкарване от американския TCB. Ако ги изкарам през paypal и после към револют колко ще ми струва това в такси към пей пал, защото не съм го ползвал от години и се чудя дали да се занимавам с него или да ги изкарам с виртуална виза, която пък после ще се чудя къде да я позлвам :d 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Имам 100 $ за изкарване от американския TCB. Ако ги изкарам през paypal и после към револют колко ще ми струва това в такси към пей пал, защото не съм го ползвал от години и се чудя дали да се занимавам с него или да ги изкарам с виртуална виза, която пък после ще се чудя къде да я позлвам :d 

Към Paypal няма такса,но към Revolut ми взе 0,5 лв,ако превеждаш към самата карта-май е процент от сумата,иначе ако е към IBAN Revolut няма такса.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

аз прехвърлям от ТСВ към британския пейпал (в долари) и после към Револют (сметката в паунди). Такса няма, освен превалутирането от долар в паунд.

Друг вариант е от ТСВ директно към transferwise в долари и оттам както решиш, не съм го правил това обаче

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 1 час, nino каза:

Онзи ден запазих хотел, но през TCB излизаше по-скъпо, дори с отстъпка! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 23 часа, crazyhorse каза:

Онзи ден запазих хотел, но през TCB излизаше по-скъпо, дори с отстъпка! 

Така е. Проверявайте си цената преди и след като влезете през TCB, защото по някога е по-висока през тях.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
На 13.04.2022 г. в 8:50, crazyhorse каза:

Онзи ден запазих хотел, но през TCB излизаше по-скъпо, дори с отстъпка! 

 

На 14.04.2022 г. в 8:34, Яничка каза:

Така е. Проверявайте си цената преди и след като влезете през TCB, защото по някога е по-висока през тях.

 

А как стои въпросът, ако резервацията вече е направена и трябва само да се плати?

Глася една схема.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 19.03.2022 г. в 18:25, stanislavpp каза:

Не мисля, че има такса . Иначе виртуална виза може да ползваш лесно , когато пазаруваш онлайн каквото и да е било , самолетни билети , общо пазаруване и т.н

Тази виртуална Visa може ли да се дозарежда и как, защото иначе винаги ще остане  някаква неизползвана сума.  Не се сещам за сайтове, допускащи смесено плащане с 2 карти. Изглежда ми изгодно, но на пратика дали се получава.

Връзка към коментар
преди 31 минути , Tani каза:

Тази виртуална Visa може ли да се дозарежда и как, защото иначе винаги ще остане  някаква неизползвана сума.  Не се сещам за сайтове, допускащи смесено плащане с 2 карти. Изглежда ми изгодно, но на пратика дали се получава.

Не знам дали може да се дозарежда,ето тук пише за нея

https://www.topcashbackdigitalsolutions.com/

Имах 2 такива,но се отказах и сега тегля в Amazon карта от Топкешбек.Имах няколко такива карти и ги обединих в сайта на Amazon и си поръчах витамини с доставка около 1-2 евро от Германия,иначе другите стоки са с доставка към 13 долара от Щатите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
На 5.05.2022 г. в 22:46, ДиянаВ каза:

За колко време кешбек от booking става реален, в смисъл да премине от статус confirmed в payable? В FAQ на topcashback пише 2-3 месеца, а днес в някакъв чужд форум четох, че може и година да мине. Имам потвърдени връщания на суми от януари - Агода и февруари - Алиекспрес. Още си стоят само потвърдени. Скоро направих бъдеща покупка и в букинг. Там колко време след престоя и плащането да очаквам кешбек?

 

На 5.05.2022 г. в 23:17, neuromancer каза:

не мога да кажа точно, но от предния ми опит, към 2 месеца след престоя, за хотели (букинг, Accor)

иначе имам отменена резервация от лятото миналата година, още си виси

може да им пишеш за подсещане да не би да е станало нещо

 

На 5.05.2022 г. в 23:22, Marisha каза:

Кешбек от Агода просто ми го анулираха след половин година. От Алиекспрес 1-2 месеца след получаване на пратката. От Букинг последно време много бързо след престоя, десетина дни.

Днес получих мейл от Topcashback, че покупките ми в Агода и Алиекспрес от януари-февруари вече са със статус payable. Не съм им писала за подсещане, защото ме домързя и по-скоро не знаех какво да ги питам🙂

Много е готино да ти върнат някой $, че и на по-висок курс😄

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Минавам да отбележа за всички, които имат да резервират някакви активности, че  www.topcashback.co.uk/  дават едни добри  15% кешбек за резервации с Viator.  Скоро ги ползвах при покупка на дневен boat-tour.

 

 image.png.b25631534e4be0f390c81ca0090d3f66.png
 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Виждам,че  изплащането на кешбека през американската версия на топкешбек е възможно и към виртуална visa prepaid с допълнителен 5% бонус.Някой да го е пробвал и да знае кои карти се разпознават,като такива?

Връзка към коментар

Аз съм кеширал няколко пъти със споменатия бонус с Виза 👍

преди 3 часа, Branko каза:

да знае кои карти се разпознават,като такива


убий ме , но изобщо не разбирам какво си имал предвид  , prepaid  Виза е Виза , каква ти е чуденката?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Branko каза:

Виждам,че  изплащането на кешбека през американската версия на топкешбек е възможно и към виртуална visa prepaid с допълнителен 5% бонус.Някой да го е пробвал и да знае кои карти се разпознават,като такива?

Генерира ти се нова карта, не даваш номер на съществуваща.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanislavpp каза:

Аз съм кеширал няколко пъти със споменатия бонус с Виза 👍


убий ме , но изобщо не разбирам какво си имал предвид  , prepaid  Виза е Виза , каква ти е чуденката?

Чуденката ми е,че имам няколко виртуални visa card,но на нито една не е обозначена ,като prepaid.

Навремето в някои платформи за билети,където промо офертите бяха само за prepaid,някои минаваха за такива без да са.

За това питам,дали някой е пробвал и знае,кои се разпознават в topcashback.com ( освен обозначените virtual visa prepaid),като такива ,ако въобще има подобна врътка там.

Връзка към коментар
преди 5 часа, Branko каза:

Виждам,че  изплащането на кешбека през американската версия на топкешбек е възможно и към виртуална visa prepaid с допълнителен 5% бонус.Някой да го е пробвал и да знае кои карти се разпознават,като такива?

 

Prepaid значи, че не е кредитна, а е със собствени средства.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.