Прескочи до съдържание

София - Лисабон: 90 - 160 лв.


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Wizz Air,Ryanair,TAP Portugal


Маршрут:: София-Милано-Лисабон


Цена:: 165


Валута: лева

Примерна дата на излитане:: 9.02.2016


Примерна дата на връщане:: 15.02.2016


Сайт за резервиране:: jetcost.fr>rumbo.fr


Период на резервация:: -


Период на пътуване:: -

Здравейте,магеланци! Според вас тази оферта заслужава ли си и самата дестинация заслужава ли си ?

Цените са прекарани през rumbo.fr при плащане с ДК.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Лисабон е хубав. Зимата е слънчева и мека, а за 6 дни ще можете да се разходите и около околностите, които аз пропуснах. Цената ми се струва много добра от София. Само внимание, да няма смяна на летища в Милано и съответно сложности или недостатъчно време. 

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Лисабон е хубав. Зимата е слънчева и мека, а за 6 дни ще можете да се раз ходите и около околностите, които аз пропуснах. Цената ми се струва много добра от София. Само внимание, да няма смяна на летища в Милано и съответно сложности или не достатъчно време. 

Имаме 9 часа на отиване и летим на едно летище,а на връщане има 22 часа защото Лисабон-Милано е сутринта на 14.02,а Милано-София сутринта на 15.02. Ще помисля още малко,защото искам с баба да ида.Иначе леля ходиха миналия месец и казаха,че е много красиво.Те бяха в Лагос,Лисабон и още един град,който като име не запомних,но там са били всички крале и др.Те летяха с Austrian и билетите им бяха по 290 евро на човек,а сега тази цена си е супер.Мислим между Рим и Лисабон,но Лилавите до Рим още нямат хубави оферти.

Редактирано от nikolaypetrov
Връзка към коментар

Супер си е Лисабон, въпреки че не съм ходил. И цената е добра, само малко ме притеснява периода и какво ще е времето тогава откъм сняг и т.н,  по летищата, защото си е малко опасно с прекачвания на low cost в този период. За Рим ще излязат оферти, и за Мадрид също - ако имаш търпение ще излязат няма проблем, но е раничко още. 

Връзка към коментар

Купувай смело. Цената е супер. Бяхме точно по това време тази година и времето беше страхотно. Лисабон е прекрасен. 

Един съвет от мен - погледни и вариант с включване  на Порто. Ние не го направихме и съжалявам.  Пътувахме с подобна комбинация на билетите, но на връщане през Париж. Съвсем умишлено обаче и в двете посоки си оставихме по-някой и друг ден за Милано и Париж. Нашите билети струваха около 200 лв. на човек.

Връзка към коментар

Купувай смело. Цената е супер. Бяхме точно по това време тази година и времето беше страхотно. Лисабон е прекрасен. 

Един съвет от мен - погледни и вариант с включване  на Порто. Ние не го направихме и съжалявам.  Пътувахме с подобна комбинация на билетите, но на връщане през Париж. Съвсем умишлено обаче и в двете посоки си оставихме по-някой и друг ден за Милано и Париж. Нашите билети струваха около 200 лв. на човек.

Утре ще говоря с баба и ще се похваля,ако ги купим.Малко се притеснявам с летищата,защото трябва да я мъча,но за тази цена ще идем до другия край на Европа.Ако бяха на един билет поне щяха да носят някаква отговорност при отмяна на един от полетите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Как я докара тази цена, дай повече инфо за полетите и цените им. От Лисабон до Милано с TAP каца на Malpensa, това гледа ли го ?

Да,но имаме достатъчно време и за разглеждане на Милано и за предвижване.

Връзка към коментар

В никакъв случай не искам да те отказвам, просто имай впредвид трансфера от MXP и BGY - цената за първия е 10 EUR и 4-5 EUR за втория - това е с автобус до Милано на човек.

Другият ти разход може да се появи от това, че пристигате вечерта и летите сутринта - не познавам баба ти :) обаче едва ли ще е подходящо за двама ви да се мотаете по улиците на Милано цяла нощ. Това с ранния полет от Бергамо до София е доста неудобно, когато се прибира човек.

Ако не си ходил в Милано, отдели му поне един ден - има какво да се види, а и също какво да се прави.

 

За Лисабон, ще е въпрос на късмет с времето - може да е прекрасно, а може да вали и да е ужасно по това време на годината.

Връзка към коментар

Има огромна вероятност да вали тогава. Там вали много и често, та да го имаш предвид. Другият момент са ти го казали. Баба ти не знам дали ще издържи на тези преходи и смени.

Връзка към коментар

Авиокомпания: Wizz Air,Ryanair,TAP Portugal

 

Маршрут:: София-Милано-Лисабон

 

Цена:: 165

 

Валута: лева

 

Примерна дата на излитане:: 9.02.2016

 

Примерна дата на връщане:: 15.02.2016

 

Сайт за резервиране:: jetcost.fr>rumbo.fr

 

Период на резервация:: -

 

Период на пътуване:: -

 

Здравейте,магеланци! Според вас тази оферта заслужава ли си и самата дестинация заслужава ли си ?

Цените са прекарани през rumbo.fr при плащане с ДК.

 

Цената се е вдигнала! Вече е 370 лв. за двама души. А ние нямаме Diners. Ще си издадем в понеделник.

Връзка към коментар

Отделих мненията за трансфери и хотели тук:

Февруарски Лисабон през Милано

Цената се е вдигнала! Вече е 370 лв. за двама души. А ние нямаме Diners. Ще си издадем в понеделник.

Пробвай skycheck.it -> budgetair.it с Маестро

Връзка към коментар

Отделих мненията за трансфери и хотели тук:

Февруарски Лисабон през Милано

Пробвай skycheck.it -> budgetair.it с Маестро

Цената става още по-висока  :lol: .

За колко дни ще стане Дайнърс ако я поръчаме в понеделник и дали цената ще се вдигне ? Много ми се ходи в Португалия,а за тази цена още повече.

Връзка към коментар

Последните страници тук съдържат доста информация по темата:

Най-добрите условия за кредитна карта за често пътуващи хора (само български банки)
Връзка към коментар

 

Последните страници тук съдържат доста информация по темата:

Най-добрите условия за кредитна карта за често пътуващи хора (само български банки)

 

В понеделник ще идем в Fiban и ще си издам. Други като Maestro,Visa,Mastercard имаме и така винаги ще можем да се възползваме от офертите на rumbo и др. Дано цената не се вдига още много,но не знам картата кога ще стане и има ли някакви условия като е кредитна ? 

Връзка към коментар

Ники, тези цени са на low-cost компании и това са стандартни, а не промоционални цени. Не се притеснявай - ако имаш време и желание ще стане - винаги може да се намерят билети. Картата не става за 1-2 дни, а и затова че е кредитна има изисквания и условия към кандидата.

Предполагам че знаеш, когато търсиш билет да слагаш реалната бройка на хората, които ще пътуват защото за съжаление често се случва за един цената да е една, а за двама повече :(

Гледай също и други варианти - от Мадрид примерно - ако ти е само за Португалия, тогава ти е най-изгоден вариант с най-малко допълнителни разходи.

Връзка към коментар

Ники, тези цени са на low-cost компании и това са стандартни, а не промоционални цени. Не се притеснявай - ако имаш време и желание ще стане - винаги може да се намерят билети. Картата не става за 1-2 дни, а и затова че е кредитна има изисквания и условия към кандидата.

Предполагам че знаеш, когато търсиш билет да слагаш реалната бройка на хората, които ще пътуват защото за съжаление често се случва за един цената да е една, а за двама повече :(

Гледай също и други варианти - от Мадрид примерно - ако ти е само за Португалия, тогава ти е най-изгоден вариант с най-малко допълнителни разходи.

Именно. Аз се интересувам от условията на тази карта,защото едвам навих мама да идем в банката ,за да я извадим. Ако някой може да ми каже. А за цените винаги търся за двама души и вече става по-скъпичко. С дайнърс през румбо до Милано е 85 евро и после още 118 евро до Лисабон,а билетите до Мадрид с Уиз са много скъпи. Да търся ли варианти през Болония ?

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Авиокомпания: Wizz Air,Ryanair

Маршрут:: София-Айндховен-Лисабон

Цена:: 90 

Валута: лева

Примерна дата на излитане:: 20.01.2016

Примерна дата на връщане:: 27.01.2016

Сайт за резервиране:: jetcost.fr>rumbo.fr

Период на резервация:: -

Период на пътуване:: -

Здравейте,магеланци! Нова още по-изгодна оферта,която не е за изпускане.

Редактирано от nikolaypetrov
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.