Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Orbitz.com имат "игра" с качване на тематични снимки/видео. Получавате тяхната валута Orbucks (еквивалентна на USD), само за участие, което е качване на снимка/видео. През следващите 8 седмици всяка седмица ще има определено условие и сума, която печелите, ако участвате. Вече са в седмица №3, но можете да участвате и в предишните.

 

Детайлите тук: http://www.orbitz.com/mktg/OrbitzPromotions/

 

Важи за US акаунти, но това не е проблем, просто се регистрирайте с US детайли.Няма да е проблем да си ги ползвате после, важат 1 година. Orbucks могат да се ползват само за определени хотели, но има мнооого такива, вкл. в БГ.

 

И последно: Your Orbucks will be deposited within 6 weeks. 

 

Колко акаунта ще си направите? Google images?  :ph34r:

Редактирано от xisba
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Нещо са скапали офертата, даваха 135:)

http://magelanci.com/topic/2989-orbitzcom-cheapticketscom-периодични-промоции/?p=100626

 

Ако са намерени в Google Images, ще могат да ги открият и те ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо са скапали офертата, даваха 135:)

http://magelanci.com/topic/2989-orbitzcom-cheapticketscom-периодични-промоции/?p=100626

 

Ако са намерени в Google Images, ще могат да ги открият и те ..

Съмнявам се, че ще търсят..

Връзка към мнение

И аз участвам.

Ето един линк от мен, който иска :

 

Линкът може да получите на лично съобщение

Редактирано от macf1an
Премахната афилиейт връзка
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Някой до момента дали е получил Orbucks ? Аз качвам снимки от началото на промоцията, като след всяка качване пише до 6 седмици ще получите Orbucks. От началото са минали над 6 седмици. 

Връзка към мнение

Някой до момента дали е получил Orbucks ? Аз качвам снимки от началото на промоцията, като след всяка качване пише до 6 седмици ще получите Orbucks. От началото са минали над 6 седмици. 

 

Сега виждам, че вече са ми превели 50 Orbucks, освен 10-те, които ми преведоха веднага като нов потребител.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Аз досега съм получил по $85 и в 4-те си Orbitz акаунта. Очаквам и останалите по $25. Много добре :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз досега съм получил по $85 и в 4-те си Orbitz акаунта. Очаквам и останалите по $25. Много добре :)

Браво на теб! :)

 

И при мен взеха да пристигат.

 

А дали може да се комбинира ползването на орбъксите с минаване през кешбексайт?

Връзка към мнение
Георги Матеев

А дали може да се комбинира ползването на орбъксите с минаване през кешбексайт?

Принципно да, ама точно Orbitz не са особено дащни по кешбек сайтовете, а и много често изискват да имаш US банкова сметка за да превеждат там кешбека.

Връзка към мнение

Тopcashback пишат, че за Orbitz връщат 6% за хотели с предварително плащане и 3% при плащане на място ... Пак е повече от нищо ;)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Тopcashback пишат, че за Orbitz връщат 6% за хотели с предварително плащане и 3% при плащане на място ... Пак е повече от нищо ;)

 

... но само ако имаш US банкова сметка. Кешбекът от Orbitz не могат да го пращат по Paypal. Греда :)

Връзка към мнение

... но само ако имаш US банкова сметка. Кешбекът от Orbitz не могат да го пращат по Paypal. Греда :)

Тц тц, а защо никъде не са го написали ...

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.