Прескочи до съдържание

Norwegian - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 21 минути , cck каза:

Твърдят, че дават 30% отстъпка с този код: FRIEND2019

—-

*The offer applies to all destinations (with the exception of domestic routes in Spain and Argentina) and on selected routes. Travel between the 27th of May and 31st of December, 2019. Book before the 10th of June 2019. Use promotional code FRIENDS2019. Insert the code at the bottom of the booking page in the low fare calendar.

** Only operated by Boeing 737 Max 8 😂

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Директен полет London   ---   Rio de Janeiro от 340 GBP
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Иван Попов

Директен полет London   ---   Rio de Janeiro от 340 GBP.

Има пак като промоцията на @Doctor Who. Извинячай, че те поствам. 

image.png.df548a468dd253e8b7089d70c04bad52.png

Чакам за март 2020, но няма връщането е 209 евро през март, а април го няма в календара.   

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

EASTER: direct flights from Rome to DENVER, COLORADO for €302!

Colorado-Depositphotos_32623407-700x300.jpg

 

Route:

Rome – Denver – Rome

Travel dates:

April 2020

Some examples:

2 – 9 Apr
2 – 14 Apr
7 – 14 Apr
7 – 21 Apr (309 EUR)
9 – 23 Apr (309 EUR)

fcoden.png

Where to book:

Visit SKYSCANNER

Baggage policy:

Hand baggage (38x30x20 cm) is included!

 

За повече инфо цък.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Нямаме тема май за новини, затова използвам да напиша тук, че стартират полети от Осло до София от 24 юни 2023, 2 пъти седмично, в сряда и събота.

В момента цените са далеч от промоционални.

 

За мен е доста неочаквана тази линия с тази авиокомпания, но да видим.

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , yordanov каза:

Нямаме тема май за новини, затова използвам да напиша тук, че стартират полети от Осло до София от 24 юни 2023, 2 пъти седмично, в сряда и събота.

В момента цените са далеч от промоционални.

 

За мен е доста неочаквана тази линия с тази авиокомпания, но да видим.

Супер новина за хората като мен, които отдавна искат да посетят Норвегия, но липсата на много опции за полети дотам много или малко досега ме е спирала. Ентусиазмът ми обаче беше набързо потушен, поглеждайки цените. 360 евро в посока малко несериозно ми се вижда, дори и в условия на инфлация.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Suunto каза:

Супер новина за хората като мен, които отдавна искат да посетят Норвегия, но липсата на много опции за полети дотам много или малко досега ме е спирала. Ентусиазмът ми обаче беше набързо потушен, поглеждайки цените. 360 евро в посока малко несериозно ми се вижда, дори и в условия на инфлация.

За 360 евро в посока можеш да отидеш навсякъде по света, без да е промоция 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Check out our Black Friday sale and get a great deal on airline tickets. Get up to 30% off ALL our destinations.
Book by Monday 28 November at 23:59.

Travel between 05.12.22 and 25.03.23
*Discount code: BLACKFRIDAY22BlackFriday2022_ROW

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Вътрешни... Oslo-Tromsø, знам ли. Просто темата е за промоции на Norwegian и слагам банер. Не казвам, че имат полети от/до България по това време.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Alexander каза:

то хубаво, ама къде може да се пътува през зимата с тези другари?

От/към Осло през ное-дек летят от 70 летища, виж:

https://www.norwegian.com/uk/destinations/OsloAllairports-Alldestinations?CurrencyCode=GBP&SplitDatesInto=3&IncludeTransit=True&D_Day_End=31&D_Month_End=202301

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 22.11.2022 г. в 16:04, Alexander каза:

то хубаво, ама къде може да се пътува през зимата с тези другари?

Как за къде, за сиянието или сега да отидем до дядо Коледа 😀

 

Иначе не мисля, че линията ще се задържи за много дълго време. Ако помните и wizz летяха същия маршрут за 2/3 години и пак я спряха.... 

Дано да греша, но времето ще покаже. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Позабравил съм ,но мисля че Wizz изкараха само един или два сезона до Осло преди 5-6 години.

Унгарците много разчитаха на фалита на Norwegian и гръмко обявиха вътрешна  експанзия в Норвегия ,но правителството изглежда им обърка плановете и тихомълком сложиха край на мераците си.

Неведнъж съм казвал , че за мен Norwegian са еталон за нискотарифна авиокомпания и много ще се радвам, ако полетите до София потръгнат ! 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Така беше, аз бях в Осло през 2015 година и wizz пътуваха и до Осло и до Копенхаген. 

Аз си избрах да пътувам до Дания. Никога не съм пътувал с Norwegian, но предполагам, че са супер. 

Аз обмислям обилколка на Норвегия, дори и една отделна обиколка за Рованиеми през Коледно време. 

Много ще се радвам да потръгнат добре, защото има много българи, които живеят в Норвегия. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 11 минути , Иван Попов каза:

защото има много българи, които живеят в Норвегия. 

Много са, но дали са достатъчно много за да просъществува линията по-дълго от  полетите на Уиз?   Като южна страна,  нашите големи диаспори са в  южните Гърция, Италия, Испания, та дори Малта и Кипър.  Големи диаспори в северни страни имаме  в Германия и Великобритания.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Все пак забравяте и потока от тяхна страна. Алкохолният туризъм си е на почит. Полетите от Осло до Ларнака, Атина, Ханя и т.н цяло лято бяха пълни с пияни младежи. То не беше пушене на борда, искане на хапчета, че всички ги боляха главите, беше потрес..... А и норвежците пътуват изключително много, аз празен полет не съм правил. Варна и Бургас се пълнят, според мен и София ще върви, само октомври не съм убеден, как ще е затоварването. Wizz не мисля, че са особен показател, а и са летяли преди доста години.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
37 minutes ago, randi said:

Все пак забравяте и потока от тяхна страна. Алкохолният туризъм си е на почит. Полетите от Осло до Ларнака, Атина, Ханя и т.н цяло лято бяха пълни с пияни младежи. То не беше пушене на борда, искане на хапчета, че всички ги боляха главите, беше потрес..... А и норвежците пътуват изключително много, аз празен полет не съм правил. Варна и Бургас се пълнят, според мен и София ще върви, само октомври не съм убеден, как ще е затоварването. Wizz не мисля, че са особен показател, а и са летяли преди доста години.

Това е интересна гледна точка от кухнята.

Алкохолния потенциал на скандинавците под формата на кратки лоу кост  безпаметни забежки  може да е сериозен катализатор за тези полети. Сила са в този спорт  ! 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.