Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не съм споменавал за 3 полета. Може би си искал да цитираш друго

 

Идеята ми беше, че до Лондон няма авиокомпания с 4 полета на ден и е важна не само бройката на авиокомпаниите обслужващи дадена дестинация, а и честотите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Конкуренция, но с FB кацаш на Хийтроу, a не в провинцията, 

 

 

Час и нещо до центъра с бусчето не са ми жизненоиважен проблем , а FB ще си има основно заради транзита извън Европа през  Хийтроу. Загубиха и губят обаче голямам част от останалия трафик ;)

Лондон е голям и не за всеки Хийтроу е най-удобно летище.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Определено тва с Хийтроу не е кой знае какъв проблем... както колегата каза бусчето е евтино и няма проблем. На мен даже ми се върти из главата, че даже май излизаше по-евтино от другите летища до центъра, отколкото от хийтроу...

Връзка към коментар

1. С тая цена дето са сложили от Хийтроу до центъра на тва метро... май масата народ с ограничен бюджет ще предпочетът  да си цъкнат с бусчето... Та то предполагам, че с малко врътки и Дайнърс ще излезе, че е по-евтино София - Лондон Гетуик, 22километровата отсечка Хийтроу - Виктория с тубата :D

 

2. Писах на съпорта на Ryan, но се направиха на луди и като цяло ми хвърлиха прах в очите, предполагам, че е нормално за непотвърдена информация.

Връзка към коментар

Вчера в Радисън в София е имало пресконференция, била е Олга Павлонка - Маркетинг директор на Райан за Централна и Източна Европа.

Освен стандартната информация са я питали и за Братислава, отговорила е „Веднага след като бъде потвърдено ще публикуваме съобщение с пълна информация” и не е отрекла.

Питали са я за бъдещи други полети и евентуална база, казала е „България е много важен пазар за Райан еър и нашият Търговски отдел в момента работи по бъдещото развитие на маршрутната мрежа тук ”.

Редактирано от Edem
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Тя готова за Парламента или дори за Президент тая мацка.

Все едно тях слушам :)

 

Интересно ми е новината как се връзва с оглед толкова спряганите високи летищни такси в София и дали са се съгласили да плащат на О'Лиъри ?

Връзка към коментар

Доста тайна пресконференция на най-голяма НТА при обявяването на първата линия в нова държава...
Но след като летище София не могат да си приберат таксите от мутраеър, който и да е друг е добре дошъл ( ирландците си плащат, доколкото съм запознат ) - иначе затварят летището. Така се връзва, мисля аз.

Връзка към коментар

Тя готова за Парламента или дори за Президент тая мацка.

Все едно тях слушам :)

 

Интересно ми е новината как се връзва с оглед толкова спряганите високи летищни такси в София и дали са се съгласили да плащат на О'Лиъри ?

 

Нека изчакаме така очаквана концесия и новите такси, за да няма после празен тиган, дори и самолет номер шест на Уиз :biggrin:, а напъните на ОЛиър ли е, Омир ли е, да се окажат напразни.

 

Относно цените трябва да са конкурентни и щом Wizz падат до 30 евро до Лондон , очаквам Ryan да са някъде 19.99£ долна граница :)

 

39 евро, 20 паунда/лири и 55 лв  е все едно :biggrin:. Всяка една вози до нейните си летища. Тенденцията е към повишаването на цените. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Всъщност пресконференцията не е била тайна. Данните на поканените са били предоставени от летище София, но са отишли малко хора. тепърва щели да развиват медийната мрежа. Иначе въпросната мацка е била много мила и отзивчива, било е по-добре организирано от пресконференциите на Уиз.

 

п.с. Всъщност такова събитие се прави от присъстващите журналисти, а тук това е проблем. Който е бил конференция на Уизз знае колко е безумно всичко - изчитат прес съобщението, никой не задава никакви въпроси, хапване-пийване и после пускаме информацията пратена ни на мейла от пр-ите след конференцията.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Всъщност, сега забелязах че са публикували на официалния си сайт новината и на български - мисля, че за първи път се случва.

 

 

http://corporate.ryanair.com/news/news/150806-ryanair-puska-ezedneven-polet-po-nova-linia-sofia-london-ot-latoto-na-2016-g/?market=bg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не знам дословно какво са казали на пресконференцията, но ако е вярно, че Ryanair предвижда 100 000 пътници за 2016 от София и за сега няма друга официално потвърдена дестинация от София, това означава, че ще има всеки ден минимум по два полета, а някои дни и по три до Лондон.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Честито !

От  4 април  2016 ,  понеделник и четвъртък Пиза <->София, 2 пъти седмично, цените на билетите започват от 30 Е.
 

Programming Ryanair from Pisa for summer 2016 will count:

  •          4 new routes to Berlin (3 flights a week), Catania (1 per day), Corfu (2 per week) and Sofia (2 per week)

 

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Честито !

От 4 април 2016 , понеделник и четвъртък Пиза <->София, 2 пъти седмично, цените на билетите започват от 30 Е.

 

Programming Ryanair from Pisa for summer 2016 will count:

 

  • 4 new routes to Berlin (3 flights a week), Catania (1 per day), Corfu (2 per week) and Sofia (2 per week)
Да ти е честито! Страх ги е от конкуренция Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ами честито наистина!

 

За работещите на стандартна 5-дневна седмица е следната оферта :)

 

София - Пиза 28.04.2016 18:55 - 19:55

Пиза - София 02.05.2016 14:35 - 17:35

 

59 евро ретърн.

 

Всичко тогава е почивни дни, защото е нашия Великден. Споко, католическия вече ще е минал ;)

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.