Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

28 minutes ago, Jorro said:

Дайте съвет от къде да намаля билет на бг ер Виена-София, но картата да е виза дебит или мастър кард. През jetcost.com.au - edreams ми отхвърля дайнърса.....

С малко намаля през weg.de и lastminute.de

Днес гледах за друг маршрут пак на бг еър. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Jorro каза:

Дайте съвет от къде да намаля билет на бг ер Виена-София, но картата да е виза дебит или мастър кард. През jetcost.com.au - edreams ми отхвърля дайнърса.....

BGAir  с коледния линк на Vayama  от @koliob, или jetcost.es , jetcost.uk

Връзка към коментар
50 minutes ago, Tani said:

BGAir  с коледния линк на Vayama  от @koliob, или jetcost.es , jetcost.uk

намерих коледния линк по-назад в темата, но нямам ваучери, които да ползвам, а без ваучер цената не е атрактивна.

Връзка към коментар
4 minutes ago, Jorro said:

намерих коледния линк по-назад в темата, но нямам ваучери, които да ползвам, а без ваучер цената не е атрактивна.

Ами след първа покупка обикновено дава 8$. Или си "купуваш" по- голяма отстъпка. 

Връзка към коментар
преди 8 часа, Jorro каза:

намерих коледния линк по-назад в темата, но нямам ваучери, които да ползвам, а без ваучер цената не е атрактивна.

skyscanner no, dk, se, kayak.de, имаше и тема за  ваучери  за 16 % на BGAIr, бяха раздавали  в самолета. 

Връзка към коментар

Tрябва ми малко помощ...

Опитвам се да купя 4 билета Cebu - Coron (Busuanga) на 27.11

Каквото и да правя където и да пробвам не ми сваля цената. Пробвах през jetcost.com.au и ми дава цена 37$ обаче като ме прехвърли към.studentuniverse.com.au и цената скача главоломно. Същото стана и като пробвах с 2 билета и ме прехвърли в edreams.com.au и цената стана двойна...

Ще бъда благодарен ако някой помогне

Връзка към коментар
преди 8 часа, Jorro каза:

Някой има ли да ми услужи с код за отстъпка във vayama.com? Аз имам кодове за по 5 GBP от budgetair.co.uk, ако на някой му вършат работа да ми пише 🙂

Ако имаш ргистрация в сайта, разрови си пощата. Трябва да са ти пратили линк за рожден ден за 10 USD. Или имаше някъде във форума, ако се абонираш за инфо също пращаха ваучери

Връзка към коментар
3 minutes ago, Tani said:

Ако имаш ргистрация в сайта, разрови си пощата. Трябва да са ти пратили линк за рожден ден за 10 USD. Или имаше някъде във форума, ако се абонираш за инфо също пращаха ваучери

Получих, но той е само за полети от USA. 

Връзка към коментар

Tрябва ми малко помощ...

Опитвам се да купя 4 билета Cebu - Coron (Busuanga) на 27.11

Каквото и да правя където и да пробвам не ми сваля цената. Пробвах през jetcost.com.au и ми дава цена 37$ обаче като ме прехвърли към.studentuniverse.com.au и цената скача главоломно. Същото стана и като пробвах с 2 билета и ме прехвърли в edreams.com.au и цената стана двойна...

Ще бъда благодарен ако някой помогне

Връзка към коментар

Здравейте, опитвам се да сваля още малко тези билети 🙂 Някой дали може да помогне. Датите са 1-5 април 2020 трябват ми 2 билета, но за сега намирам само това за 79,73Е на човек.

 

image.png.0b7e0b2a05c37b66f71a26c7ff3df4db.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, Grishkata каза:

Tрябва ми малко помощ...

Опитвам се да купя 4 билета Cebu - Coron (Busuanga) на 27.11

Каквото и да правя където и да пробвам не ми сваля цената. Пробвах през jetcost.com.au и ми дава цена 37$ обаче като ме прехвърли към.studentuniverse.com.au и цената скача главоломно. Същото стана и като пробвах с 2 билета и ме прехвърли в edreams.com.au и цената стана двойна...

Ще бъда благодарен ако някой помогне

Гришка,разцъках доста варианти но не можах да постигна по ниска цена от 70 евро

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

77 USD много ли са?

18 hours ago, Grishkata said:

Tрябва ми малко помощ...

Опитвам се да купя 4 билета Cebu - Coron (Busuanga) на 27.11

Каквото и да правя където и да пробвам не ми сваля цената. Пробвах през jetcost.com.au и ми дава цена 37$ обаче като ме прехвърли към.studentuniverse.com.au и цената скача главоломно. Същото стана и като пробвах с 2 билета и ме прехвърли в edreams.com.au и цената стана двойна...

Ще бъда благодарен ако някой помогне

През Коледния линк на vayama и след регистрация- купуваш първия за 77$, дава 8$ отстъпка и следващитя ще е 69$, пак дава 8$, пак 69$ и още веднъж така.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Едно въпросче за Оподо

Имам някакъв ваучер за 20 eвро за рожден ден, той дали може да се използва след като се мине през търсачка, така че да паднат цените? Не че съм спец в тая работа, ама да знам дали да се мъча...

От всеки сайт ли може да се използва? нищо не пише, в евро е, а имейла идва от оподо.ком...

Връзка към коментар
34 minutes ago, ZORI said:

Много невежа, но мо ля да бъда извинена, през коя търсачка минават за да се свали цената  на opodo. com

Директно opodo.co.uk

Всъщност за къде търсиш?

Връзка към коментар

Пак го закъсах с Раян, докато се мъча да намаля цената на София-Бирмингам на 7.11 Раян я вдигнаха с 40 евро 😀😀😄  и връщане на 12ти, което също вече е в космоса. За навръщане може и от Ливърпул да се прибера в сайта на раян цената е 19 GBP през сайтовете не пада, но на фона на цените до Бирмингам е добре.  Според airhint цената ще падне и аз мисля така, но факта, че е след 3 седмици малко ме притеснява. Въпроса ми е някой вижда ли как може да се намали или да купувам билети за луфтханза, защото за тия пари с Раян е грехота да се лети 😄  Opodo.co.uk намалят отиването с 5 евро само...във ваяма Раян не излиза.....

Връзка към коментар
преди 28 минути , Jorro каза:

Пак го закъсах с Раян, докато се мъча да намаля цената на София-Бирмингам на 7.11 Раян я вдигнаха с 40 евро 😀😀😄  и връщане на 12ти, което също вече е в космоса. За навръщане може и от Ливърпул да се прибера в сайта на раян цената е 19 GBP през сайтовете не пада, но на фона на цените до Бирмингам е добре.  Според airhint цената ще падне и аз мисля така, но факта, че е след 3 седмици малко ме притеснява. Въпроса ми е някой вижда ли как може да се намали или да купувам билети за луфтханза, защото за тия пари с Раян е грехота да се лети 😄  Opodo.co.uk намалят отиването с 5 евро само...във ваяма Раян не излиза.....

Питанията са в тази тема, моля в другата да има само предложения за отстъпки, че да бъде по-ефективна!

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Пак го закъсах с Раян, докато се мъча да намаля цената на София-Бирмингам на 7.11 Раян я вдигнаха с 40 евро 😀😀😄  и връщане на 12ти, което също вече е в космоса. За навръщане може и от Ливърпул да се прибера в сайта на раян цената е 19 GBP през сайтовете не пада, но на фона на цените до Бирмингам е добре.  Според airhint цената ще падне и аз мисля така, но факта, че е след 3 седмици малко ме притеснява. Въпроса ми е някой вижда ли как може да се намали или да купувам билети за луфтханза, защото за тия пари с Раян е грехота да се лети 😄  Opodo.co.uk намалят отиването с 5 евро само...във ваяма Раян не излиза.....

Защо не си вземеш билети през Виена (ако ти се разхожда там разбира се)?

 

image.png.e3ba166d0839cc450164c943f19e58ce.png

image.png.d0e913354ab090cd1c15aec340dbf4e5.png

 

А защо мислиш, че не пада цената от Ливърпул?

 

image.png.ecacc6e3ff865d83ca4b0b88e122da6b.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
44 minutes ago, Jorro said:

Пак го закъсах с Раян, докато се мъча да намаля цената на София-Бирмингам на 7.11 Раян я вдигнаха с 40 евро

София - Виена -> 22.10€

09:05 - 09:50

Виена - Бирмингам -> 22.10€

17:05 - 18:30

 

Edit: писали сме заедно с @koliob

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.