Прескочи до съдържание

Въпроси, предложения и коментари относно "Таблицата"


Препоръчани мнения

Нещо май се "счупи" Таблицата :( , или проблемът е в моя телевизор? :rolleyes:

Еdit:
Вече проработи, но преди ми даваше

 

post-139-0-06924400-1444131558_thumb.jpg
 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Линковете от таблицата днес не работят. Някои има ли идея на какво се дължи това?

Връзка към мнение

Явно тайни.цц са се били скапали временно. Свиркайте, ако има проблеми.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Как да ползвам таблицата през телефона ?

 

Не съм сигурен, че схващам правилно смисъла, който си вложил във въпроса, но... така?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.news.rssfeedreader&hl=en

 

 

http://www.igeeksblog.com/best-rss-reader-apps-for-iphone-ipad/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аха и после ги добавям от табличката.

Имах го само на десктопа. Ще вкарам табличката и в телефона , че е време за нещо ново , и да имам постоянно актуалните оферти.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Френската версия нещо е празна при мен. Незнам дали се е счупила или нещо друго. Рядко има нещо различно от английската, но все пак да кажа.

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте,

 

При мен има някакъв бъг. В английската версия на таблицата ми излизат оферти от днес, но за 2016 г. Реално са изтекли и не са актуални. Ползвам internet explorer. Пробвах и от другия компютър и пак така се получава :(

Връзка към мнение

Здравейте,

 

При мен има някакъв бъг. В английската версия на таблицата ми излизат оферти от днес, но за 2016 г. Реално са изтекли и не са актуални. Ползвам internet explorer. Пробвах и от другия компютър и пак така се получава :(

Чисти кеш, история и т.н, в твоя телевизор е проблемът.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

чета редовно потока от таблицата на английски. Написледък започна да се спами от един сайт mightyfares.com с по над 200 "предложения" за ден, които в 99% от случаите не са истински. Дали е възможно да се махне от потока този сайт?

Иначе се пропускат качествените оферти.

Връзка към мнение

Ще помисля дали да не го огранича, но не е вярно, че не са истински.

Връзка към мнение
На 23.04.2017 г. в 10:20, macf1an каза:

Ще помисля дали да не го огранича, но не е вярно, че не са истински.

Под  "неистински" имах предвид, че рядко имат някоя наистина добра цена. Обикновено ако има някоя грешка или промоция от други източници при тях не присъства, поне до колкото аз проследявам, понеже е доста трудно да им изчета по 200 поста на ден. 

Връзка към мнение

Те не публикуват грешки, а ниски цени, под определен цент/на/миля коефициент. Към момента не може да се ограничат, затова ползваме принципа на Мечо Пух ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

реших да си пусна фийд обаче явно нещо не се справям и ако може малко помощ

значи свалих гугълскиа рсс и го инсталирах в chrome и добавих този линк http://tiny.cc/EnglishBlogz за английските форуми с %s накрая както е описано....

сега какво трябва да се случи за да почна да ги получавам фийдовете? notifications ли ми се показват в chrome или как?

Връзка към мнение

Ами, дотук добре, сега просто ги отваряш и четеш или потърси опция за автоматично опресняване и нотификации, ако има. Не съм с хром и не знам къде са тези настройки.

Връзка към мнение

Пробвай да отвориш линка като нормална страница, тогава бутонът горе дясно трябва да стане оранжев, и като го натиснеш трябва да има опция за абонамент. Не съм сигурен дали с този допълнителен атрибут накрая ще сработи, т.като реалният адрес е друг, този само пренасочва.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.