Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 20 минути , Alexander каза:

Редовно изкарва такива съобщение и често след 1-2-3 опита на натиснеш плати веднага след като се появи съобщението картите  минават.

Благодаря 🙂 След като се появи съобщението цената става отрицателна и трябва отново да започна резервацията, при което изписва същото съобщение и не приема плащането 😞 

Връзка към коментар
преди 33 минути , ven62 каза:

1. jetcost.com.au->bravofly    около 14 евро намаление за transavia София-Амстердам през февруари 2020

Карта - diners

Беше използвана, но този път не я засече.

2. jetcost.ie->bravofly  около 20 евро намаление за air.bg  София-Амстердам-София през февруари 2020

карта - Visa кредитна

 

Хубави отстъпки, но само с тези карти. Снощи търсих всякакви варианти, но нищо не изскочи.

Връзка към коментар

Eдно бързо въпросче. София - Йоханесбург - София през kayak ми дава цена 500 евро за дати 20.03-10.04, та питам дали има някаква схема да сваля цената както беше през liligo преди 1-2-3г.?

Връзка към коментар
На 28.01.2020 г. в 17:32, koliob каза:

За тези, които разполагат с карти N26 - включили са ги в списъка с банки, чиито клиенти SOFORT обслужва за разплащания.  Могат да се ползват многократно следните схеми за намаления:

 

www.momondo.de -> www.opodo.de

www.momondo.de -> www.edreams.de

www.momondo.de -> www.seat24.de

www.momondo.de -> www.travelstart.de

 

Отстъпките са между 3 и 20 евро и не знам от какво зависят, а за някои полети дори няма такива.

 

image.png.9629c8543563daa9b4742e7c32ad111f.png

Схемата работи, 13Евро отстъпка при резервация с Райънеър за трима човека.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направих резервация на хотел в изпанската версия на Румбо,където цената беше 117€ с плащане на място в хотела.Същата стая я имаше и в Букинг,на цена 250 лв без право на отмяна.В момента,в който направих резервацията в Румбо получих потвърждение и в приложението на Букинг,че съм резервирал успешно.Освен това цената в Букинг беше отразена като 128€.Имам си потвърждение на имейла от Румбо.

Тъй като до сега не съм резервирал от там,тази ситуация доста ме изненада и най-вече се чудя каква цена в крайна сметка ще ме накарат да платя-тази от Букинг или тази от Румбо...

Връзка към коментар
преди 34 минути , Дани Магелани каза:

Аз правих. Къде да го търся този код? Получавам само реклами от тях.

Аз и в Букинг не виждам да ми изпращат код.

В темата за отстъпките нееднократно съм публикувал  кодове от lastminute de/es, които намаляват полети, полети + хотели, както и такива, които са за определена сума. Пращат след закупуване на билет, но в последно време повече спамят.

Понякога не работят, защото са лични и се достъпват през пощата, но се е случвало и да бъдат ползвани.

 

преди 23 минути , cybersimo каза:

Кода за хотела идва след покупка на САМОЛЕТЕН билет през lastminute.com

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Таньо каза:

В темата за отстъпките нееднократно съм публикувал  кодове от lastminute de/es, които намаляват полети, полети + хотели, както и такива, които са за определена сума. Пращат след закупуване на билет, но в последно време повече спамят.

Понякога не работят, защото са лични и се достъпват през пощата, но се е случвало и да бъдат ползвани.

 

 

Имам през тях полет за 2 до Лондон и обратно, но нямам изпратен код. Възможно ли е да го пропусна? Вижда ли се или е закътан някъде?

Връзка към коментар
преди 6 минути , Дани Магелани каза:

Имам през тях полет за 2 до Лондон и обратно, но нямам изпратен код. Възможно ли е да го пропусна? Вижда ли се или е закътан някъде?

Не може да не го видиш ако изпратят.

Пак казвам, в последно време повече спамят и предложенията им започват да приличат на ОПОДО и идриймс - толкова отстъпка, ако резервираш за сума не по-ниска от ..., но все пак нерядко излизат около 15 % сумарно.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 28.01.2020 г. в 17:32, koliob каза:

За тези, които разполагат с карти N26 - включили са ги в списъка с банки, чиито клиенти SOFORT обслужва за разплащания.  Могат да се ползват многократно следните схеми за намаления:

 

www.momondo.de -> www.opodo.de

www.momondo.de -> www.edreams.de

www.momondo.de -> www.seat24.de

www.momondo.de -> www.travelstart.de

 

Отстъпките са между 3 и 20 евро и не знам от какво зависят, а за някои полети дори няма такива.

 

image.png.9629c8543563daa9b4742e7c32ad111f.png

Извинете ме за глупавия въпрос,но как точно стават гореописаните "хватки"?Влизате в сайта на Момондо и след,това се прехвърляте на друга търсачка или?Досега винаги съм резервирал през официалните сайтове,било то на "нискобюджетна" или "нормална" компания,но случайно попаднах на темата и ми стана много интересно!Благодаря предварително!

 

Връзка към коментар
преди 3 часа, crazyhorse каза:

Извинете ме за глупавия въпрос,но как точно стават гореописаните "хватки"?Влизате в сайта на Момондо и след,това се прехвърляте на друга търсачка или?Досега винаги съм резервирал през официалните сайтове,било то на "нискобюджетна" или "нормална" компания,но случайно попаднах на темата и ми стана много интересно!Благодаря предварително!

 

Ще отговоря твърде непълно, но няма как да е иначе, защото в три реда не може да се даде цялото знание от 300 страници тема.

 

Полет на Райън в тяхната страница:

 

image.png.d38424710469fb8f7037b9f61173598f.png

Различни цени от различни сайтове информация, за които дава някоя версия на момондо:

 

image.png.d5e321cd11bccc9a911a4280fa446118.png

 

Най-ниска цена в оподо:

image.png.ed72c60cfc595dba8d573dfc56f2f3b8.png

Същият полет, друг сайт:

image.png.c2e758084f4d99b1fee78b0384fe9c46.png

 

 

Това като за начало е отправна точка. Всеки може да открива различни промоции и отстъпки в различни сайтове. Необходимо е време и търпение. Също - желание намереното да се провери, изясни как работи и да се сподели. 🙂

Ако искаш да се учиш като за начало можеш да провериш дали работят последно споделените модели.

Често се оказва, че след известен период са активни отново. В хода на проверяването става и натрупването на знания.

Успех!

 

Въпроса ти е за тази тема. На другата високо горе в червено е написано, че там е само за промоции и отстъпки.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Здравейте, искаме да пътуваме към Испания пред април с Райн.
Има ли някакъв вариант да намаля билетите са по 5-10 евра или нещо  подобно ( пътуваме винаги с 2 деца и всяко намаление си е плюс), досега не съм правила никоя от описаните "врътки" и съм малко боса.

Връзка към коментар

Всичко пробвах, но цените на Белавия не падат, дори в повечето случаи са над цените в сайта им. Вероятно защото не може да се купуват на отсечки, понеже са по-скъпи от ретърн и се обезсмисля всичко.

Някой някога намирал ли е отстъпка за двупосочен с тях?

Връзка към коментар
преди 25 минути , Alexander каза:

Всичко пробвах, но цените на Белавия не падат, дори в повечето случаи са над цените в сайта им. Вероятно защото не може да се купуват на отсечки, понеже са по-скъпи от ретърн и се обезсмисля всичко.

Някой някога намирал ли е отстъпка за двупосочен с тях?

Еdreams Prime дава големи отстъпки за Белавия(ако улучиш момента).Конкретно за полети между Минск и Киев,Минск и Вилнюс съм проверявала.В момента прайм не дава нищо,но рано или късно пак ще пуснат отстъпките.Някой все ще сигнализира в тази тема и  ще може да провериш устройват ли те цените и дали си заслужава инвестицията 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,бях си резервирал билет на БГеър от Варна до София през английската версия на Оподо,която платих с Револют.Полетът беше отменен заради лошото време.След като си поисках връщане на парите от Оподо,ми отговориха,че при тях полетът стои като изпълнен и няма как да възстановят сумата.

След като им изпратих скрийншотове от сайта на летището във Варна,в София и Флайтрадар,обещаха обаждане до 72 часа.И така два пъти...вече 10 дни

Някой има ли натрупан челен опит от такава ситуация?😊

Връзка към коментар
преди 34 минути , imarev каза:

Здравейте,бях си резервирал билет на БГеър от Варна до София през английската версия на Оподо,която платих с Револют.Полетът беше отменен заради лошото време.След като си поисках връщане на парите от Оподо,ми отговориха,че при тях полетът стои като изпълнен и няма как да възстановят сумата.

След като им изпратих скрийншотове от сайта на летището във Варна,в София и Флайтрадар,обещаха обаждане до 72 часа.И така два пъти...вече 10 дни

Някой има ли натрупан челен опит от такава ситуация?😊

 

 

Грешката е моя,сега прочетох правата ни.Длъжни са да ги върнат.

Връзка към коментар
преди 8 минути , dimitrov6 каза:

Мисля,че щом е заради лошото време няма обезщетение и може да не върнат нищо.

Трябва да върнат парите за билета,обещетения е ясно,че няма.Бгеър връщат на тях,те връщат на мен...такава би трябвало да е схемата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам да купувам няколко полета и се замислих за prime на edreams.es

И в тази връзка няколко въпроса.

 

prime ми излиза само ако го търся prime : edreams.es    или от някоя реклама на edreams, но тя не винаги я има на сайта.

Предполагам, че като се регистрирам и си платя с първия полет и prime вече ще мога да избирам prime.

 

Когато търся повече от един полет в prime, цените не са толкова изгодни т.е. мога със закупуването на prime да взема един полет и после другите полети един по един. Цените ще са такива, каквито ги виждам и сега, нали?

 

Връзка към коментар

Търсиш в edreams es полет/и ,които ти трябват и намалените излизат с prime.

Не знам отделно можеш ли да купиш prime,аз го купих с полет.

По принцип с мултисити опцията,когато полетите мисля общо са под 40 € излиза най изгодно.Но не търси закономерност в това.Понякога за двама излиза по евтино понякога за един или за четирима.Трябва си разцъкване.Примерно полет до Лондон и обратно е 14€ и 25€=39€  в раян,през мултисити опцията за един човек става общо 20€

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.