Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 46 минути , Grishkata каза:

там с каква карта са? пробвах всякакви революти и т.н....

AMEX дава най-голяма отстъпка.

преди 21 минути , Grishkata каза:

това ще е сложно щото момчето си е в България....
пробвам през edreams.es и пробвах поне 10 различни МС и нито една не минава и ми скача цената с 90 евро, пробвах цкб, революти, трансферуайз, пощенска и т.н.

Обърни внимание на мнението на @neuromancer .

Ако притежателят на картата е далеч от мястото, където се ползва АМЕХ е възможно да е блокирана.

Зная, че една от най-добрите защити срещу измами е тяхна.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
4 minutes ago, Grishkata said:

това ще е сложно щото момчето си е в България....
пробвам през edreams.es и пробвах поне 10 различни МС и нито една не минава и ми скача цената с 90 евро, пробвах цкб, революти, трансферуайз, пощенска и т.н.

А от-закъде търсите билет? И дата. Да помогнем с някой друг сайт. :)

Връзка към коментар
преди 9 минути , Таньо каза:

AMEX дава най-голяма отстъпка.

Обърни внимание на мнението на @neuromancer .

Ако притежателят на картата е далеч от мястото, където се ползва АМЕХ е възможно да е блокирана.

Зная, че една от дай-добрите защити срещу измами е тяхна.

 

пуснах си VPN new york и пак не става...

 

преди 5 минути , aleksandrina каза:

А от-закъде търсите билет? И дата. Да помогнем с някой друг сайт. 🙂

търся манила - бохол (tagbilaran) 21.11 обеден полет грубо за 4 човека

излизат на cebu i airasia намерих ги най-евтино по 18 евро при цена в сайтовете на авиолиниите 33 някъде...

ще бъда благодарен ако някой успее да помогне, че имаме 3 вътрешни полети

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

цената,която виждаш в edreams es е със членство edreams prime,което е 55 евро мисля за една година.Може да ти е по изгодно ако имаш и други полети да си го вземеш.Между другото prime отново потръгна,сваля за полети на раян  с по 10-15 евро в зависимост от полета и  от броя на пътуващите.Най много е намалението когато е за четирима,примерно  полет на раян за Хамбург е 13евро през edreams prime e za 3.12 евро

prime.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

@Grishkata

Jetcost.es -> fly.go  17.20€ , немско IP

плащане с American Express -30€, на другите пише гратис (Visa Credit/Debit и Mastercard Credit/Debitи и Revolut). 

пс За четирима дава същата цена.

Връзка към коментар
преди 6 минути , aleksandrina каза:

@Grishkata

Jetcost.es -> fly.go  17.20€ , немско IP

плащане с American Express -30€, на другите пише гратис (Visa Credit/Debit и Mastercard Credit/Debit)

пс За четирима дава същата цена.

aз там пробвах и не мина амекса...

преди 12 минути , Branko каза:

цената,която виждаш в edreams es е със членство edreams prime,което е 55 евро мисля за една година.Може да ти е по изгодно ако имаш и други полети да си го вземеш.Между другото prime отново потръгна,сваля за полети на раян  с по 10-15 евро в зависимост от полета и  от броя на пътуващите.Най много е намалението когато е за четирима,примерно  полет на раян за Хамбург е 13евро през edreams prime e za 3.12 евро

prime.png

имам 3 вътрешки полета за по 4 човека всеки....може би пък си заслужава...обаче никъде не ми дава че това е цена с тоя прайм...

 

Връзка към коментар
Just now, Grishkata said:

aз там пробвах и не мина амекса...

имам 3 вътрешки полета за по 4 човека всеки....може би пък си заслужава...обаче никъде не ми дава че това е цена с тоя прайм...

 

Предлага да си го купиш на някоя от стъпките. 

Връзка към коментар

Здравейте,

 

От няколко дни се опитвам да взема 5 билета от София до Барселона  16ти-18ти ноември, като отиването е wizzair а връщане с ryan, но за съжаление не мога да намаля цената през нито един от сайтовете. Най евтината цена която намирам е 80 евро за 5 човека и 70 евро за 3. Единствено в Jetcost - edreams ми излиза 61 евро, но като стигна до плащане ми скача на 91. 

 

Моля за съдействие ако намерите нещо по изгодно.

 

 

Връзка към коментар
преди 10 минути , Spirit каза:

от София до Барселона  16ти-18ти ноември

Сигурен ли си за датата, защото на 16-ти няма полет на Wizz до Барселона. Полети има на 15-ти и на 17-ти.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Spirit каза:

Здравейте,

 

От няколко дни се опитвам да взема 5 билета от София до Барселона  16ти-18ти ноември, като отиването е wizzair а връщане с ryan, но за съжаление не мога да намаля цената през нито един от сайтовете. Най евтината цена която намирам е 80 евро за 5 човека и 70 евро за 3. Единствено в Jetcost - edreams ми излиза 61 евро, но като стигна до плащане ми скача на 91. 

 

Моля за съдействие ако намерите нещо по изгодно.

 

 

За 5 човека няма шанс да намериш

 Повечето сайтове дават максимално намаление за 1 човек, Rumbo/Viajar ми е давало от 20 на 10 евро и за 2 и 3 души, но за пет няма никакъв шанс едновременно.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Интересното е, че никъде по сайтовете не съм намирал намаления за полети на Уиз под цената в сайта на Уиз с дискаунт. Когато взимам полети от тях направо си ги взимам с дискаунт от сайта им и изобщо вече не ги търся в сайтовете.

Връзка към коментар
преди 57 минути , BlackArt77 каза:

Интересното е, че никъде по сайтовете не съм намирал намаления за полети на Уиз под цената в сайта на Уиз с дискаунт. Когато взимам полети от тях направо си ги взимам с дискаунт от сайта им и изобщо вече не ги търся в сайтовете.

Не си търсил достатъчно 🙂 Почти всички сравнително по-скъпи билети излизат по-евтино през Edreams.es с членство. Ето един пример:

 

image.png.a5924cddcbe7b855112a94264ad85a61.png

image.png.4dbb3ce64e50a019a45948bb9099cf07.png

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Днес получих мейл от Оподо, че не са успели да ми издадат билет и че ще ми върнат парите автоамтично, все едно нищо друго не е станало.

Другата резервация, която получих си е жива и здрава, както и билета в Юнайтед, а парите ги върнаха още преди 2 дни..

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да обобщя и аз в хронологичен ред първият си опит с eDreams по схемата jetcost.com.au >>> eDreams с дебитна Мастъркард

за билет SOF-VIE с България еър (еднопосочен за един човек) :

24/09 21:28 ч. опит за резервация 

25/09 08:16 ч. съобщение, че резервацията не е минала 

           12:44 ч. повторен опит за резервация с нов e-mail, телефон и в режим инкогнито (иначе цената се беше вдигнала двойно)

           12:47 ч. потвърждение за успешна резервация 

Веднага установявам, че цената на последния екран и фактурираната се различават. 

Свързване с чат-бот от помощния център. Изобщо не ми помогна. 

Оплакване в Магеланци 😚 Получаване на съвети 🥰 
26/09 Установяване, че разликата идва от добавена застраховка, която не желая.

           09:41-10:36 свързване с агент от помощния център, обясняване на проблема и уверение, че ще ми върнат сумата за застраховката, която не желая

27/09 11:17 ч. получаване на мейл с потвърждение за връщане на сумата в срок от 5 до 7 дни (не съм им писала допълнително, в следствие на чата е).

02/10 06:59 ч. парите са вече в картата ми.  

Така полет, струващ на сайта на България еър 116,19 лв. ми излиза 56,43 лв. или с почти 52% по-малко 😎 
Още веднъж благодаря на всички, включили се със съвети по създалия се казус и напомняне очите да са на 4, когато се резервира през eDreams.
Сега остава и България еър да не се изложат нещо 😁 




 

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
  • Браво 7
Връзка към коментар
На 26.09.2019 г. в 23:06, Zaro каза:

За 5 човека няма шанс да намериш

 Повечето сайтове дават максимално намаление за 1 човек, Rumbo/Viajar ми е давало от 20 на 10 евро и за 2 и 3 души, но за пет няма никакъв шанс едновременно.

Не е съвсем вярно това твърдение. Всичко зависи от цената и сайта. Даже и за повече от 5 души има намаления. Ето един пример през Edreams.es:

image.png.7f4260d5608bc60a7747e76308862f0d.png

 

и цени през официалния сайт на Rayanair:

 

image.png.31cec5af051ccb8e5d501b528a26ee7f.png

 

А ако се вземат еднопосочно - могат да се постигнат почти символични цени (пример за 6 души едновременно):

 

image.png.39b6e66dfc3be89802955e30da328a09.png

 

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, venceremos каза:

Да обобщя и аз в хронологичен ред първият си опит с eDreams по схемата jetcost.com.au >>> eDreams с дебитна Мастъркард

Хмм къде съм я пропуснал тази схема....намалих билет и аз на БгЕр Барселона-София от 165лв на заветните 56лв 😎 и това ми е най-голямото такова изобщо през сайтовете

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , koliob каза:

Не е съвсем вярно това твърдение. Всичко зависи от цената и сайта. Даже и за повече от 5 души има намаления. Ето един пример през Edreams.es:

image.png.7f4260d5608bc60a7747e76308862f0d.png

 

и цени през официалния сайт на Rayanair:

 

image.png.31cec5af051ccb8e5d501b528a26ee7f.png

 

А ако се вземат еднопосочно - могат да се постигнат почти символични цени (пример за 6 души едновременно):

 

image.png.39b6e66dfc3be89802955e30da328a09.png

 

 

Да, определено е така тук. Но от значение е, че в случая цената е приемлива дори и без намалението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
8 minutes ago, Ники Петров said:

Здравейте! Къде има отстъпка за полети на Уиз с мастъркард дебти, виза дебит и маестро?

Може да опиташ weg.de и lastminute.de

Там със сигурност отстъпката е с Мастъркард, но не знам дали намалява полети на wizz.

Връзка към коментар
преди 45 минути , Ники Петров каза:

Здравейте! Къде има отстъпка за полети на Уиз с мастъркард дебти, виза дебит и маестро?

По принцип за Wizz рядко се намират отстъпки, които да са по-добри от намалението с Wizz Discount club ( не че няма изключения) , а и при положение, че повечето отстъпки с определени карти са възможни само веднъж на 3 месеца, в общи линии се губи смисълът да се "хабят патрони" точно за полети на  Wizz. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.