Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 36 минути , iMari каза:

Converse, Victoria plum, Look fantastic

Но стават все по-стиснати. Вчера  две лакомства. Днес само едно.

И при мен е така. Гласят ни за по-голяма награда😄, затова. А @bad kid да не се надява на повече😜

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

И при мен е така. Гласят ни за по-голяма награда😄, затова. А @bad kid да не се надява на повече😜

Сега изцъках всичките сайтове, дадоха ми три неща, а вчера едно. Не знам къде ги намирате. 
Лелей, с какво се занимавам... :girl_haha:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , iMari каза:

Знаете ли за други сайтове, освен skyscanner, които да дават кешбек при търсене?

Както се видя, не съм веща в кешбека, но можеш да видиш това. Дали ще проработи не знам, но можеш да спечелиш екзотично пътуване даже😉+ 0,21£ да си имаш😄

Daymade – Free Entry Cashback Offers & Discounts

Връзка към коментар
преди 46 минути , iMari каза:

Знаете ли за други сайтове, освен skyscanner, които да дават кешбек при търсене?

В американския topcashback има-kayak! 

Screenshot_20230218_205135_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , ДиянаВ каза:

Както се видя, не съм веща в кешбека, но можеш да видиш това. Дали ще проработи не знам, но можеш да спечелиш екзотично пътуване даже😉+ 0,21£ да си имаш😄

Daymade – Free Entry Cashback Offers & Discounts

Къде ме пращаш, тези искат потвърждение, че съм над 18год? 🤣

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , iMari каза:

Къде ме пращаш, тези искат потвърждение, че съм над 18год? 🤣

Е как къде? При хазартния тип хора🤣

Споко, 18 години се искат за много неща, даже и да пътуваш свободно🙂

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@neuromancer и който иска да знае, ще споделя какво стана с gift картата на Airbnb, купена от uk topcashback със 7.2% кешбек. Днес я валидирах и осребрих успешно, с изключителното съдействие на братовчед ми, който живее в Англия. Какво стана:

- направих всичко, което мога от България - имейл, профил в Airbnb с моето име, настройки на валута £, uk адрес, моя банкова карта;

- остана той да добави английски номер, като за потвърждение пращат на този телефон код с цифри;

- вкара пина на гифт картата, но като даде redeem, изписа, че трябва да се въведе uk кредитна/дебитна карта, валидна в uk. Т.е. с моята револют карта не стана, въпреки че в нея имам £ и може да се плаща в тази валута. Когато вкара своя английска карта, издадена в Англия, веднага се получи зареждането със сумата по гифт картата. Достатъчно е английската карта да е валидна, може и да е празна, както в нашия случай.

- трябваше да се доплати малка сума за резервацията, но нея вече я дръпна от моята револют карта, която е зададена като default.

Добре че поне за redeem-ването на гифт картата не искаха ID верификация, че щеше да стане още по-сложно - на кой е профилът, пък кой е гостът по резервацията.

Дали пак бих пробвала тази схема - не😄, макар че братчедът вика: - Като се изкарва някой лев, давай, нали вече знаем как става😜

Иначе още от снощи кешбекът от покупката на гифт карта  е със статус платим.

Вероятно в България, Бразилия или другаде можеш да се сдобиеш с uk ip  и виртуален uk телефонен номер, но ще трябва uk дебитна/кредитна карта. Възможно е в интернет пространството и такава да се предлага, но аз чак такъв гуру не съм😃

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

за карта е сложно, телефонен номер може да се направи...

с пейпал ако може да се валидира, може да си направиш английски, задаваш му английската сметка на револют

ама явно не е лесно и не си заслужава чак толкова мъки

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, neuromancer каза:

за карта е сложно, телефонен номер може да се направи...

с пейпал ако може да се валидира, може да си направиш английски, задаваш му английската сметка на револют

ама явно не е лесно и не си заслужава чак толкова мъки

 

Сега се сетих, че имаше две опции за валидиране - с банкова карта и с пейпал. Някой път може да пробвам с малка сума във ваучера дали ще проработи схемата. Този път ми беше притеснено, занимавах и друг човек.

Още нещо схванах впоследствие. Всъщност можело е да не правя нов Airbnb акаунт, а да си ползвам стария. По него може да се променя почти всичко - телефон, адрес, сметки, дори май и имената. Сега например в новия уж английски профил си сложих моя български телефон . Т.е. като си свършиш работата с всички английски подробности, можеш да си възвърнеш желания вид на профила. Обаче аз, като не знаех какви проблеми да очаквам и колко ще се усложнят нещата,  не смеех много да човъркам. Викам да е по-чисто с нов акаунт, на който даже за достоверност сложих снимка от площад Трафалгар😂. Абе ще ги разучим хватките, но трябва да се пробва с малка сума и разбира се процентът кешбек да си заслужава. Дотук поне установих, че гифт-картите са редовни и самият пин код не прави проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щом може с пейпал, може да се направи английски пейпал с фъндинг банковата сметка в револют. Това става за някои неща, които искат да си в UK, вече не помня за какво го ползвах.

Телефона за валидация в пейпал може да не е английски, аз съм така от години (трябва да има телефон, много често го иска). Всъщност през тази сметка тегля от английския ТСВ

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.